Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine peidab

Kuidas tunda ära inimest, kes ei taha end siduda

Kui inimene, ei taha end sinuga päriselt siduda, siis ei ole mõtet enda aega raisata sellele suhtele ja tuleks keskenduda uue kaaslase leidmisele. Toome välja mõned üldlevinud märgid, mis viitavad võimalusele, et on aeg temast loobuda.

Ta ütleb kohe tutvuse alguses, et ei taha end siduda. See seisukoht üldjuhul ei muutu.

Ta ütleb, et ei taha enda eksiga suhteid lõpetada vaid põhjusel, et on nüüd koos sinuga. Õige suhte korral peaks eks olema ka tõeliselt eks.

Selgub, et tal on minevikus ainult lühiajalised suhted olnud. Karta võib, et sina oled järgmine.

Ta ootab kompromisse ainult sinult ja pole ise nõus vastu tulema. Õige suhe pole ühesuunaline tänav.

Peale suurepäraselt veedetud päeva, ootad et ta helistaks sulle, aga tegelikult ei kuule sa temast päevi. See on märk sellest, et tema jaoks ei tähendanud see päev nii palju kui sulle.

Ta jätab pidevalt kohtamisi ära või lükkab neid edasi. Sa ei ole tema jaoks nähtavasti piisavalt tähtis, et lubadustest kinni pidada.

Ta lubab midagi, aga ei pea enamasti oma lubadustest kinni. Kui teda juba esimestel nädalatel usaldada ei saa, siis ei võta ta sind tõsiselt.

Romantilised kohtumised vahelduvad sellistega, mil ta sind kas oma käitumise või sõnadega solvab.

Ta ei taha sind enda sõpradega tutvustada

Tunned temaga suheldes üha enam piiratuna ja allasurutuna.

Kui inimene ei taha end siduda, on sul raske end temaga hästi tunda.

Kui oled aru saanud, et suhtest ei saa asja, siis ära venita lahkuminekuga! Ära kõhkle, kui lõpetad suhet inimesega, kes ei taha end siduda. Isegi kui saad haiget, oled seejärel vaba õige partneri otsimiseks.