Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tõe hetk: mehed ütlevad, mida naiste juures enim hindavad

Ajakirjanduses ja internetis on ilmunud aegade jooksul uskumatu kogus artikleid, kus naised seletavad, milline “õige” mees olema peaks ning mida nad üldse vastassugupoole esindajate juures hindavad.

Otsustasime vahelduseks küsitleda hoopis 17 meest, et teada saada, mida nemad naiste puhul hindavad. Kui jätta kõrvale puhtalt füüsilised asjad, mis seostuvad näo, keha ja üldse välimusega.

Ülo (29): “Hea süda. Kui naisel pole sisimas maailma vastu lahkust, siis ma läheksin kohtingule pigem okasseaga!”

Priit (35): “Loomulik uudishimu elu ja selles toimuva vastu. Taoline naine ei kommenteeri asju stiilis “oh, see on küll lahe” või “päris huvitav”, vaid üritab iseennast ja ümbritsevat paremini tundma õppida.”

Jean-Phillippe (40): “Naine, kes ütleb ausalt, mida tunneb. Ehk siis: aus ja otsekohene. Selline naine teeb mul alati südame rõõmsaks!”

Lauri (36): “Ta ei karda massist vahel erineda ja pulli teha. Ta ei mõtle kogu aeg sellele, et ega teda imelikuks ei peeta, kui ta juhtub nii või naa käituma.”

Uwe (21): “Naine, kes tahab nii ennast kui ka maailma paremaks muuta. Kes liigub edasi, mitte ei tammu vaimses mõttes paigal, mis iganes mugava pesa ta on endale loonud. Ja julgeb oma tõekspidamist eest seista.”

Andu (30): “Pole midagi kuumemat kui naine, kellel on elus mingi visioon või eesmärk. See kehtib muidugi ka meeste kohta.”

Leho (45): “Naine, kes julgeb tundeid välja näidata. Tahab puudutada ja ootab sama partnerilt.”

Argo (30): “Ta saab finantsilises mõttes iseseisvalt hakkama. See on hämmastav, kui palju ma näen umbes omavanuseid naisi, kes ei oska end kuidagi ära majandada.”

Veljo (33): “Intelligentne. Aga mitte lihtsalt palju lugenud ja magistri- või doktorikraadi saanud. Ma pean silmas seda, et naine on vaimselt elus. See eriline säde. Ta osaleb elus aktiivselt, mitte ei lösuta muudkui läpakaga köögilaua taga või sõbrannadega sushikohas või kohvikus. Ja temas on teravat taipu ja huumorimeelt!”

Uno (40): “Ta on iseseisev. Ma ei mõtle eelkõige rahaasju, vaid seda, et ta ei ole pidevalt mingite tühiste asjade ja lüüasaamiste pärast häiritud, kuni nutmiseni välja. Naine ei tohi elu karta. Või noh, üldse inimene ei tohiks elu karta.”

Margus (27): “Ma ütleks, et paljudel naistel pole eriti huumorimeelt. Mulle meeldib naine, kes saab naljast aru ja oskab samaga vastata. Eriti meeldib kui naine oskab sarkasmi kasutada.”

Janus (35): “Mis mulle naise juures meeldib? Esimene asi, mis pähe tuli, oli: palun ole lihtsalt hea minu vastu. Aga see pole vist eriti informatiivne vastus, kuigi palju naised ei käitu meestega nii hästi nagu tahavad, et nendega käitutaks.

No ma siis sõnastan ümber: mulle meeldib paindliku mõtlemisega naine, ja üldse inimene. Ta ei tohi oma kindlas vaatenurgas alati kinni olla, sest nii ei saagi mingeid jamasid lahendatud. Või misiganes elus parajasti lahendamist vajab."

Ago (23): “Ta peab oskama vestlust üleval hoida. Olete märganud, kui neiud on sotsiaalses olukorras täiesti passiivsed ja kui noormees või vestluskaaslane vaikib, kaob kogu jutuajamine jäljetult nagu suits õhku? Mulle räägib selline passiivsus naise kohta rohkem, nimelt seda, kui palju ta on üldse pidanud meestega suheldes heas mõttes pingutama, või on teda vaadatud nagu ilmaimet, mille olemasolust üksi peaks kõigil suu lahti jääma…”

Urmet (42): “Teadlikkus elu suhtes. Kui midagi on valesti, püüab seda parendada. Ei eelda, et õnn ja rahu peaksid ise kuidagi temani tulema, kuni tema käed rüpes ootab. Ma üldse imetlen pealehakkajaid inimesi!”

Jako (38): “Hea kuulaja, aga mitte ainult. Ta peab olema valmis ka vestluspartneri tõekspidamisi ja vaatenurka aktsepteerima, isegi, kui ei nõustu nendega.”

Wanu (31): “Teatud emotsionaalne tugevus. Mulle ei piisa, et ta lihtsalt kuum välja näeb, ma ei kannata ebastabiilseid naisi!”

Ranno (38): “Mulle meeldivad naised, kes mõjuvad üdini positiivselt. Mina kaldun pessimistlik olema, nii et ta peaks mind veidi tasakaalustama. Ideaalis oleks ta elu ja maailma suhtes kirglik, aga mitte liiga palju, sest muidu ta jätaks mind ilmselt maha.”

Mida hindad Sina naiste juures? (Või meeste?)