Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine vaatab unistavalt

Sa pole ajutine variant!

Tead mis. Sa ei peaks olema kellegi varuvalik. Sa ei peaks ka kellegi elus kedagi asendama, ajutiselt või üldse. Sa ei peaks olema see, kes valitakse siis, kui valikutering hakkab väikseks jääma.

Sa ei peaks olema plaan B või kellegi „võib-olla“. Sa ei peaks olema see, kellega võetakse ühendust, kui üksindus ligi tikub või on suur isu tähelepanu järele.

Sa ei peaks olema ajutine lahendus. Sa ei peaks kedagi lunima, et ta sulle võimaluse annaks või sõnumi saadaks või helistaks. Sa ei peaks viibima inimese kõrval, kes tekitab tunde, et isegi lihtsaimate asjade saavutamine nõuab palju vaeva ja enda allasurumist.

Sa peaksid olema esimene valik. Kellegi plaan A. Ära tee end maha lihtsalt seetõttu, et ei tea oma tõelist väärtust. Sa ei pea millegagi leppima ainult seetõttu, et teistele paistab nii sobivat.

See ei tee kedagi rõõmsaks, kui just tema peab alati vestlusi algatama ja jahedaid vastuseid taluma. Või see, kui pead mõtlema, et kas sinuga vestlemine talle üldse meelde jääb. Keegi ei rõõmusta selle üle, et ta on unustatud ja nähtamatu. Alati anda, ei kunagi vastu saada.

Sa väärid rõõmu ja seda, et sind mäletatakse. Sa väärid enda kõrvale inimest, kes on alati nõus meelde tuletama, et sa oled tähtis ja tema valib sinu. Kellega koos olemine ei tekita tunnet, et sa pead selle koha nimel pingutama ja võistlema.

Tean-tean, moodne elu tekitab tunde, et kõik sellised väärtused asjad on vananenud, väljasurnud või idealistlikud. Aga ma kinnitan sulle omalt poolt: need on endiselt alles ja olemas. Ma olen neid näinud, oma elus ja ka kõrvalt. Ja ma tean selliseid, kes usuvad endiselt nii armastusse kui ka ühele inimesele pühendumisse. Nad on mängudest välja kasvanud ja eelistavad kvaliteeti kvantiteedile.

Ma tean inimesi, kes tahavad midagi tõelist. Nad tahavad armastust ja on valmis seda kasvõi igavesti otsima, et mitte varuvariandoga leppida. Kui sa oled ka kvaliteediotsija, siis hoidu nende eest, kes seda pole. Seda näeb ju käitumise põhjal üsna ruttu, et kes mida otsib.

Hoidu nende eest, kelle südame ümber on kerge müür ja kes väljuvad selle tagant ainult siis, kui endal on tuge vaja. Ära anna võimalusi neile, kes sulle ei annaks.

Sa pead mõistma, et sa oled väärtuslik. See on täiesti piisav põhjus end hinnata. Ka siis, kui keegi teine su kõrval ei paista seda hetkel tegevat.