Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine üksi

Täiesti ausalt: 10 põhjust, miks sa vallaline oled

Suhted – see on valus teema paljudele. Me ei saa aru, miks meid ei taheta ning miks me ise ei taha inimest, kes tahab meid ja tundub tegelikult täitsa mõistlik valik. Me ei saa aru, miks suhted ei püsi ja kuidas neid üldse püsima panna. Me ei saa aru, kas viga on meis või on maailm täiega riukalik koht, mis püüab kogu aeg vingerpussi mängida ja asju pahupidi pöörata. Me ei saa aru, mida tegelikult tahame, ja kuidas soovitut välja kannatada, kui see on lõpuks käes.

Miks, miks, miks. Enamik suhtealaseid artikleid siin ei aita. Need keskenduvad innustamisele ja ego silitamisele (okei, eks see ole ka omajagu nahutada saanud ja aegajalt paitamist väärt) ja/või lihtsalt praktilistele nõuannetele, kuidas midagi paremini teha.

See kõik võib muidugi kasulik lugemine olla, aga vahel tasub ka julmalt aus olla. Vaatame tõele näkku, alati ei lähe kõik hästi ja ülesmäge, alati ei ole asi ajastuses või asjaoludes. Siit meie 10 põhjust.

Sa oled vallaline, sest ei meeldi kellelegi piisavalt

Ära võta sellist mõtet kohe rünnakuna. Inimesed pole ideaalsed, maailm pole ideaalne ja sina ka ei ole. Sa pole lihtsalt leidnud veel seda inimest, kes sinu järele hull oleks. Ja kas see tõesti oleks nii huvitav, kui teaksid juba praegu, kelle kõrval kõrge vanuseni ja surmani jõuad? Elu peaks ju seiklus olema.

Sa oled vallaline, sest sulle ei meeldi keegi piisavalt

On üsna tavaline, et sa meeldid kellelegi, aga tema ei meeldi sulle sama palju vastu. Nii et jätka otsimist ja hoia süda avatud. Parem hoolikas valimine kui kiirelt tehtud halb otsus.

Sa oled vallaline, sest kõik toredad inimesed on suhtes või abielus

Midagi pole teha, alati ei saa, mida või keda tahad. Ja oled sa kindel, et ta ei tundu nii atraktiivne just põhjusel, et ta on hõivatud?

Sa oled vallaline, sest oled enesele keskendunud

Suhtesolemine ei tundu sulle lihtsalt kuigi põnev. Maailm kuulub sulle: mida rohkem valikuid ja vabadust, seda parem! Sa ei vaja kogu aeg teist inimest enda kõrvale, et rõõmu tunda.

Sa oled vallaline, sest oled liiga valiv

Ja ole pealegi! Mis mõtet oleks ruttu kedagi välja valida, et siis avastada, et ta polegi nii lahe kui lootsid? Parem olla vallaline kui suhtes, mis mingis suures asjas puudulikuks jääb. Nagu kõigil teistel, on ka sul õigus valida, millega/kellega oma elu ja vaba aega täita.

Sa oled vallaline, sest kolisid uude paika

Mida kaugemale oma algsest elupaigast kolida, seda raskem võib olla kohe keskkonda ja uute inimeste sekka sulanduda. Asi pole ainult selles, et sinul on vaja aega kohaneda. Teistel on ju ka omad elud ja nad ei hakka seda pea peale pöörama, et seltskonda või kollektiivi saabus uus nägu kasvõi teisest riigist.

Sa oled vallaline, sest energia kulub muuks ära

Kõik ei mõtle pidevalt kohtingutest ja lahedatest härradest või kuumadest tüdrukutest. Sina võib-olla ei satu isegi AmoreMi-sse pidevalt “kandidaate” piiluma. Oled ehk täiega keskendunud karjäärile, sõpradele, haigele sugulasele, koolile või millelegi muule ja suhtes olemine mõjuks hetkel liigse koormana.

Sa oled vallaline, sest ei taha enam ajaviiteks kohtamas käia

Paljud meist on valinud mingil hetkel partneriks inimese, kellega oli fun, aga niisama lustimiseks kohtingutel käimine kaotab mingil hetkel oma võlu. Mida rohkem niisama tühja lahmida, seda viletsam tunne pärast võib olla. Nii mõnigi, kes arutu kohtingulkäimisega lõpparve teeb, ei taha seda etappi elust hiljem enam kunagi tagasi.

Sa oled vallaline, sest töötad liiga palju

Tahtlikult või tahtmatult on ehk välja kujunenud olukord, et sa muudkui töötad ega käi lõbutsemas. Mida rohkem töötada, seda imelikum tunne ju on, kui järsku enam midagi “asjalikku” teha pole. Veel hullem, kui töötad kodus, sest siis väheneb veelgi võimalus uusi põnevaid tutvusi sõlmida.

Teine probleem on muidugi see, et kui su palk pole vägev, siis sa ei soovi seda niisama tühja raisata ja linna peal käia. Siis töötad võib-olla isegi veel rohkem – nii raha teenimiseks kui ka aja veetmiseks. Aga äkki on praegu lihtsalt selline periood, kus ongi mõistlikum tööle keskenduda? Ainult sina tead, ja saad vajadusel teekonda korrigeerida.

Ja parim põhjus: oled vallaline, sest see pole halb asi

Tõeline õnn ja rõõm on peidus meis endis, kus see kannatlikult avastamist ja leidmist ootab. Nii et pole mõtet suhtesolemisest kõigi jaoks maailma suurimat väärtust kujundada! Ebarahuldav suhe võib olla hullem kui üldse ilma olla!

---

Aga kui vahel tekib siiski tunne oma vallalisuse staatust vahetada suhte vastu, siis meie tutvumiskeskkond pakub rõõmuga võimalust leida see oma ÕIGE kaaslane - anna lihtsalt tema leidmiseks endale aega ja ole kohal: Amoremi.ee !