Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Koos kaaslasega

Mõtisklus. Õige inimene ei saa tulla valel ajal.

Ta on ajatu. Ta sobib igal ajal, sest teda kohates ei soovi sa enam oma senistest plaanidest kinni hoida. Neil pole enam tähtsust. Need olid tehtud enne temaga kohtumist, aga nüüd on sul uus prioriteet.

Sa oled nõus tegema vajalikke pingutusi, et teda kinni hoida, sest sul on temaga koos see õige tunne, mille kohta vahel kuulda või lugeda saame.

Õige kaaslase puhul pole vaja mõelda, kas suudaksid temaga terve päeva koos veeta. Sa tead niigi. Ja tead, et tahad seda.

Õiget inimest on kerge oma plaanidele lisada, sest see tekitab õige tunde. Isegi varem enda jaoks planeeritu ei tundu enam vaeva väärt, kui teda kõrval pole.

Õige inimene ei pane kaalutlema, kas tahad teda oma tulevikuga siduda. Juba olevik tundub piisavalt hea, nii et sa tahad lisa. Sa tahad teda oma homsesse, järgmisse nädalasse, järgmisse kuusse. Kõik tundub parem tänu sellele, et teie rajad kohtusid.

Õige inimesega ei saa valel ajal tutvuda. Kui seda on juhtunud, aga teie suhtest ei saanud kokkuvõttes asja, siis ta võib-olla ikka ei olnud nii õige. Või siis sa ei tahtnud teda nii palju nagu alguses ehk tundus.

Õige inimene on ajatu: koos temaga aja tähtsus väheneb.

Sa ei pea muretsema, kuidas teda sinu tihedasse ellu või päevakavva sobitada, sest sa tead, et sa nagunii sead ta tähtsale kohale. Sinu päevakava hakkab veidi sõltuma tema omast, et saaksite kasvõi natuke aega koos veeta. Ükspuha kui kiire on, sa tead, et leiad tema jaoks hetke või kaheksa.

Nii et kui sa oled õiget inimest juba kohanud, siis hoia teda. Ära lase tal minna ega ära lükka teda eemale. Tõesta ka oma tegudega, et tunned, et ta on see õige.