Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine rattal

Suvi südames: 5 põhjust nüüd seda õiget otsida

Suvi algab tegelikult muidugi suvisel pööripäeval ehk tänavu 21. juunil, aga praegused päikeselised ilmad on inimesed kindlasti juba suvisele lainele valmis timminud. 

Soe valge aeg oma mõnusa päikese ja sumedate öödega on juba iseenesest kutsuv, et senisest veidigi rohkem suhelda, endast väljapoole vaadata ja uusi tutvusi sõlmida. Meie Amoremi’s pakume Sulle aga veel mitu head põhjust, miks kaaslast otsida just nüüd. Loe ja tutvu.

Pikemad päevad = pikemad kohtingud

Eestimaalased eelistavad pimedal ajal üldiselt veidi vähem seltskondlikud olla. Samas praegu muutuvad päevad aina pikemaks ja soojemaks ning pärast tööd nelja seina vahele varjuda ei tundu enam nii mõistlik nagu seni. Meil on rohkem energiat – muu hulgas selleks, et sobivale kaaslase või kaaslasekandidaadiga rohkem aega koos veeta. 

Väljas on lõbusam

Kohtinguks pole vaja enam muud kui kaht inimest, kes teineteisele sümpaatsed on. Ilmastik ja muud välised tegurid loevad senisest vähem. Kuhugi minemist ei pea isegi planeerima: haarate pudeli limonaadi või (vahu)veini ja lähete istute kasvõi murule, et teineteise tundmaõppimisega algust teha.

Tegevusi on rohkem

Kui te aga ei viitsi parajasti pikaks sügavaks jutuajamiseks murule või pargipingile kolida, siis suvel on tegevuste valik igatahes senisest laiem. Lisanduvad võimalused jalutada, jalgratastega sõitma minna, väljasõite teha ja kõik muu säärane, mis on eriti tore just sooja ilmaga.

Sul on parem tuju

Ükspuha, kui rahulolematu sa oma süngeimatel hetkedel olla võid, lihtsalt võimatu on sama süngeks jääda, kui päike mõnusasti paistab ja mahe tuuleke kukalt sasib! Ja seda pakub just eelkõige suvi. Inimesed on suvel rõõmsameelsemad – see on fakt!

Teised vallalised on ka aktiivsemad

Isegi, kui sina olid pimedamal ja külmemal ajal sama aktiivne ja energiline nagu praegu, ei saa seda kindlasti öelda paljude teiste vallaliste kohta. Nüüd on nad aga valmis oma urgudest välja ronima ja suure kaaslaseotsinguga liituma. Uuri, mida AmoreMi tutvumisportaalil sulle pakkuda on ja asu tegutsema – kiirematel on laiem valik! :)