Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Esmakohtingul

Amoremi annab kiireid tutvusnõuandeid esmakohtinguks

Esmakohting ükskõik millise uue potentsiaalse partneriga võib olla väga põnev, kuid alati tasuks olla “tark kohtuja” sõltumata sellest, kas teine pool on leitud sõprade kaudu, baaris või tutvusportaalis.

Kus kohtuda

Kohvikud on ideaalsed kohad esimeseks kohtinguks. Tass kohvi võib olla lühike kohtumine või pikem kokkusaamine, sõltuvalt sellest, kui hästi teil teema käima läheb! Kus iganes te siis ka kohtute, on parem teha seda kuskil käidavas kohas, mis on sulle tuttav, kui privaatselt kodus või hotellitoas.

Räägi sõbrale

Anna vähemalt ühele oma sõbrale või pereliikmele teada, et sul on kohting; kuhu sa lähed ja millal tõenäoliselt tagasi jõuad. Anna oma kohtingukaaslaseleteada, et teie kokkusaamine pole mingi saladus.

Jää kaineks

Kohtingul olles proovi vältida seda ühte jooki, mis on juba liiast. See võib mõjutada sinu võimet võtta vastu häid otsuseid.

Võta mobiil kaasa

Kindlasti võta kohtingutele kaasa oma mobiiltelefon. Enamusega neist saab teha hädaabikõnesid isegi siis, kui näpulukk on peal või krediit otsas.

Ära palu kaaslasel end peale korjata

Proovi ennast ise kohtumisele ja sealt koju saada, isegi kui pead selleks paluma, et sõber sind ära viiks ja tooks, või takso tellima.

Lepi kokku teine kohting – kui sa oled valmis ja tunned end mugavalt. 

Pea meeles järgida kõiki neid juhtnööre ka järgmistel kohtumistel, kuni sa tunned end piisavalt kindlalt oma kaaslasega. Kui teine pool on sinust tõsiselt huvitatud, siis ta tahab panna sind tundma end mugavalt ja on rõõmus ka siis, kui liigute edasi rahulikus tempos.

Pika-maa kohtingud

50 aastat tagasi oleks mõte kellegagi kohtingule minna kusagile kaugemasse linna (veel vähem ülemaailmselt) üpris kuuldamatu. Tänapäeval on tehnoloogia teinud võimalikuks leida sõpru üle maailma ja me kuuleme tihti innustavaid lugusid rahvusvahelistest ja üleriiklikest armastuse leidmistest. Nii põnev, kui see ka ei tundu, peaksid sa siiski alati olema eriti ettevaatlik ja hoolikas ning järgima allpool olevad juhtnööre, kui reisid kuhugi kaugemale kohtingule, kohtumaks kellegagi esimest korda.

Ööbi hotellis

Kui sa ei saa endale lubada ööseks hotelli jäämist, ära mine. Iialgi ära planeeri ööseks jäämist partneri juurde koju esimesel kohtumisel. 

Kasuta taksot

Kui partner tahab tulla sind bussijaama tervitama – suurepärane! See näitab tema viisakust ja huvi. Aga ära mine kunagi kellegi, keda sa äsja esimest korda elus kohtasid, isiklikku autosse.