Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine tutvub internetis

Tutvumiskeskkonnad muudavad tutvumise süsteemsemaks

Traditsiooniline tutvumine kaaslase leidmise eesmärgil on üsna juhuslik ja võtab üldjuhul oluliselt enam aega kui virtuaalsed võimalused seda pakuvad. Tänapäeval on võimalik interneti või mobiiliäppide abil sõeluda kiiresti ja süstemaatiliselt välja endale meeldivaid (või vähem meeldivaid) inimesi, kellega suhtlusse astuda.

Tutvumiskeskkonnad pakuvad mitmeid eeliseid:

Enamus liitunud kasutajaid on tutvumislehekülgedel vallalised või vähemasti väga avatud uutele tutvustele. Seega ei pea põdema küsimuse “on sul keegi” vastuse (või lausa küsimise) pärast, eeldades, et see vastus on pigem “ei” (jätte arvestamata asjaolu, et mõne musta lamba leiab alati igast seltskonnast).

Saad profiili lugemisel mõne minutiga teada inimese kohta rohkem, kui näiteks klubis kogu öö jooksul. Kui mitte enam, siis vähemasti tema põhiandmed – vanus, asukoht, haridus, lapsed jms. Edasi saad juba otsustada, kas jätkad temaga online suhtlust.

Saad teada,  kuidas ta mõtleb, kuidas end kirjalikult väljendab (eeldades, et tutvumiskeskkonnas on selleks koht ja tutvuja on pühendanud aega see osa profiilist täita)

Saad laias laastus teada, milline ta välja näeb – lugedes nii kirjeldust kui vaadates fotosid. Kui veab, siis võid leida üsna kiiresti oma silmarõõmu.

Saad teada, kuidas temaga ühendust võtta.

Peale esmast kontakti tutvumiskeskkonnas, saad vahetada e-maile või ka telefoninumbrit ning jätkata suhtlust paljastamata enda tegelikku tausta enne kui oled selleks ise valmis.

Juhul kui kontaktist ei näi asja olevat, saab selle kõrvale jätta ja liikuda kiirelt järgmisele võimalusele.

Virtuaalseid kohtinguid on võimalik läbi viia internetis kindlasti soodsamalt kui oleks raha kulunud nende inimestega keskmises söögikohas õhtusöögil kohtudes.

Vähe on neid alternatiivseid võimalusi, kus on võimalik ühes ajaperioodis kohata nii tiheda kontsentratsiooniga vallalisi/tutvujaid kui seda pakuvad online tutvumislehed. Tutvumiskeskkonnad utsitavad igal juhul sind takka tegutsema tutvumisrindel oluliselt eemärgipärasemalt kui sa muidu seda teeksid.