Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega sügisel lehtede sees

Sügis – armumise aastaaeg

Õhus on krõbe jahedus, lehed muudavad värvi ning oleme oma kudumite garderoobi välja kaevanud. See tähendab vaid üht – sügis on saabunud!

Paljud väidavad, et suvi on armumiseks parim aeg. Meie ei nõustu – sügis on!

Siin ka mõned põhjused, miks.

1. Jalutamine saab uue tähenduse: kui lähed jalutama kellegi erilisega, on jahe tuul parim vabandus, et natuke lähemale nihkuda…või paluda neilt jakki laenata.

2. Mõned teadlased väidavad, et suvi on bioloogiliselt parim aeg kellegi uue kohtamiseks, sest oleme rohkem seltskonnas. Sügisel aga naudivad kõik viimast sooja päikesepaistet enne külma aega, kui veedame rohkem aega siseruumides. Teadus ütleb, et sügisene armastus võib tõenäolisemalt viia püsisuhteni.

3. Kohvikukülastus on ideaalne esimeseks kohtinguks: vähem pinget kui intiimsel õhtusöögil ning saad deidi pikkusega mängida, olenevalt kui sisse võetud oma kaaslasest oled. Mis võiks olla parem kui juhuslik kohvitamine? Hellita end näiteks kõrvitsalattega või karamellikohviga…mõnusad sügisesed maitsed!

4. Rääkides kõrvitsatest, teaduslikud uuringud on näidanud, et ainuüksi kõrvitsapiruka lõhn võib meie seksuaalelule vürtsi lisada. Meestele imponeerib kõrvitsapiruka ja lavendli hõng ja need aroomid suurendavad vereringet suguorganites lausa 40% võrra. Kes tahab veel ühte koogitükki?

5. Sügis annab kõigile võimaluse shopata rohkem kohtingurõivaid ja otsida välja lemmikkudumid. Ei ole vist tüdrukut, kellele ei meeldiks paksud retuusid ja nunnud saapad. Ja kuna oleme paksult riides ei ole põhjust, miks ei võiks endale veel ühte kõrvitsapiruka tükki lubada.

6. Kõik põnevamad filmid linastuvad sügisel, seega kui oled kohtamise varases staadiumis, on viimaste kinohittide maailm suurepärane kohtingumaastik. Muidugi kuulub sinna valdkonda ka kodus silmarõõmu kaissu pugemine ja lemmikseriaalide vaatamine.

7. Halloween on parim ettekääne end üles vuntsida! Lisaks kaasneb sellega automaatselt vestluse alustamise teema. Nuputa endale kõige pöörasem kostüüm ning suundu linna; võid leida kellegi, kelle riietusega sinu oma klapib.

8. Kuna suvised šortsid on kapi kõige tagumisse nurka rännanud, ei pea igapäevaselt hullumeelsete karvaeemaldussessioonidega rinda pistma ega õhtul palavas baaris jookide vahel kaenlaaluseid tuulutamas käima.

9. Sügis on looduse päralt. Võid korjata õunu, hüpata lehehunnikusse, kõrvitsaid sisse teha ja jalutada ringi kuuma kakaod rüübates. Ja loomulikult on sügisesed ilusad vaated meeliülendavad ka fotodel.

10. Põlev tuli sütitab maagiliselt ka kirge. Aeg kaminasse tuli teha ning keegi kaissu krabada!

Sel sügisel on aeg hakata tõsisemalt armastuse ja kohtamise peale mõtlema. Tee oma tihedasse graafikusse ruumi ja lase romantika sisse!