Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tutvumisfoto naisest

Otsid kaaslast? Too oma isikupära välja tutvumisfotode abil!

Otsid veebis tutvusi? Siililegi selge, et suur tähtsus on fotodel, mida endast välja paned. Siin anname nõu, kuidas nende abil oma isikupära välja tuua.

Pilt on kaaslaseotsingul tähtis abimees. Nagu sa tõenäoliselt valid seltskondlikule üritusele minnes, mida selga panna, peaksid tutvumisprofiilile pilte valides läbi mõtlema sellele, milline välja paistad ja kas see esindab sind täpselt sellisena, nagu oled soovinud. Võib öelda, et iga tutvumisportaali laaditud pilt on nagu esmakohting… läbi foto.

Rõivad on tähtsad, sest ütlevad sinu kohta midagi olukorras, kus palju olulist infot jääb vaatleja/hindaja jaoks puudu (su hääl, kõnemaneer, huumorimeel, suhtlusstiil jne). 

Muidugi omab tähtsust ka kogu ülejäänud välimus, aga rõivaste tähtsust on raske ülehinnata. Need annavad mingi mulje su elustiili, isikliku maitse, sotsiaalse tausta ja muu kohta – sinu asi on valida ainult õiged rõivad, mis toetavad muljet, mida jätta tahad.

Et siis ka mingi konkreetne soovitus anda: kanna tutvumisfotodel rõivaid, millega läheksid kellegagi esimesele kohtingule. See on midagi sellist, millega tunned end mugavalt ja hästi, aga miks mitte ka veidi pidulikult.

Inimesed ja nende maitsed muidugi erinevad, nii et vaevalt õnnestub sul leida rõivastust, mis kõigile ja igas olukorras muljet avaldaks. Aga sa ei peagi püüdma ära arvata, mis kõigile alati meeldiks – eesmärk on tunda end vabalt, samas natuke eriliselt.

Kui sul midagi sellist, nagu siin just kirjeldatud sai, selga panna pole, siis võib-olla on mõtet riideid šoppama minna. Jah, see on lisakulu, aga tutvusi otsides pead endasse natuke siiski investeerima, et võimalikult ruttu võimalikult häid tulemusi saada.

Sellest lähtuvalt peab lisama, et tutvumispiltidel tasubki kanda riideid, mida ka muidu kannad, näiteks esmakohtingu ajal. Uuringud on näidanud, et paljud tutvumised ei jõua esmakohtingu juurest kaugemale, sest inimene nägi erinev välja sellest, millisena ta piltidel poseeris.

Kindlasti tasuks tutvumispildil kanda rõivaesemeid, mis tekitavad hea tunde või muudavad enesekindlamaks. Inimesed, kes mõjuvad heas mõttes enesekindlalt ja paistavad end oma kehas hästi tundvat, on tutvuseotsingul alati edukamad, nende täpset välimust arvestamata.

Hea on teada ka seda, et värvid mõjuvad piltidel hästi. Kui sulle meeldib näiteks üleni musta riietuda, siis pole mõtet muidugi tutvumisfoto jaoks ekstra värviliselt riietuda, sest vaja on ju oma isikupärale truuks jääda. Aga isegi sel juhul võib üks värviline detail anda selle viimase tõuke, mis kogu välimusele selle viimase vajaliku efekti annab. Olgu selleks ehe, müts või mõni muu pisiasi.

Lõpetuseks ka väike nõuanne, mida mitte kanda. Et tutvumisfotol võimalikult tõelise sinu moodi välja näha, soovitame vältida rõivaid, mis üritavad peita või maskeerida sind või seda olukorda, kus viibib – või näitavad, et sa ei arvestanud oma keha, vanuse või olukorra iseärasustega.

Teema, kuidas kohtumisfotodel riietuda, võtab kokku ühe moefotograafi soovitus: riietu nii, nagu sa teeksid seda, kui teaksid, et satud peagi oma eksiga kokku!