Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kohting Pirital rattastel

11 kohtingu-ideed suvesoojas Tallinnas 2020

Väitsime seda enne ja väidame ka nüüd: suvi on kohtingutel käimiseks supersobiv aeg ja võimalus sooja ilma ja vaba aega nautida laiendab sobivate tegevuste arvu märgatavalt. 

Ära lase algavat suve raisku – tutvu, suhtle ja kohtu uute inimestega. Ole aktiivne ja naudi ilusaid päevi. Kasuta tutvusportaale ja leia inimesi, kellega koos suvi meeldejäävamaks muuta. Siit mõtteid, mida esimesel kohtingul teha – või miks mitte samuti teisel, kolmandal... Valik on sinu.

Kuna AmoreMi tutvusportaali toimetus elab Tallinnas, siis pakume  seekord välja toredaid kohtinguideid just Tallinna-keskselt. Kui oskad soovitada sobivaid paiku ja tegevusi kusagil mujal, anna meile teada – äkki valmib ka järjelugu.

✿ Lõbus ja sportlik: minge rulluisutama või tiirutage jalgrattaga näiteks Pirita rannaäärel ja Reidi teel kasvõi sadamani välja. Ilusad vaated ja nooruslik säde toovad välja kõige erilisema osa teist.

✿ Jalutuskäik Tallinna loomaaias: värske õhk, mõnus meeleolu, vaikne ja sõbralik õhkkond... veedate paar tundi nii, et ei saa arugi ja võib-olla kui tunnet jätkub, lähete edasi kõrval asuvasse kohvikusse Lyon, kus kerge kehakinnituse kõrval mõnusalt järgmiseid kohtinguplaane pidada.

✿ Meeleolukas deit hubases vanalinna kohvikus, näiteks Vene tänava Pierre Chocolaterie, kus meeled lähevad tee ja kohvi ning mõnusa šokolaadikoogi juures valla ja hubane ruum loob meeldiva atmosfääri, tundge end nagu Pariisis... ei, see pole varjatud reklaam, meile lihtsalt väga meeldib seal!

✿ Piknik Tallinna botaanikaaias: valige mõni väike tiigiperv või murulapp, võtke kaasa termosega kohv või tee ja juttu jätkub kauemaks...

✿ Telliskivi loomelinnak on toredaid söögi- ja joogikohti täis. Seal võiks korraldada kiire hommikusöögi- või brunch-kohtingu. Enne või pärast on seal kandis tore jalutada ka. 

✿ Vii ta taevasse... T1 kaubakeskuse katusel asuv vaateratas on kindlasti midagi sobivat testimiseks, et kuidas täiesti kahekesi jäädes end tunnete. Ehk liidab see teid kiiremini kui mistahes muu lõbustus – või saad ruttu selgeks, et tahad veel erinevate inimestega deitidel käia. 

✿ Välikontsert – tänavune aasta on kontsertide osas kahtlemata palju vaesem kui tavaliselt, aga kindlasti leiab mõne huvitava väikese live’i, kus hoida käest ja nautida mõnusat muusikat ja ühist olemist. Kui mitte mujal, siis saab vanalinna tänaval muusikuid jälgida.

✿ Päikeseloojangu-kohting näiteks Noblessneri sadamas koos mere, tuule ja mõnusate kohvikutega avab kõik meeled ja ühendab kiiremini, kui võiksid seda arvata. 

✿ Jäätis, päike ja rand. Te kas oled rannainimesed või mitte. Kui olete, siis on teil juba üks oluline suvine ühistegevus, ilma et peaks vägagi pingutama. Kas valida selleks rahvarikkam Pirita suvepäev, liikuda autoga linnast välja näiteks Kaberneeme või isegi Vääna-Jõesuu suunal (tormine meri on seal eriti vaimustav) – juba teie valik. Hea kaaslasega oskad sellest kindlasti meeldiva ajaviite leida.

✿ Sume õhtu merevaate ja veiniga: jalutuskäik Kadriorus, mis lõpeb punase veiniga ülimalt mõnusa õhustiku restos Mon Repos, annab suurepärase tõuke millelegi erilisele... Kui selle päris osavalt Narva maantee äärde peidetud toidukoha ikka üles leiate.

✿ Võtke koos proovitrenn mõnes tantsukoolis. Tallinnas on neid päris mitu, rahvarohkeim ja suurima trennivalikuga on Casa de Baile (tantsukeskus.ee). Kuumad afro- ja ladina-ameerika rütmid, mmm... Koht, kus meestel on võimalus kindla juhtimisega särada ja naistel oma naiselikkus täiesti välja tuua.

Suvi on nautimiseks, eriti koos erilise kaaslasega!