Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine mukib end kohtinguks üles

7 parimat viisi, kuidas muuta end meestele huvitavaks

Siin on mõningane siseinfo, nii et daamid, tähelepanu! Kui sa tõesti, ja ma mõtlen tõesti, tahad meestele meeldida, siis võta seda nõu südamega. Mehed, olgu nad teismelised või juba vanemad, ei ole pooltki nii keerulised, kui arvate, seega lugege koos minuga edasi ja õppige, kuidas seda infot kasutada enda eelisena!

1. Hoia oma mõtted rahulikud.

Mehed eelistavad tüdrukuid, kellest nad saavad aru. Mis ei tähenda, et peaksid end lollimana näitama, vaid pigem hoidma asju lihtsatena, kui vaid saad. Ära mängi mõttemänge ega muuda kõike Oprah show episoodiks. Kui mees leiab, et sa nõuad liiga palju vaeva, on väga raske panna teda sinust sügavamalt huvituma.

2. Ole sina ise (see reaalne sina).

Kõik jagavad seda nõuannet, ometi on see just see, mida naised tunduvad kõige rohkem ignoreerivat. Ära ole see, keda sa arvad, et mees tahab, et sa oleksid, lihtsalt ole sina ise. Mehed näevad sellest võltsist otse läbi. Ja kui oled huvitatud seda tüüpi mehest, kes tahabki võltsi, siis võib-olla peaksid hoopis oma standardid ümber hindama.

3. Ära karda lasta end valla.

See võib nüüd veidi olla sõltuv konkreetsest mehest, kuid üldiselt meile meeldivad naised, kes ei kardaks saada natuke mustaks. Kui on Suvi ja sa kutsud kuti endaga matkama, siis, Jumala pärast, kanna T-särki, mitte liibuvat toppi. Ja nüüd korda minu järel – huuleläige on okei vabaõhutegevustes, huulepulk ei ole. Tea nende vahet.

4. Sul on aju, kasuta seda.

Kui ma peaksin kohtingule minema veel ühegi naisega, kelle sügav vestlus sisaldab ainult kuulsuste klatšiuudiseid, siis pean ma ümber hindama oma soo-eelistused. Sa ei pea olema raketiteadlane, et meelitada meest, aga sul peaks olema midagigi väärtuslikku öelda. Kui sind huvitab sport, on see suurepärane, kui poliitika, siis isegi parem. Lihtsalt pea meeles nr 2 – ütle seda, mida sa tahad, mitte seda, mida sa arvad, et ta tahab, et sa ütleksid.

5. Huvitav harrastus.

Igaüks vajab midagi huvitavat, mida neile meeldiks teha. Kui annad kutile teada, et oled kirglik oma hobi suhtes, siis see laseb tal mõista, et sa oled huvitav ja dünaamiline inimene. Samuti on see suurepärane võimalus kohtuda meestega, kel on sarnased huvid.

6. Tee end ilusaks, kui seda on vaja.

Seni olen vältinud pealiskaudsust, kuid olgem ausad, kui sa tahad kutile meeldida, tuleb ilmselt pakkuda naudingut ka tema visuaalsetele instinktidele. Enne kui haarad tõrvikute järele – ma ei ütle, et peaksid riietuma nagu lõbutüdruk, pigem lihtsalt ole teadlik, kuidas teha end ilusaks, kui lähete välja, olgu see siis kinno, ööklubisse või ka lihtsalt shoppama.

7. Ole agressiivne, O-L-E AGRESSIIVNE.

Enamikul meestest ei ole illusiooni, justkui nad oleksid jahimehed naisi taga ajamas. See on mõneti siseteave siin, nii et pööra tähelepanu. Kõik see kraam, mida oled näinud filmides või lugenud raamatutest, kuidas mehed tahavad olla domineerijad suhtes ja teha esimese sammu… see kõik on jama. Enamik mehi on samamoodi närvis teile meeldida üritamisest, nagu teie muretsete, kuidas neile meeldida. Seega kui kutt sulle meeldib, kasvata omale munad ja tee ise esimene samm. Enesekindel naine on paljude meeste jaoks seksikas ja päeva lõpuks saate säästa tohutult aega, mis muidu oleks kulunud üritamaks panna teda sind märkama.

Ja siin see on, täielikud seitse võimalust saamaks mees endast huvituma. Ma ütlen küll täielikud, kuid ma olen kindel, et on veel teisigi näpunäiteid. Millised on sinu salatrikid?