Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Üksik naine tutvub online tutvumiskeskkonnas

3 küsimust, mis aitavad ennustada online kohtingu tulemust

Kui sulle ja sinu kohtingukaaslasele meeldivad õudusfilmid, siis olete juba suure sammu astunud sobiva partnerlussuhteni.

USA tutvumisportaalis OK Cupid analüüsiti Harvardi matemaatikute abil rohkem kui 776 miljoni vastuse põhjal andmeid ja leiti kolm küsimust, mis aitavad ennustada, kas suhtest võiks pikaajaliselt asja saada.

› Kas sulle meeldivad õudusfilmid?

› Kas sa oled reisinud mõnes teises riigis omapäi?

› Kas poleks tore jätta kõik ja minna vahelduseks elama purjekale?

Analüüsides rohkem kui 35 000 edukalt tutvunud kasutaja profiile, avastasid teadlased, et kolmandikul õnnelikest armujatest ühtisid kõigi kolme küsimuse vastused. See on 3,7 korda enam lihtsast kokkusattumuse määrast.

Põhjus, miks need küsimused töötavad on esiteks, et need on piisavalt lihtsad, mida esimesel kohtingul teemaks võtta, kuid sisaldavad samas olulist sügavamat infot, millest inimesed tegelikult hoolivad – nagu, kas sa võiksid elada ilma inimestega kokkupuuteta või nautida soolast mereõhku. Selles on ju mingi iva, eks?!

Need 3 küsimust on üleval ka Amoremi tutvumiskeskkonnas, kus kasutajad saavad anda omad vastused ja otsida sarnaselt vastanuid. Proovige ja veenduge, kas toimib?!

Samast uuringust tuli muide ka välja, et kui soovid teada, kas sinu kohtingukaaslane on valmis esimese kohtingu õhtul sinuga ühist voodit jagama, siis küsi, kas talle meeldib õlle maitse. Uuring näitas, et need, kellele see meeldib, on 60% suurema tõenäosusega valmis vahekorda astuma värske tuttavaga.

Aga selleks, et oleks kellelt küsida, tuleb alustada näiteks enda kohtinguprofiili loomisest!  ;-)