Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine tutvumas mehega

Näpunäiteid naistele - kuidas muuta end meestele huvitavaks

Jagame seekord AmoreMi mõningast siseinfot meestemaailmast, nii et daamid, tähelepanu! Kui sa tõesti, ja ma mõtlen tõesti, tahad meestele meeldida, siis võta seda nõu südamega. Mehed, olgu nad teismelised või juba vanemad, ei ole pooltki nii keerulised, kui arvate, seega lugege edasi ja õppige, kuidas seda infot kasutada enda eelisena uute tutvuste sõlmimisel!

Hoia oma mõtted rahulikud

Mehed eelistavad naisi, kellest nad saavad aru. Mis ei tähenda, et peaksid end lollimana näitama, vaid pigem hoidma asju lihtsatena, kui vaid saad. Ära mängi mõttemänge ega muuda kõike Oprah show episoodiks. Kui mees leiab, et sa nõuad liiga palju vaeva, on väga raske panna teda sinust sügavamalt huvituma. Muidugi käivad flirdiga väiksed sõnamängud asja juurde, aga sellega ei maksa üle vindi keerata.

Ole sina ise (see reaalne sina)

Kõik jagavad seda nõuannet, ometi on see just see, mida naised tunduvad kõige rohkem ignoreerivat. Ära ole see, keda sa arvad, et mees tahab, et sa oleksid, lihtsalt ole sina ise. Mehed näevad sellest võltsist otse läbi. Ja kui oled huvitatud seda tüüpi mehest, kes tahabki võltsi, siis võib-olla peaksid hoopis oma standardid ümber hindama.

Ära karda lasta end valla

See võib nüüd veidi olla sõltuv konkreetsest mehest, kuid üldiselt meestele meeldivad naised, kes ei kardaks saada natuke mustaks. Kui on suvi ja sa kutsud ta endaga matkama, siis, Jumala pärast, kanna T-särki, mitte liibuvat toppi. Ja nüüd korda minu järel – huuleläige on okei vabaõhutegevustes, huulepulk ei ole. Mehed oskavad hinnata ka lihtsust. See on jälle see "sina ise" olemise teema.

Suhtle asjalikel teemadel

Järjekordne kohting naisega, kelle sügav vestlus sisaldab ainult kuulsuste klatšiuudiseid, võib panna nii mõnegi mehe ümber hindama oma soo-eelistused. Sa ei pea olema raketiteadlane, et meelitada meest, aga sul peaks olema midagigi väärtuslikku öelda. Kui sind huvitab sport, on see suurepärane, kui poliitika, siis isegi parem. Lihtsalt pea meeles nr 2 – ütle seda, mida sa tahad, mitte seda, mida sa arvad, et ta tahab, et sa ütleksid. Klatšijutud jäta siis sõbrannadele ;)

Huvitav harrastus

Igaüks vajab midagi huvitavat, mida neile meeldiks teha. Kui annad mehel teada, et oled kirglik oma hobi suhtes, siis see laseb tal mõista, et sa oled huvitav ja dünaamiline inimene. Samuti on see suurepärane võimalus kohtuda meestega, kel on sarnased huvid. Noorematel on ehk selles osas võimalusi rohkem, aga kes otsib see leiab sarnaste huvidega teise poole vanusest sõltumata. Aga kui sul polegi veel oma südamehobi, siis on aeg ehk leida ja kui paremat pähe ei tule, siis võta näiteks koer!

Tee end ilusaks, kui seda on vaja

Tutvumisel soovitame sageli vältida pealiskaudsust, kuid olgem ausad, kui sa tahad mehele meeldida, tuleb ilmselt pakkuda naudingut ka tema visuaalsetele instinktidele. Enne kui haarad tõrvikute järele – me ei ütle, et peaksid riietuma nagu lõbutüdruk, pigem lihtsalt ole teadlik, kuidas teha end ilusaks, kui lähete välja, olgu see siis kinno, kohvikusse või shoppama. Kuidas see lause oligi, et mehed armastavad silmadega ja naised ... 

Ole agressiivne, O-L-E AGRESSIIVNE

Enamikul meestest ei ole illusiooni, justkui nad oleksid jahimehed naisi taga ajamas. See on mõneti siseteave siin, nii et pööra tähelepanu. Kõik see kraam, mida oled näinud filmides või lugenud raamatutest, kuidas mehed tahavad olla domineerijad suhtes ja teha esimese sammu… see kõik on jama. Enamik mehi on samamoodi närvis teile meeldida üritamisest, nagu teie muretsete, kuidas neile meeldida. Seega kui mees pakub sulle huvi, võta julgus kokku ja tee ise esimene samm. Enesekindel naine on paljude meeste jaoks seksikas ja päeva lõpuks saate säästa tohutult aega, mis muidu oleks kulunud üritamaks panna teda sind märkama.

Ja siin see on, täielikud seitse võimalust saamaks mees endast huvituma. Ütlen küll täielikud, kuid oleme AmoreMi's kindlad, et on veel teisigi näpunäiteid. Millised on sinu meestele meeldimise salatrikid? ;-)