Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Enesetutvustus tutvusportaalis
Tutvus  |  Amoremi

Kuidas tutvumisportaalis ennast paremini tutvustada

Keegi meist ei viitsi kirjutada pikka ja põhjalikku kirjeldust endast, küll aga armastame me kõik lugeda, mida teised on kirjutanud.

Ole aus ja siiras. Isegi kui sa ei oska algul kohe midagi pikemalt kirjutada, võid jätta mõned märksõnad mõistlikus lausekonstruktsioonis ja tulla hiljem tagasi ankeeti/kirjeldust täiendama.

Oled lisanud profiilipildi ja saad niigi palju kirju, et tundub mõttetu hakata veel vaeva nägema ka enda pikema kirjeldusega. Noh, küllap toimib see kõik ka sedasi sinu jaoks, kuid tasub meeles pidada, et sel juhul võivad enamus kirjutajaid lähtuda vaid sinu välimusest ja kas see ongi see, mida soovid? Ära unusta, et kui sa soovid leida oma tõelist eluarmastust, siis ilmselt soovid, et teil oleks muudki, mis teid ühendab, peale välise poole imetlemise.

Sinu kirjeldus ei ole ainult enese reklaamimine. See on ka teiste informeerimine sellest, et sa ei pruugi olla nende jaoks see õige valik. Sisukas kirjeldus tagab sulle suures osas kvaliteetsed kontakteerumised ja nii väldid enda jaoks nn spämm-posti hulka neilt, kellest sa tegelikult huvitatud ei ole.

Ideede saamist ja mõtete koondamist võib alustada teiste kasutajate profiilide lugemisest. Eelkõige aga just selle sugupoole omadest, kellest ise huvitatud oled. Neid sirvides jõuad ise paremale äratundmisele, mis sinus tasuks väljatoomist või rõhutamist (tabad selle ära ehk sõltuvalt sellest, mida teine pool tihedamini väärtustab ja otsib). Siiski, pea meeles, et parem on kirjeldada end ausalt, kui jääda piinlikku olukorda hiljem. Ära ürita meeldida millegagi, mis sinu tegelikule olemusele ei vasta, ainult sellepärast, et antud omadust tihti otsitavalt kaaslaselt leida loodetakse.

Kindlasti tasuks aga ahvatlusest hoiduda huvi tekitanud profiiliomanikule kohe kirjutada. Palju kindlamalt tagab ka tema huvi ning kirjale tagasiside juba uuendatud ja täiendatud profiil, mida tal on põnevam lugeda.

Kui sa oled nüüd läbi käinud tutvumisportaalis kümneid ja kümneid vastassugupoole profiile ning sealsetest otsitava kirjeldustest üht-teist kõrva taha pannud, on aeg suunduda oma konkurente läbi käima. Enamuse profiilid on ilmselt üsna ühesuguselt minimaalselt täidetud, tühjad ja igavad, kuid otsides võid leida ka geniaalseid pärle. Kindlasti ei tasu leitut 1:1 enda ankeedile kopeerida, pigem katsu sellest luua midagi omapärast ja originaalset, see ümber sõnastada sobitumaks just sinuga.

Nüüd on viimane aeg asuda enda tkirjeldust täitma.

Mõned reeglid, mida tasuks silmas pidada tutvusportaalis tutvumisel

Väldi isegi võimalikku vihjet mingile pettusele. Kui vahele jääd, ei saa sa tõenäoliselt isegi võimalust arusaamatuse selgitamiseks ja oled seeläbi igaveseks kaotanud võimaluse võib-olla oma eluarmastusega.

Ole aus. Ja kui mingi asi ei võimalda sul lõpuni aus olla, siis parem jäta see mainimata. Tõstmine-orienteerumine-mälumäng ei ole tegelikult see kolmevõistlus, mida otsitava kaaslase sportlikkuse all silmas peetakse...

Jaga oma hobisid. Kui sa ei leidnud ankeeti täites listist seda õiget, tasub see siinkohal ära märkimist, sest mitte ainult ei anna see paremat ülevaadet selle kohta, kes sa oled, vaid aitab ka leida kaaslasi, kellel võiks olla samad huvid.

Keskendu prioriteetidele. See tõmbab ligi sinu jaoks õigeid inimesi. Kui sinu jaoks on oluline leida see ainus ja õige, et luua perekond, siis ilmselt ei hakka niisama lõbujanulised ja seltskonna täiendust otsivad kasutajad sulle kirjutama. Kuid neid sa ju ei tahtnudki leida.

Proovi väljenduda huvitavalt. Selle asemel, et kirjutada lihtsalt "Mulle meeldib kinos käia", võiksid kirjeldada, kuidas 2 tundi kellegi teise põnevaid seiklusi nautides aitab sul end tavaelust korraks välja lülitada või annab see sulle omamoodi elukogemuse, mida ehk ise tavatingimustes saavutada ei suudaks.

Veidi huumorit. Kaaslase leidmine eluks on päris tõsine asi, aga kerge huumor aitab alati jääd murda. On asju, millega ei naljatleta, kuid kindlasti suudad mõne mahlaka kommentaari enda kohta kirjeldusse lisada.

Ära unusta, et sinu kirjeldus ei ole kunagi lõplik toode, nagu ka see, keda otsid. Mida aeg ja kogemused edasi, seda selgemaks saab pilt, mida tahad, mida mitte, kes sa ikkagi oled ja mis on sinu jaoks oluline. Vaata regulaarselt oma ankeet üle ja täienda seda uute mõtetega.