Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine mehe kaisus

Ühel päeval… oled sa kellegi jaoks tähtsaim

Ühel heal päeval juhtub nii, et sa tutvud inimesega, kes leiab, et sina oledki parim, mis teda elu jooksul tabanud on. Nagu filmides öeldakse.

Sa paned ta uuesti millessegi suurde uskuma, endasse, tõelisse armastusse ja kõike vägevasse, mis meis kõigis peidus ja kannatlikult oma aega ootab. Sest sa heidad talle taskulambina valgust ja ükski peidetud ala ei jää varjatuks – kõik see, mida ta kartis, et keegi temas ei näegi.

Ühel heal päeval saab sinust inimene, keda keegi terve oma elu otsinud on – see, kellest ta on unistanud ja keda ta ehk sisimas enam kohata ei lootnudki. Sa tähendad talle tervet maailma ja ta pingutab, et sind hoida.

Ühel päeval oled just sina see, kes kellegi murtud südame uuesti terveks teeb, nii et tal on jälle põhjust naeratada ja tunda, et temast hoolitakse. Sinust endast saab põhjus, miks keegi su juurde püsima jääb ega taha enam edasi joosta. Tahab pühenduda ja midagi luua. Sinust saab reeglit kinnitav erand.

Sel päeval tundub kellelegi, et armastada on siiski lihtne, kuna ta tutvus sinuga. Enda avamine teisele ei tundu talle enam igav, ohtlik ega ühepoolne, vaid kirglik, erutav ja riski vääriv. Sellest saab sedasorti õige armastus, mille leidmiseks peab kogema enne halbu, mürgitavaid ja valesid suhteid.

Sinust saab parim, mis temaga on juhtunud. Ta tänab taevast, et saab iga päev sinu kõrval olla. Ta peab sind tähtsaks, sest elu on sinu võrra rohkem rikkam ja elamist väärivam. Ta koguni nuputab, et millega sinuga tutvumise on ära teeninud. Ja kõnnib ringi, naeratus suul.

Ühel päeval mõistad sa, miks keegi teine pole seni pidama jäänud – sest nad tegid ruumi talle, kes toob välja parima sinus ja teab ka, et sina oled talle parim võimalik kaaslane.

Sel päeval mõistad sa, et sa ise ka ei pea enam otsima ja otsima.