Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Üksi mõnusalt kodus

Aastavahetus üksi? 6 võimalust see mõnusalt vastu võtta

Aastavahetus on tulekul, aga sul puudub see tähendusrikast kaaslane või ideaalne seltskond, kellega uus aastakümme meeldejäävalt vastu võtta? Ole mureta, meil on ideid!

Lihtsalt: võta vabalt

See on kõige lihtsam soovitus: tee mida iganes, mis sulle tavaliselt hea enesetunde tekitab. Kiire elutempo sunnib meid tihtipeale kõrvale heitma isegi väikseimad naudingud, mida elu pakub – ära lase sellel juhtuda aastavahetusel! 

Osta veini või maiustust, mis sulle väga meeldib, vaata edasi oma lemmiksarja või seda filmi, mida ammu oled näha tahtnud, käi vannis. Millest iganes sa unistad, kui kiirel ajal tavalisele mõnusale õhtule mõtled – nüüd on aeg see teoks teha.

Käi korraks väljas

Mõte mõnusatest kodustest naudingutest meeldib, aga päris tervet aastavahetust üksi veeta ei tahaks? Miks mitte korraks väljas käia ja näiteks uusaastasaluutide ajani kuskil baaris/ööklubis (ehk siis inimeste keskel) peol klaas veini või muud meelepärast tarbida! Seejärel on juba väga mõnus koju minna ning sealsete lõbudega edasi tegeleda.

Kui elad tihedast asustusest eemal ja avalike pidude valik seega kesine, siis võid ehk külastada lähedal elavaid tuttavaid või kasvõi niisama väike jalutamistiir teha. Pärast tunduvad kodused mõnud juba kutsuvad ega jää tunnet, et see oli päris tavapärane õhtu nagu iga teinegi.

Kirjuta sõpradele või lähedastele

Külm ja pime aeg kombinatsioonis aasta lõpuga panevad paljud meist tahes-tahtmata elu üle mõtlema – sellele, mis olnud ja mida plaanid edaspidi. Miks mitte teha vahekokkuvõtteid ka neile mõeldes, kes su ellu kuuluvad! 

Veeda osa õhtust sulle armsatele või muidu tähendusrikastele inimestele kirjutades. Kirjelda, mida nende vastu tunned, meenuta mõnd toredat seika. Kui teed seda (e-)kirja asemel otse telefonikõnega või näiteks Messengeris, võib juhtuda, et see paneb alguse mõnele pikemale toredale vestlusele või koguni spontaansele kohtumisele, mis aastavahetuse meeldejäävaks muudab.

Proovi videomängu

Videomängud on juba pea kõikjal meie ümber – telefonidest teleriteni – ja nendega tegelevad nii mehed kui ka naised vanusest hoolimata. Kui sa pole kunagi kasvõi arvutis kaarte ladunud või Farmville’is virtuaalset taluelu proovinud, siis... me ei usu sind. Igatahes võib mängimine olla suurepärane meelelahutus, et mõned tunnid surnuks lüüa ja siis sellevõrra värskemana tavaellu naasta. Millal veel kui täna!

Tee midagi, mida oled ammu plaaninud

Kas oled näiteks kuude kaupa mõelnud kodu natuke ümber kujundada või suurpuhastus ette võtta? Kui tavaliselt napib selleks aega ja energiat, siis vana-aastaõhtul tundub sobilik lõpuks siiski sellega algust teha. 

Millele iganes oled ammu mõelnud, kasuta osa õhtust selle teostamiseks. Kui kodu kujundada ei viitsi, siis kõlbab ka mõne ammuse hobi taaselustamine. Igatahes peaks see olema midagi, mida sa tavaliselt ei tee. Lõpuks, kui väsinud oled, on aga tore anduda artikli esimeses punktis toodud lihtsatele naudingutele, milleks tihti mahti pole.

Ava konto tutvumisportaalis Amoremi (või külasta seda jälle) ja tutvu

Sest ei või iial teada... ja üldse, õnn soosib aktiivseid. Konto ülesseadmine ning täiendamine või uuendamine võivad nii meeldivaks tegevuseks osutuda, et tunnid lendavad justkui ise ja aastavahetus saabub otsekui iseenesest kõrgendatud meeleolus.

Amoremi konto saad luua siit