Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine elurõõmus

Loits: millele vana aastaga hüvasti öelda ja mida 2020. aastal tervitada

2020 pole lihtsalt üks uus aasta, mis tuli ja läheb nagu iga teinegi. Sellega algas ka uus aastakümme – millal veel asjade seisu põhjalikumalt analüüsida ja elus muutusi teha kui nüüd? See on vajalik lausa maailmsel skaalal, kui me ei taha, et „kahekümnendad” ei jää viimaseks kümnendiks, mil meie planeet veel elamiskõlbulik on.

Nii et kasuta seda hetke ülevaate tegemiseks. Keskendu ja mõtle, mida tahad möödunud 2019. aastaga koos minevikku jätta ja – mis tähtsamgi – mida tahad tervitada uuel aastal. Endasse süübimine ja vana ja kasutuks muutunu kõrvalejätmine on sinu kindlaim kinnitus universumile, et soovid positiivseid muutuseid.

Alusta sellega, millega tahad hüvasti ei jätta – mis su elus hästi ei toimi, milles soovid näha muutusi, mille tahad selja taha jätta. See võib olla nii konkreetne või üldine kui soovid.

Hüvasti, 2019. aasta! Hüvasti, negatiivsetes mõtetes ja negatiivsete inimeste keskel tuimalt loksumine, isegi üritamata sealt välja rabeleda. Hüvasti neist kinnihoidmine, kes sulle head ei too. Hüvasti, pisarad. Hüvasti, inimesed, kes on sulle haiget teinud, ja haavad, mis sellest jäid. Hüvasti, liigne kriitilisus. Hüvasti, tühised lõbud, mida kasutad, et tähelepanu tõeliselt tähtsalt eemal hoida. Hüvasti, murtud südame valu... 

Kui oled kõigele sellele mõelnud ja mõttes head-aega öelnud, siis tervita seda, mida oma ellu tahad. Mõtle täpselt, mis sind paelub ja juhindu vastavalt.

Tere, 2020. aasta! Tere, lahtiste otsade kokkusõlmimine ja edasiliikumine. Tere, uued inimesed ja uued põnevad paigad. Tere, enese eest hooltkandmine ja seeläbi kasvav enesekindlus. Tere, positiivsed mõtted ja energia. Tere, puhas rõõm lihtsalt olemisest ja kogemisest. Tere, kasv ja areng. Tere, tervislikud valikud. Tere, selgus ja head mõjutajad. Tere, vaprus muutustele vastu astuda. Tere, sisemine rahu ja empaatia kõigi teiste olendite vastu. Tere, julgus olla haavatav. Tere, teiste aitamine ja ka enda aitamine, kui vajadus käes. Tere, armastus.

See on kõigest üks näide oma elu praktilise võlujõu abil paremaks muuta. Loo ja arenda endas kommet universumiga rääkida – ja võid kindel olla, et universum vastab! ;-)