Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega kohtingul kohvikus

10 asja, mida võtta kohtingule kaasa

Kui lahkud kodust koos nende asjadega, tunned end kohtingul kindlamalt!

1. Rahakott, käekott ja raha ja/või pangakaardid. Võib ju olla kuti ülesanne kohtingul maksta, kuid naisel peaks olema ka endal vajalik raha kaasas – igaks juhuks.

2. Kondoomid. Elame ju moodsal ajastul, seega on vajalik moodne mõtlemine. Ole mõistlik.

3. Mobiiltelefon. Naistele on see hädavajalik turvaelement ning ka kontaktvahend kohtingukaaslasega, kui plaanid peaksid muutuma või jääb takso hiljaks.

4. Restorani või kohtingukoha aadress ning kaaslase mobiilinumber. Nii ei avasta sa end piinlikust olukorrast, kus sa ei tea, kuhu sa lähed.

5. Huumorimeel. Okei, see pole just “asi”, kuid on siiski faktor, mis rikub rohkem kohtinguid kui miski muu – võimetus naerda ja nautida. Halva tujuga kohtingule minek ei pane kellelgi end erilisena tundma.

6. Lill. Mehe poolt on see armas viis näidata kaaslasele, et ta on naise peale mõelnud ja näinud natuke vaeva, et minna ja osta talle üks õis.

7. Kui ilm seda nõuab, võta kaasa vihmavari. Ei ole midagi hullemat kui tundidepikkuse ettevalmistuse rikub ära vihm. Ära lase külmast või märjast tingitud ebamugavusel oma õhtut rikkuda.

8. Usaldus ja terve mõistus – võrdsetes kogustes. Kui sa inimesele võimalust ei anna ning teda algusest peale ei usalda, lollitad vaid iseend. Keegi pole süüdi, kuni on tõestatud vastupidist, seega ära võta kaasa suhtumist, et su kohtingukaaslane on sama hull kui su eks (kuni vastupidine pole tõestatud). Sama mõõdupuu järgi garanteerib terve mõistus, et märkad ohumärke oma kaaslase juures ning näed ära, kas äkki te tõesti lihtsalt ei sobi.

9. Kanna kaasas väikest taskumärkmikku ja pastakat, eriti noormehed. See näitab sind organiseeritu ja professionaalsena ning aitab sul ühtlasi kokku leppida järgmist kohtingut.

10. Kui lähete koos üritusele, veendu, et sul on piletid ette ostetud ning kaasas. Kui soovid kontserdile, teatrisse või kinno kohapealt piletit osta, võivad piletit olla välja müüdud. Ära jäta seda juhuse hooleks.

Viimaseks veendu, et pole oma isiksust koju jätnud. Kuigi esimesed kohtingud on paljudele õõvatekitavad, ei ole mingit vabandust iseenda unustamisele. Paljud inimesed tunnevad nende hetkede ees nii suurt hirmu, et suruvad maha selle, kes nad on, unustavad end ning leiavad, et keel on sõlmes. See on sama palju ka sinu kui su kaaslase kohting, seega põhiline on kvaliteetaeg, mille koos lõbutsedes ja lõõgastudes veedate. Naudi sujuvat vestlust.