Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega romantiline õhtusöök
Tutvus  |  Suhted

Veel kord vanusevahe kohta: noorema partneri eelised

Hiljuti kirjutasime sellest, kas ja milline tähtsus on (püsi)suhtes suurel vanusevahel. Seal reastasime ka põhjuseid, mille poolest vanem partner võib meeldivam olla. Täna pöörame aga vastupidisele rajale ning uurime, mille poolest noorem partner tore võib olla.

Kuumem seks. Noorem partner muudab magamistoa kindlasti, khm, elavamaks. Tal ei pruugi olla sama palju kogemusi või oskusi kui sinul, aga see ei sõltu tegelikult vanusest, kui keegi voodieluga „toime tuleb“. Kindel on aga see, et noorem partner toob intiimellu uut energiat.

Selline erinevus on ilmselt kõige märgatavam noorema mehe ja vanema naise vahel, kuna meeste seksuaalenergia on tipptasemel vanuses 18-20, aga naistel pigem 30. eluaastate teisel poolel. See on kindlasti üks põhjuseid, miks naised selles vanuses kõrvalehüpetele mõtlema hakkavad.

Vaimne paindlikkus. Taas ei maksa üldistada, aga noorema partneri puhul on realistlikum loota, et ta pole oma suhtumistesse ja maailmavaatesse liialt kinni jäänud ning on paindlik ka partneri mõtetele, mis tema omadest erinevad.

Lisaks võib see olla hea võimalus oma kogemustest ja tarkustest midagi edasi anda, inimesele, kes on õppimisest ja arenemisest huvitunud.

Avardab maailmapilti. Pidevalt omavanuste seltskonnas viibides on kergem muutuvast maailmast vaimselt „maha jääda“ ja selle tulemusel elust võõrduda.

Miski ei peegelda muutuva aja vaimsust paremini kui noorem inimene sinu kõrval, kes peegeldab, mis täna maailmas tähtis on. Ära imesta, kui sa ei tahagi enam nii väga omavanustega hängida ning hakkad taas uusi asju ja kogemusi otsima.

Teisalt võid muidugi veenduda, et ajad on tõesti hukas ja tänapäeva noored vaimselt mandunud. Aga kui sul on kombeks nii mõelda, siis vaevalt sa üldse noorema partneri leidsid ja ka teda püsima jääma meelitasid…

Hurraa, lapsi pole! Märgatavalt noorema partneri leiavad tavaliselt need, kes on saanud pereelu juba maitsta ning soovivad nüüd taas leida aega ja energiat iseenda tundmaõppimisele.

Noore inimese puhul võibki osutuda meeldivaks üllatuseks ja vahelduseks, et tal pole lapsi ja sina ei pea alustama uut väsitavat pereelu-ringi, kasvõi külalisesineja rollis. Elu ootab nautimist!