Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kohtingul mere ääres
Tutvus  |  Amoremi

Tutvumisnõuanne: kuhu minna (esma)kohtingule

Klassikaliseks võimaluseks, kuidas esimest kohtingut sisustada, on enamasti kinokülastus ja pärast kuhugi edasi suundumine, et istuda/süüa/juttu ajada. Iseenesest ongi see üks parimaid ja mugavamaid lahendusi, kuidas piisavalt vähe end sidumata saab siiski õhtut kujundada oma soovi järgi ja vajadusel teha see nii pikaks või lühikeseks, kui soov on.

Aga kas sa tahad sellele imelisele naisolevusele millegi erilisega meelde jääda või lepidki sellega, et oled lihtsalt üks järjekordne tüüp sama plaaniga õhtut sisustamas (sa ju ei lase ometi oma mehelikkusest üle sõita ning oodata, et naine sind välja kutsuks!)? Pakume välja mõned ideed, kuidas teha asja teistmoodi.

Esimene kohting peaks võimaldama omavahel vestelda, kuid samas mitte panema kumbagi osapoolt surve alla, mis võiks tekitada piinlikke vaikushetki. Alljärgnevad variandid ei pruugi ühtmoodi sobida igale kaaslasele ega kohtingule, seetõttu uuri juba aegsasti välja, mida ta eelistab ja mis üldse kõne allagi ei tule, et kohale jõudes ei selguks, et eesolev õhtu tõotab piinarikas tulla.

Bowling
Kerge võistlusmomendiga pingevaba õhkkond, kus on võimalik samal ajal kergelt einestada ja kogu aeg on käepärast võtta vähemalt üks jututeema, kui muud mõtted otsa saavad. Kogenematu käega naisterahva puhul on mehel võimalus särada õigeid võtteid ja nippe jagades. Tee kõik, et õhtu oleks lõbus ja järgmine kohting on sulle kindlustatud ;)

Looduses jalutamine
Geelküünte ja tikkkontsadega tipsi puhul ei pruugi see olla parim valik, kuid sportlik tüdruk on kindlasti ettepanekuga kohe nõus. Minna võib nii mere äärde, parki kui ka metsa mõnele matkarajale. Loodus võtab pinged maha ja aktiivselt liikudes puudub vajadus pidevalt vestlust ülal hoida.

Loomaaed
Saate rahulikult jalutada vaadeldes samal ajal kõiki neid sulelisi ja sarvikuid ning jututeemadest juba puudus ei tule.

Teater
Gramm kõrgem klass ja originaalsem idee, kui kinokülastus. Suurepärane põhjus end ilusaks teha ja õhtut nautida. Pealegi on etendustel enamasti alati vaheaeg, mille jooksul mõtteid vahetada nähtu üle (erinevalt kinoseansist). Seda tüüpi kohting on ilmselt eelistatum kirjanduslike huvide või kunstikalduvusega naiste poolt, kuigi päris mööda ei saa sellega vist kellegi puhul panna.

Sportlik väljakutse
See eeldab muidugi selleks valmis olevat kaaslast, kuid tulemus võib olla seda tasuvam. Olgu tegemist siis seikluspargis turnimise või golfiga, valik on sinu. Igal juhul on värskendav olla aktiivne välitingimustes ja see annab ka võimaluse enda oskusi demonstreerida (miks mitte mõlemale teist).

Kunstinäitus
Kas siis muuseumis, galeriis või mõnes kolmandas kohas, näiteks kohvikus, kus saab pärast eksponeeritavate esemete vaatlemist ka tassi kohvi teha ning kõhtu kinnitada. Küll aga tasub enne minekut uurida, mis temaatikasse näitus läheb (sa ei tahaks ju kaaslasele õudusunenägusid põhjustada) ja olla veendunud, et ka temale võiks see elamuse pakkuda.

Kontsert
Vestlus on küll esimese kohtingu puhul üks olulisi osi, kuid nautides samal ajal head muusikat õige atmosfääriga kohas annab sulle võimaluse vahepeal mõtteid koondada. Siinkohal ei pea me silmas valju muusikaga klubiõhtut või heavy metali kontserti, pigem midagi maheamat ja melukamat, kasvõi kohalikus pubis. Mida intiimsem paik, seda parem.

Ole turist
Enne Pariisi minekut käi Nuustakul ära. Tihtipeale ei tea me tegelikult just kuigi palju oma kodukohast ja ka siin võib avastamist olla küllaga. Midagi ju ometi need turistid siin vaatamas käivad! Küsi infot põnevatest vaatamisväärsustest või üritustest kohalikust infopunktist ja vaata koos kaaslasega asjadele uue pilguga.

Uisutamine
Kas siis jääl või suvel rullidel, igatahes on see piisavalt süütu võimalus end nautida ja aega lõbusasti veeta. Ja mis võiks olla romantilisem, kui hoida teineteisel toetavalt käest, kui teine pool end kuigi kindlalt uiskudel ei tunne. Suurepärane võimalus õppida teineteist tundma veidi väljakutseid pakkuvas olukorras.

Proovi mõnda uut rahvuskööki
Uute kogemuste jagamine on väga hea moodus kellegiga tugevama sideme loomiseks. Proovi leida mõni selline koht, kus te kumbki pole varem käinud. Parimal juhul võite saada omale uue lemmiku, kui nii hästi aga ei lähe, tasuks tagataskus hoida varianti, kuhu pärast sisse hüpata ning järeleproovitud kvaliteediga head toitu saada. Igatahes lisavad uued kogemused kohtingule seiklusliku elemendi.