Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine õnnelik ja naerab

10 märki, et oled oma elu ja suhetega õigel teel

Kes meist ei tahaks õigesti elada… aga mis see õige elu üldse on? Amoremi julgeb seda defineerida nii: su keha, vaim ja mõistus tegutsevad kooskõlas, nii et sa ei pea otsima põhjuseid, miks end hästi tunda ja tunned end lihtsalt hästi ka siis, kui midagi erilist ei toimu ja üksi oled.

Siin on 10 paljude poolt märkamata jäänud kinnitust, et oled oma eluga õigel teel. Mida rohkemates punktides end ära tunned, seda parem.

1. Elu toob aina väljakutseid, olgu siis vaimseid, suhtealaseid või teistsuguseid. Kuidas see näitab, et õigel rajal viibid? Sest ilmselgelt sa ei püsi aina mugavustsoonis ja astud sellest tahtlikult välja, et väljakutsetele vastu astuda.

2. Tühised lõbud ei valmista enam lõbu. Sa otsid aina rohkem tähendusrikkust nii töös, suhetes kui ka vabal ajal – ega viitsi näiteks tuimalt nutitelefoni näppida või teleri ees lösutada. Pigem pöörad pilgu endasse ja vaatled, mis toimub sinus eneses.

3. Sinuga on raske manipuleerida. Kui oled endaga tõesti kooskõlas, ei lepi sa mesijutuga, et oma standardeid kellegi heaks alla lasta. Oled nõus pigem üksi olema ja sellest rahu ja rõõmu tundma, mitte ei otsi iga hinna eest suhet või seltskonda.

4. Su elu pole tingimata kerge. Kellele palju antud, sellelt palju nõutakse. Sa ei lepi elus ja suhetes lohutusauhindadega, ei tee oma hingerahu arvelt kompromisse. Kui see toob kaasa (ajutisi) raskusi, siis nii olgu. Ka raskused lähevad lõpuks mööda, nagu kõik muugi.

5. Sa teed palju. Sa oled tõenäoliselt perfektsionist ja/või usud, et suudad enamat kui enamik teisi. Suhtes olles annad sa endast samuti palju, sest miks sa peaksidki „kokku hoidma”, kui oled sobiva inimese juba välja valinud, kes seda väärib.

6. Teised küsivad su nõu ja neid rahustab su juuresolek. Su sisemine rahu ja kindlus ei jää sind ümbritsevatele inimestele märkamata.

7. Sa tüdined kergesti, kui tunned, et olukord, inimene või nähtus ei anna piisavalt häid tulemusi. Su hing annaks justkui märku, et midagi on puudu ja seda pole võimalik varjata. Kui miski ei toimi, siis sa ei soovi selle külge klammerduda, sest õnnelik elu on tähtsam kui traditsioonid või suhted, mis püsivad, sest on ju tükk aega juba kestnud.

8. Sul on raske leppida, et mõnda asja või olukorda ei saa muuta. Oled ise paindlik ja ootad seda ka ülejäänud maailmalt.

9. Elu tundub vahel väga väsitav. Pidevalt mugavustsoonist väljuda – olgu tööl, suhetes või muus olukorras – võib olla küll põnev, aga sa kulutad samas kohanemisele, piiride testimisele ja uutele kogemustele ka pidevalt energiat. Nii et ka hea elu võib väsitada.

10. Sa ei taha loorberitel puhata. Tunned alati, et on veel, asju, mida teha tahad, uut, mida kogeda soovid. Pikemalt millegi osas koha peal püsida ei ole üldse sinu maitse. Oma tutvusringkonnas oled seetõttu ka ilmselt ainuke või väheseid, kes huvitub teadlikest suhetest, mis võtavad fookusse alati selle, mis kahe inimese vahel reaalselt toimub, mitte ei oleskle ühiselt loodud mugavustsoonis.