Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine on üksildane
Tutvus  |  Suhted

11 märki, et see inimene ei ole valmis end sinuga pikemalt siduma

Oled otsustanud leida enda ellu inimese, kellega koos jagada ühiseid rõõme ja muresid elurännakul. Soovid leida just püsisuhteks sobivat partnerit. Paraku on kohtingumaailm kirju ja inimesed oma soovides erinevad. Mõnikord ei ole teine pool kindel oma eesmärkides või varjab seda teadlikult.

Kui inimene, ei taha end sinuga päriselt siduda, siis ei ole mõtet enda aega raisata sellele suhtele ja tuleks keskenduda uue kaaslase leidmisele. Toome välja mõned üldlevinud märgid, mis viitavad võimalusele, et on aeg temast loobuda. Loomulikult ei tasu kõike sõna sõnalt võtta ja otsuse teed lõpuks ikkagi sina ise.

# ei taha siduda #

Ta ütleb kohe tutvuse alguses, et ei taha end siduda. See seisukoht üldjuhul ei muutu. 

# jätkab suhet eksiga #

Ta ütleb, et ei taha enda eksiga suhteid lõpetada vaid põhjusel, et on nüüd koos sinuga. Õige suhte korral peaks eks olema ka tõeliselt eks.

# lühiajalised suhteid #

Selgub, et tal on minevikus ainult lühiajalised suhted olnud. Karta võib, et sina oled järgmine.

# ei ole kompromissialdis #

Ta ootab kompromisse ainult sinult ja pole ise nõus vastu tulema. Õige suhe pole ühesuunaline tänav.

# kaob päevadeks #

Peale suurepäraselt veedetud päeva, ootad et ta helistaks sulle, aga tegelikult ei kuule sa temast päevi. See on märk sellest, et tema jaoks ei tähendanud see päev nii palju kui sulle.

# lükkab kohtinguid edasi #

Ta jätab pidevalt kohtamisi ära või lükkab neid edasi. Sa ei ole tema jaoks nähtavasti piisavalt tähtis, et lubadustest kinni pidada.

# ei pea kinni lubadustest #

Ta lubab midagi, aga ei pea enamasti oma lubadustest kinni. Kui teda juba esimestel nädalatel usaldada ei saa, siis ei võta ta sind tõsiselt.

# solvab sind #

Romantilised kohtumised vahelduvad sellistega, mil ta sind kas oma käitumise või sõnadega solvab. Kui ta juba suhte algusfaasis on selline, siis milline ta päris suhtes võiks olla ...

# hoiab sõbrad teist eemal #

Ta ei taha sind enda sõpradega tutvustada. Võimalik, et alateadlikult tunneb ta, et see suhe pole kestev ning seetõttu ei soovi ka sind enda lähikondlaste ellu segada.

# raske suhelda #

Tunned temaga suheldes üha enam piiratuna ja allasurutuna. Saad üsna kiiresti inimesega suheldes aru, kas see kulgeb loomulikult ja lahedalt või sinule raskelt. Usalda oma sisetunnet ja leia inimene saad suhtlust nautida ka sõnadeta. 

# raske koos olla #

Kui inimene ei taha end siduda, on sul raske end temaga hästi tunda. Tunned seda igapäevaselt ükskõik, mida temaga koos tehes. Mingi varjatud sein on teie vahel ja see saab takistuseks tõsisema suhte loomiseks.

Kui oled aru saanud, et suhtest ei saa asja, siis ära venita lahkuminekuga! Ära kõhkle, kui lõpetad suhet inimesega, kes ei taha end siduda. Isegi kui saad haiget, oled seejärel vaba õige partneri otsimiseks. Anna endale uus võimalus!