Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega kohtingul teed joomas

10 võimalust ära rikkuda oma online kohtinguvõimalus

Sa ei alustagi kirjavahetust

See on kõikide rikkumiste ema, sest mehed, vaadake tõele näkku – naised alustavad vaid ühel juhul kümnest kirjavahetust, seega kui sina oma võimalust ei kasuta, teeb seda su konkurent ning napsab hea saagi endale!

Valetad oma profiilil

See on peamine probleem, mille üle kõik veebis tutvujad kurdavad. Ära unusta – valel on lühikesed jalad ja tõde tuleb lõpuks ikka päevavalgele, kuid seda suurem on vastaspoole pettumus ning see tutvus ei lõppe kunagi sulle soovitud tulemusega.

Lisasid oma profiilile vana pildi või sellise, mis ei meenuta kuidagi sind

Sul on võib-olla üks väga hea pilt endast, mida armastad tihti kasutada, kuid sa ei näe tegelikult enam selline välja. Pane siis vähemasti teine, reaalsem pilt sellele lisaks, muidu on partneri suur pettumus sinuga päriselus kokku saades garanteeritud ja kohtingul mõru maik juures.

Mainid üleliia seksuaalseid teemasid oma esimeses kirjas

Kui sa pole just seksuaalse orientatsiooniga tutvumislehel, siis peaks esimese kirja teemad olema pigem üldised, neutraalsed ja tasakaalukad. Mainides seksi liiga kiiresti, jätad vastaspoolele mulje, et sa muust ei mõtle ega midagi peale selle ei tahagi leida.

Mainid liiga palju oma eelmisi purunenud suhteid

Kuigi neist lugudest saaks ehk värvika seebiooperi, ole ettevaatlik igasuguse negatiivsuse mainimisega esimeses kirjas, sest kõik sealne tundub olevat võimendatud. Võid rääkida eksidest sammhaaval siis, kui vastaspool hiljem seda sinult küsib.

Nõuad kohe kokku saamist väljaspool internetti

Kui võtad netiportaali kui elektroonilist vallaliste telefoniraamatut, siis oled selle mõttest pisut valesti aru saanud. Siin on tuhandeid inimesi koos detailsema infoga nende kohta selleks, et saaksid valida välja sulle sobivad ja kohtuda vaid nendega, kellega võiks olla potentsiaali päriselt pikem suhe luua.

Saadad vale kirja valele inimesele

Ups, see polnud mõeldud sulle! Võta rahulikult aega veendumaks, et see, mida just kirjutasid, peab ikka minema sellele, kellele selle saadad, eriti pildita kontode puhul. Anonüümsetena on lihtne inimesi segi ajada…

Mainid soovi abielluda juba esimeses kirjas

Rohkem polegi lisada. Ehk kannatad sellega vähemalt teise kirjani? See kehtib ka suurte tunnete väljendamise, kaaslase täiuslikkuse ning isegi kohtinguettepanekute kohta.

Oled liiga tagasihoidlik ega küsi õiged ning olulisi küsimusi

Küsides vaid lihtsaid küsimusi, ei saagi sa teise inimese kohta olulisi asju teada ning võib-olla sa polekski temaga üldse kokku saama läinud, kui oleksid kohe oma julguse kokku võtnud.

Sa pole kunagi kellegagi rahul

Olles avastanud enda jaoks lõputu andmebaasi vallalisi inimesi, sukeldud sinna pea ees ega tea enam, millal võtta aega kellelegi tõsisemalt pühenduda ning püsisuhte võimalust proovida. Lõputu kohtingutel käimine ei vii sind armastavale suhtele lähemale.