Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Üksik mees on just lahku läinud

10 märki, et partner pole sinust enam huvitatud

Suhted lõppevad erinevalt. Mõni jookseb tasapisi õhust tühjaks. Mõni lõppeb ootamatult, aga selgelt, nii et ei jää isegi küsimusi õhku. Mõni, vastupidi, jätab vähemalt ühe osapoole suurde segadusse ja juurdlema, et kas teine üldse hoolis.

Teadmatuses piinelda eelistavad siiski vähesed. Siin on 10 märki, mis viitavad, et partner on huvi kaotanud – sa võid neid ignoreerida, aga vähemalt ei tule suhte lõppemine siis ehk (nii suure) üllatusena.

Järgnevad tähelepanekud ei käi kindla soo esindajate kohta. Sama jutt kehtib nii mees- kui ka naispartneri kohta.

Eemalt suhtlemine väheneb

Kui te ei viibi parasjagu koos, siis võib ta silmapiirilt lausa kaduda. Halvemal juhul ta ei vasta enam su kõnedele, kirjadele või sõnumitele, vähemalt mõistliku aja jooksul nagu varem.

Sa avastad, et hakkad selle seletamiseks ise põhjuseid otsima või koguni leiutama. Aga kui partner enam eemalt ei suhtle või koguni sellest hoidub, viitab see kindlalt ühele asjale: ta ei vaja enam su tähelepanu.

Ta eelistab ringi liikuda ilma sinuta

Ta ei lülita sind oma peresündmustesse või isegi ei püüa sind perele ja sõpradele tuttavaks teha. Ta ei kutsu sind seltskondlikele üritustele kaasa või püüab seda isegi otseselt vältida. Ja ta ei taha sinu kõrval olla, kui sa ise pere või sõpradega kokku saad.

Tal pole su jaoks aega

Ta on liiga hõivatud, et sinuga koos aega veeta. Küsi, millal tahes, tal on tegemist… aga ta ei taha samas teha ka plaane paar päeva ette. Võimalik, et te olete koos lihtsalt, sest talle on nii mugav olnud, või ta ei viitsi ka põhimõtteliselt päris üksi ka olla.

Ta ei räägi tulevikust

Ta ei plaani teie jaoks eriti midagi. Jutt ei peagi kohe käima lastest ja abiellumisest, aga ta ei plaani isegi ühist nädalavahetust või reisi.

Ta ei väljenda tundeid

Igaüks ei oska või suuda oma tundeid selgelt väljendada, aga ta isegi ei ürita, kui sa sellega otse peale ei hakka käima. Ta ei selgita, mida ta sinu suhtes tunneb, ja millisena teie suhet näeb. Võimalik, et ta ei oska ise ka selgitada, miks ta kõige selle juures kõhkleb.

Ta räägib palju teiste meeste/naiste kohta ja näitab selle teema suhtes huvi. Ta on endiselt lähedases suhtes oma eksi(de)ga ja püüab nendega tihti suhelda. Lühidalt, sul tekib tunne, et ta pöörab sulle vähem tähelepanu kui teistele.

Võimalik, et tal on selle selgitamiseks ka (tema enda jaoks) mõjuvaid põhjuseid, millega sul ei õnnestu vaielda. Ehk on ta keskendunud tööle ja karjäärile, leiab, et on endisest suhtest veel katki, või on lihtsalt liiga hõivatud oma igapäevaste asjadega.

Aga pea meeles, et kui ta oleks aga sinust tõesti huvitatud, siis ta leiaks kõige selle suhtes lahendusi, mitte pelgalt ettekääneid...

Intiimsust napib

Ta on vähem huvitatud intiimsest kontaktist kui varem või tahab sinuga armatseda ainult siis, kui selleks pole tegelikult aega (hea ettekääne asi ära jätta) või ta on joonud. Ka nautite koos voodirõõme üldiselt palju vähem, või isegi enam mitte üldse.

Kõhutunne

Su kõhutunne ei eksi. Kui sa tunned, et midagi on valesti, siis peaksid kindlasti uurima, milles asi. Eriti, kui seda, et midagi oleks nagu valesti, näevad ja tunnistavad ka (ühised) sõbrad.

Äkki saadad ise valesid signaale

Igal suhtel on kaks osapoolt. Oled sa kindel, et sinu signaalid on puhtad ja selged ega jäta talle võimalust kahelda, kuidas sina tema suhtes tunned? Võib-olla on ta käitumine seotud vastakate signaalidega, mida sina esimesena välja annad.