Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tähemärgid: Jäär

Saame tuttavaks: Jäär – milline ta on kaaslasena?

Jäär kehastab sodiaagi esimese märgina millegi kiire ja jõulise saabumist. Ta võib olla nii kodus, tööl kui ka sõpraderingis väga võistlushimuline. 

Kuna tema juhtplaneet on Marss ja ta ise Lõvi ja Amburi kombel tulemärk, on tüüpiline Jäär aktiivse loomuga, julge ning alati valmis tegutsema. Ta suudab teha mitut asja korraga ja ruttu, aga võib selle käigus teistega kannatamatuks muutuda ja oma viha kergesti välja näidata.

Jäära väljakutse on oma väärtusi – olgu see ühiskondlik positsioon, vara, oskused, vastupidavus või mis iganes muu – teistega jagama õppida. Kui ta seda teha ei taha, hakkab ta asjatult energiat kaotama, sest inimesed hakkavad teda pelgama ega toeta enam talle loomuomast jõulist kulgemist.

Kui Jäär sinusse armub, siis ta teeb sulle komplimente. See, et talle inspireerivalt mõjud, ongi osaliselt põhjus, miks tal üldse sügavamad tunded tekkisid. Tüüpiline Jäär peab end igati lahedaks, nii et vajab enda kõrvale tugevat isikut, kes teda innustaks.

Jäär võlub partnereid oma julguse ja aktiivsusega, aga sellega seostub suhetes ka tema negatiivne pool – ta ei kannata kuigi hästi rutiini, mida elus paratamatult ette tuleb. Ka ei meeldi talle mängud ja  ootamine. 

Tuline ja saavutushimuline on Jäär ka voodis. Ruttu linade vahele jõudmine ja kirglik ühekssaamine kipuvad talle tähtsamad olema kui romantika ja sügav hingeline klapp. 

Pikema suhte hoidmiseks tasubki Jäärale soovitada keskendumist sellele, kuidas ka aeglane tempo ja väikesed hetked võivad mõnusad olla. Kui tahad teisele inimesele pühenduda ja et suhtest asja saaks, siis arvesta, et temaga koos tuleb selliseid hetki veel palju.

Jäär on väga flirtiva loomuga ja kiire oma tundeid kellegi vastu tunnistama. Kui armub, siis ikka kogu täiega ja on valmis teise tähelepanuga üle ujutama. Kui ta samas tunneb, et kõik aina kordub ja muutub etteaimatavaks, on tal raskusi rahulolev püsida, mis viib halval juhul kõrvalehüpeteni.

JÄÄR ♈ (kokkuvõte)
Kalendris: 21.3–19.4

Suhtetugevused: julge, energiline, tegutsemishimuline
Suhtenõrkused: kannatamatu, näitab kergesti oma tulisust välja
Sobivaimad partnerid: Kaksikud, Lõvi, Ambur

Kuulsatest eestlastest on Jäärad näiteks Hanna-Liina Võsa (5. aprill), Ita Ever (1. aprill), Anu Saagim (9. aprill), Rasmus Kaljujärv (28. märts); maailmast Elton John (25. märts), Sarah Jessica Parker (25. märts), Lady Gaga (28. märts) ja Eddie Murphy (3. aprill).