Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kohting kohvikus
Tutvus  |  Amoremi

10 head kohtingunõuannet

Kohtingumaastik on sinu jaoks uus? Või oled lihtsalt antud teemast ammu eemal olnud? Võib-olla oled hoopis sari-kohtaja? Hea nõuanne kulub alati marjaks. Keegi ei ole kohtinguekspert, isegi kõige ilusamad ja rikkamad seisavad silmitsi probleemidega, mis puudutavad südameasju. Igaüks võib õppida juurde nippe, kuidas käia enamatel kohtingutel, kuidas püüda soovitud inimeste tähelepanu ja kuidas kindlustada esialgse keemia muundumist suhteks.

Tõde on, et pole mingeid imevalemeid või lollikindlaid trikke. See-eest on mõned põhitõed, mida peaksid alati meeles pidama. Kohtingunõuanded on vaid nõuanded, mitte garantii, et need toimivad alati, igas olukorras ja iga inimesega. Erinevad inimesed , erinevad taktikad, olenevalt olukorrast ning meie endi olemusest ja paljudest muudest faktoritest. Siiski, järgnevad mõned nõuanded, mis on suhteliselt universaalsed ja võivad sulle anda eeliseid.

Valmistu kohtamiseks.

Kui tahad olla deitimismängus edukas, ole valmis pühenduma. Poolik ettevalmistus ei toimi, tegelikult ei vii see sind isegi poolele teele. Kui tahad siiralt leida endale kaaslast läbi kohtamiste, panusta sellesse: tee taustauuringut, mõtle, mida kohtamistest tahad, valmista end ette äraütlemisteks (me kõik kogeme seda mingis punktis sellel teekonnal) ning ära anna selle pärast veel alla.

Võta end kokku.

Võta eesmärgiks näha välja vapustav: mine jõusaali, loe terviseajakirju, treeni end vormi ja alusta dieediga, mine juuksuri juurde ja alusta uue ilurituaaliga. Kuigi see kõik iseenesest sulle kaaslast ei leia, tunned end tuhat korda enesekindlamalt ja seda teised juba märkavad.

Mine šoppama ning premeeri end uute riiete ja miks mitte ka stiilimuutusega.

Säti oma imago selliseks, mida sa suudad hoida ning mis kaunistab sind. Ära püüa olla keegi, kes sa pole, kuid võimenda oma positiivseid külgi. Viska ära need vanad kulunud teksad, pusad ja kampsunid ning löö end üles. Su kaaslane hindab su pingutusi.

Sea selge siht, mida soovid saada kohtamistest ning mis ajaraami see mahtuma peaks.

Kas tahad olla kahe aasta pärast abielus? Kui tahad, siis lähene kohtamisele vastavalt. Kui sul nii kiireid ja tõsiseid plaane pole, küsi enda käest ausalt, miks sa kohtamas käid ning mida saavutada loodad. Kui su eesmärgiks on vaid seks, siis kas kavatsed ka oma kohtingukaaslaste suhtes aus olla?

Ümbritse end inimestega, kes toetavad sinu kohtingusihte.

Esimese nelja nõuande järgimisel tunned end paremini ja oled keskendunum. Ära saboteeri saavutatud meelteseisundit negatiivsust õhkava tutvusringkonnaga, kes teevad maha armastust ja suhteid. Käi rohkem kohtades, kus on võimalus kohata vallalisi. Paarikeste õhtusöögid äärelinnas pole päris see koht, kus sa peaksid hetkel olema.

Vali neid, kellega kohtamiseks on sul head šansid.

Ole realistlik – su deitimine baseerub sinul tervikuna, milline sa välja näed ning milline on su iseloom. Kui otsid glamuurset, trendikat ja atraktiivset kaaslast, väga äge! Aga pea meeles, et sinult oodatakse täpselt sama.

Liitu klubidega, kunstiringidega, käi spordiüritustel –

tee midagi, kus sul on võimalus kohata endale sarnase mõtteviisiga inimesi. Sa ei kohta kedagi kodus arvutimänge mängides…paljud on proovinud ja läbi kukkunud.

Võta vahel kohtamas käimisest aeg maha,

kui see ei suju sulle meelepäraselt või väsitab sind. Oma akude laadimine ja enesekindluse säilitamine on väga olulised. Meil kõigil läheb vahel kehvasti, kuid ära muuda oma armastuseotsinguid kurnamislaagriks. Kohta periooditi, kui vaja.

Naudi kohtamas käimist lihtsalt selle kui tegevuse pärast.

Kohtud inimestega, suhtled, veedad aega ergutavate inimestega, kes võivad (aga ei pruugi) mängida sinu tulevases elus suuremat rolli. Fakt on, et enamikul inimestest on midagi põnevat pakkuda. Kuigi sa ei otsi sel viisil just uusi sõpru, võid kohtingutelt mõne leida.

Ära tee end liialt kättesaadavaks.

Kõlab klišeena? Kuid inimestele meeldivad müstilised ja mõistatuslikud inimesed, loomulikult ka jahi-efekt. Põnevuse hoidmiseks ära hüppa kohtingutee alguses kaaslasega kohe linade vahele. Mida kauem peab keegi sind jahtima, seda rohkem on tal aega sinusse armuda ning seda tõenäolisemalt lööb armastus lõkkele (jah, see kehtib nii meeste kui naiste puhul). Kui säde jõuab liiga vara haripunkti, ei pruugi tunded suhte arengule järele jõuda ning närtsivad lõpuks sootuks.