Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kohting

Soovitusi meestele: kuidas esimene kohting meeldejäävaks muuta

Otsustasid selle toreda naisega sõbrustamise lõpetada ja teda lõpuks kohtama kutsuda – ja ta andis oma nõusoleku? 

Palju õnne, sind ootab see väike, kuid hirmus tähtis ülesanne esimene kohting meeldejäävaks muuta. Ei, mitte meeldejäävaks – suisa ideaalseks. Tema ümber keerleb huvilisi niigi, sa ei saa ju olla lihtsalt üks paljudest! 

Aga kuidas täpselt selle missiooniga mitte põruda ja samas ka ise asjast rõõmu tunda? Oleme Amoremi-s kokku pannud mõned näpunäited, millest saad kinni haarata.

Esiteks: tee plaan

Kindel värk: naisele meeldib, kui mehel on plaan. See viitab, et suudad initsiatiivi võtta, asju ette planeerida ja julged juhtida. See võimaldab tal lõdvestuda ja oma sisemine naiselikkus valla päästa. Seda sa ju tahad, eks?

Sa võid ju temaga läbi arutada, et mida talle kohtingul teha meeldiks, aga kindel plaan tuleb paika panna ja talle esitada just sul. Kui juba kohtama julged kutsuda, siis on su kohus välja mõelda midagi, mida ta võiks nautida.

Teiseks: puhasta oma autot

Kui sa viid ta kohtingule oma autoga, siis tee see kindlasti esmalt puhtaks (kui see juba pole seda). Esmamuljed on väga tähtsad ja esimene kohtumine su autoga kuulub nende hulka. Võib juhtuda, et naine teeb auto seisukorra põhjal kaugeleulatuvaid järeldusi, et kui palju sa enda eest üldse hoolitsed.

Nii et kui su autos on tühje pudeleid ja toidupakendeid, riideid ja kõiksugu muud ebavajalikku, siis tee endale teene ja viska need vähemalt kohtingu ajaks sealt välja. Veel parem, kui viid ka auto puhastusse, tõmbad põranda ja istmed tolmuimejaga üle ning tuulutad salongi, et see muidu nii mõnus ja kodune trennirõivaste lõhn sealt välja saada.

Kolmandaks: hangi sularaha

Suured pangad annavad oma parima, et sularahaautomaate oleks võimalikult vähe ja need asuks üksteisest võimalikult kaugel, aga kuluta natuke aega ja energiat, et sularaha hankida. 

Teame-teame, sa ei viitsi tihti „sulliga” vaeva näha ja armastad kaarti või telefoni viibutada... aga kui kohting vähegi soodsalt kulgeb ja pikemaks venib, siis võib tekkida kergesti olukordi, kus sularaha omamine võib igati kasuks tulla. Kasvõi parkimise eest tasumisel või söögikohas väikse tipi jätmiseks. Ole valmis!

Neljandaks: tee end korda

Mida iganes sulle tavaliselt kanda meeldib, esimesel kohtingul kanna midagi soliidset. See ei pea olema frakk, millega sa kaheksa aastat tagasi pulmas ja ooperit vaatamas käisid, aga kindlasti midagi smart casual’i. Kui muud ei suuda leida, siis korralikud aukudeta teksased, pintsak ja kingad (mida vajadusel puhasta ja viksi).

Selle juurde käib muidugi enda eest hoolitsemine. Hinda kriitilise pilguga oma ihupuhtus (duši all oleks enne kohtingut nagunii mõistlik käia), küünte, näokarvade ja juuste pikkus. Tilgake su lemmiklõhnaõli ei tee paha, kui see pole väga tugeva aroomiga. 

Viiendaks: teata oma tulekust ette

Helista talle – või kui ta pole sulle veel oma numbrit andnud, siis saada kiirsõnum – ja teata aegsasti ette, et millal kokku saate ja mida tegema hakkate. Kindlasti võiks seda teha mitu tundi varem, veel parem – eelmisel päeval või samal hommikul. 

Naistele meeldib kohtingule minnes ette planeerida ja paar korda ümber mõelda, et mida ta selga paneb, mida küüntega teeb, kuidas soengu sätib jne. See sõltub osaliselt sellest, kuhu lähete ja mida teete, nii et anna oma täpsest plaanist kindlasti teada. See pole etapp, kus naine tingimata üllatusi ootab. Pigem süstib asjade etteteadmine temasse kindlustunnet.

Kuuendaks: kohting ise.

Sina maksa. Kui ta pakub oma osa, ütle „tänan ei”. See on vanamoeline, aga meeldival moel. Ja tekitab naises tunde, et oled valmis temaga jagama – esialgu raha, aga hiljem oma aega, tundeid, tähelepanu jm. Jah, täpselt nii kaugele ette mõtlevad naised!

Kinno ära pigem mine. Kuidas te peaksite teineteist paremini tundma õppida, kui jõllitate pimedas saalis ekraani, kus on ka veel palju teisi inimesi. Õhtusöök ja väike jalutuskäik on alati parem esmakohtingu-idee.

Seitsmendaks: helista järgmisel või ülejärgmisel päeval

Täna teda kohtingule tulemise eest, väljenda seda, kuidas või mis sulle meeldis. Kui jutt sujub, siis paku välja teisele kohtingule minek. Kindlasti ära tee seda kirjalikult (SMS, chat, e-kiri).

Kui ta vastu ei võta ega tagasi helista, helista järgmisel päeval uuesti. Kui ta siis ikka vastu ei võta ega tagasi helistada, ole väärikas kaotaja ning jäta ta rahule.