Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine kassiga tutvub tutvusportaalis

Kuidas saad juba esimese kirjaga ära rikkuda oma online tutvumisvõimaluse

"Tutvusportaalis on lihtne tutvuda, sest siin soovivad seda kõik!" - umbes sellist lauset kasutame mõnikord Amoremi teenuse reklaamides. Põhimõtteliselt on see õige, sest liitujad ongi tulnud siia sooviga leida enda ellu uus sõber või kaaslane. Aga kahjuks võib tutvumiseks jääda väheks ainuüksi liitumisest. Sinu edasised tutvumisvõimalused sõltuvad paljuski sinust endast - sinu tutvusprofiili kirjeldusest kui ka tahtmisest ja oskustest suhtlusi algatada, hoida ning arendada. Räägime natuke sellest, milliseid vigu kipuvad inimesed esimese kirja koostamisel tegema.

Sa ei alustagi kirjavahetust

See on kõikide rikkumiste ema, sest mehed (enamasti eeldatakse just teie esimest käiku), vaadake tõele näkku – naised alustavad vaid ühel juhul kümnest kirjavahetust, seega kui sina oma võimalust ei kasuta, teeb seda su konkurent ning napsab hea saagi endale!  Aga tähelepanu naised – ajad on muutumas, ja keegi ei keela teil ka ise aktiivsust üles näidata. Mõne vaikse ja esmalt nähtamatu profiili taga võib ka komistada mõne väärtusliku leiu otsa.

Luiskad oma profiilil

See on peamine probleem, mille üle kõik veebis tutvujad kurdavad. Ära unusta – valel on lühikesed jalad ja tõde tuleb lõpuks ikka päevavalgele, kuid seda suurem on vastaspoole pettumus ning see tutvus ei lõppe kunagi sulle soovitud tulemusega. Kuigi kiusatus võib olla suur enda vanust vähe timmida, siis meie soovitus on kindel – ole aus!

Lisasid oma profiilile vana pildi või sellise, mis ei meenuta kuidagi sind

Sul on võib-olla üks väga hea pilt endast, mida armastad tihti kasutada, kuid sa ei näe tegelikult enam selline välja. Pane siis vähemasti teine, reaalsem pilt sellele lisaks, muidu on partneri suur pettumus sinuga päriselus kokku saades garanteeritud ja kohtingul mõru maik juures. Foto valikul mõtle hoolega ka läbi, kuidas teine pool sind tegelikult fotol tajuda võiks. Püüa ikka endast positiivne kuid tõepärane pool välja tuua, et kohtingul ei oleks pärast piinlik.

Mainid üleliia seksuaalseid teemasid oma esimeses kirjas

Kui sa pole just seksuaalse orientatsiooniga tutvumislehel, siis peaks esimese kirja teemad olema pigem üldised, neutraalsed ja tasakaalukad. Mainides seksi liiga kiiresti, jätad vastaspoolele mulje, et sa muust ei mõtle ega midagi peale selle ei tahagi leida. Selline otsekohesus ei ole ei viisakas ega kutsu sinuga tutvuma.

Mainid liiga palju oma eelmisi purunenud suhteid

Kuigi neist lugudest saaks ehk värvika seebiooperi, ole ettevaatlik igasuguse negatiivsuse mainimisega esimeses kirjas, sest kõik sealne tundub olevat võimendatud. Võid rääkida eksidest sammhaaval siis, kui vastaspool hiljem seda sinult küsib. Tegelikult ei ole endistele suhetele keskendumine uue tutvuse sõlmise kontekstis üldsegi hea mõte ka hilisemas suhtluses mitte ainult esimeses kirjas. 

Nõuad kohe kokku saamist väljaspool internetti

Kui võtad tutvusportaali kui elektroonilist vallaliste telefoniraamatut, siis oled selle mõttest pisut valesti aru saanud. Siin on palju inimesi koos detailsema infoga nende kohta selleks, et saaksid valida välja sulle sobivad ja kohtuda vaid nendega, kellega võiks olla potentsiaali päriselt pikem suhe luua. Kuigi mõnedele meeldib pigem kiiresti kokku saada kui pikki vestlusi netis pidada, siis üldjuhul võiks siiski anda teise osapoolele pisut aega sinuga harjumiseks. 

Saadad vale kirja valele inimesele

Ups, see polnud mõeldud sulle! Võta rahulikult aega veendumaks, et see, mida just kirjutasid, peab ikka minema sellele, kellele selle saadad, eriti pildita kontode puhul. Anonüümsetena on lihtne inimesi segi ajada… 

Mainid soovi abielluda juba esimeses kirjas

Rohkem polegi lisada. Ehk kannatad sellega vähemalt teise kirjani? See kehtib ka suurte tunnete väljendamise, kaaslase täiuslikkuse ning isegi kohtinguettepanekute kohta. Liiga jõulised avaldused lühikese pealiskaudse tutvuse põhjal mõjuvad sageli teisele poolele üsna hirmutavalt.

Oled liiga tagasihoidlik ega küsi õiged ning olulisi küsimusi

Küsides vaid lihtsaid küsimusi, ei saagi sa teise inimese kohta olulisi asju teada ning võib-olla sa polekski temaga üldse kokku saama läinud, kui oleksid kohe oma julguse kokku võtnud. Küsi neid küsimusi, mis on sinu jaoks tegelikult olulised. 

Sa pole kunagi kellegagi rahul

Olles avastanud enda jaoks lõputu andmebaasi vallalisi inimesi, sukeldud sinna pea ees ega tea enam, millal võtta aega kellelegi tõsisemalt pühenduda ning püsisuhte võimalust proovida. Lõputu kohtingutel käimine ei vii sind armastavale suhtele lähemale.  Sinilinnu otsingute asemel mõtle sellele, mis on sulle suhtes tõeliselt oluline.