Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Hoiavad käest kinni ja südamega kohv

Selline saab olema sinu valentinipäev ♥ (tähemärgi kaupa)

Kas maailmas on veel alles ühte tõeliselt olulist tähtpäeva, mis poleks täielikult kommertsistunud? Kindlasti võib seda öelda ka valentinipäeva kohta, aga õnneks läheb see inimestele endiselt korda. Ja peabki minema, sest head suhted ei lähe kunagi moest ega kaota tähtsust.

Amoremi tahab seekord ennustada, milliseks kujuneb su valentinipäev. Tähemärgi kaupa. Vastavalt sellele, kas oled vallaline või suhtes.

Jäär (21.3-19.4)
Vallaline: Sa oled liiga enesekindel, et kauaks üksi jääda. Lihtsalt naudi oma valentinipäeva.
Suhtes: loomupärase juhina ja inimesena, kes armastab kontrolli haarata, korraldad oma partnerile ise meeldejääva valentinipäeva.

Sõnn (20.4-21.5)
Vallaline: Mõnda häirib valentinipäeval vallaline olemine, aga sina ei hooli sellest tähtpäevast piisavalt. Nagu ikka, suhtled oma pere ja lähedastega– inimestega, kes sinust nagunii kogu aeg hoolivad.
Suhtes: Näitad oma hoolimist kinkide ja muu materiaalsega. Tõenäoliselt oled partnerile kingi juba välja valinud, ja see on talle meelepärane.

Kaksikud (22.5-21.6)
Vallaline: Vallaline Kaksik saab olema iga peo hing, mida ta valentinipäeval külastab. Küll armusuhetega tegeleda jõuad, täna tahad lihtsalt elu nautida ja mõnusalt aega veeta.
Suhtes: Suhte loonud Kaksik on ustav ja usaldusväärne. See pole aga uinutanud su seikluslikumat poolt. Teie valentinipäev saab olema planeerimata vormis, aga seikluslik.

Vähk (22.6-22.7)
Vallaline: inimeste suhtestaatused on sinu jaoks nii vähetähtis teema, et sa isegi ei märganud, et kätte on jõudnud valentinipäev. Jätka samas vaimus, see sobib sulle.
Suhtes: tähtpäevad pole sulle ülitähtsad, nii et veedad valentiniõhtu tõenäoliselt rahulikult, vaikselt ja kitsas lähedaste ringis.

Lõvi (23.7-22.8)

Vallaline: Endine arm jõuab valentinipäevaks sinu juurde tagasi. Mida temaga peale hakata? Meenuta esmalt, miks te algupäraselt kokku ei jäänud, ja tegutse selle põhjal.
Suhtes: Lõvi on suhtes see juhtivam ja kontrollivam pool. Loo partnerile nii vägev valentiniõhtu kui oskad, see toob tänavuseks head karmat.

Neitsi (23.8-22.9)
Vallaline: Vallaline Neitsi keskendub endale ja oma karjäärile. Sul ei pruugi valentinipäevaks plaane olla, sest see on lihtsalt üks päev ja sul on tähtsamatki, millele mõelda.
Suhtes: Sulle meeldib hoolimist näidata tegude ja väikeste žestide, mitte eelkõige sõnadega. Seega oled partnerile valentiniõhtuks juba pikemalt üht romantilist sündmust planeerinud.

Kaalud (23.9-22.10)
Vallaline: Kaalud on vallalised, kui nad on selle ise valinud. Nad on tasakaalukad ja usaldusväärsed, seega liiguvad suhtes väga aeglaselt ja valivad hoolega, kellele aega ja tähelepanu pühendada. Ära standardeid alla lase, õige inimene on su juurde juba teel.
Suhtes: Kaalud on lootusetud romantikud. Seega on teie valentiniõhtu hoolega ette valmistatud, ükspuha kumb siis organiseerija oli.

Skorpion (23.10-22.11)
Vallaline: Sulle pole eal meeldinud valentinipäeval vallaline olla. Teed nägu, et see ei lähe sulle korda, aga olukord muudab üsna emotsionaalseks. Pea vastu, homme on juba uus päev.
Suhtes: Skorpionil on raske inimesi lähedale lasta, aga kui see juba on juhtunud, siis on ta romantiline ja hooliv partner. Valentiniõhtu kujuneb seega ehk veidi klišeeliseks, aga kindlasti meeldivaks.

Ambur (23.11-21.12)
Vallaline: Suudad inimestes ruttu selgusele jõuda. Seetõttu ära lase end üksi veedetud valentiniõhtust häirida, tänavu kohtad kindlasti kedagi erilist.
Suhtes: Suutlikkus inimestes ruttu selgusele jõuda on kasuks tulnud ka praeguse suhte puhul. Tutvudes tundsid kohe, et sobite kokku. Seadke valentiniõhtu eesmärgiks seda sädet veel enam lõkkele puhuda, isegi kui suhe on juba mõni aeg kestnud.

Kaljukits (22.12-20.1)
Vallaline: üksi oled tõenäoliselt seetõttu, et kahtled võõra inimese puhul kõiges. Sulle küll lähenetakse, aga sa ei tee seda neile kergeks. Sa ei lepi ükspuha kellega. See on hea asi. Nii et valentiniõhtu veedad üksi, aga tulevik pole tume.
Suhtes: Kui juba suhte lood, siis hellitad partneri tõenäoliselt täiesti ära. Sest oled armastust piisavalt kaua oodanud ja kavatsed seda nüüd nautida. Eriti valentinipäeval.

Veevalaja (21.1-18.2)
Vallaline: Valentinipäeval oled küll vallaline, aga natuke enne seda satud vestlusse inimesega, kellest kujuneb tulevikus sulle tähtis isik.
Suhtes: Teie suhe on nii hea, et te ei vaja oma õrnade tunnete näitamiseks mingit eraldi päeva. Aga koos nautimiseks head šokolaadi (või muud meelepärast) osta tundub väärt idee.

Kalad (19.2-20.3)
Vallaline: Sa andestad liiga kergesti. Ole valentinipäeval ettevaatlik inimeste vastu, kes minevikust äkki esile kerkivad ja suuri lubadusi annavad. Ära isegi vasta neile.
Suhtes: Sa oled lootusetu romantik ja unistaja, nii et su partner tahab valentinipäeva sulle unustamatuks muuta. Ole valmis saama „jalgadelt pühitud“.