Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees toob kohtingul lilli

6 põhjust, miks mees ei saa naist, keda tõesti ihaldab

Mehed: kas tuleb tuttav ette? Mõnikord näed vaeva ja teed enda arust kõike õigesti, aga väljavalitu ei võta lihtsalt tuld ja valib kellegi teise, või ei vali üldse kedagi ja suundub üksi koju, või annab sulle võimaluse ja siis ikkagi ütleb lõpuks ei.

Teinekord aga ei pruugi vaevagi näha ja võid koguni nõmedalt käituda, aga naine on ikka huvitatud ja isegi aktiivne seda välja näitama.

Vaatleme siin üldlevinud põhjuseid, miks mees ei suuda soovitud naises huvi äratada, isegi kui tema välimus ja käitumine on üldiselt vastuvõetavad. Sellest võib raskes olukorras kasu olla.

1) Käitu viisakalt
Naistele lüüakse palju külge – isegi keskmisest tagasihoidlikum või silmatorkamatum naine võib soodsate olude puhul üsna palju meeste tähelepanu koguda. Näiteks, kui ta on ainus õrnema soo esindaja seltskonnas. Või kui seltskond tarbib palju alkoholi.

Nii et arvesta igaks juhuks sellega, et su huviobjektile tehakse tõenäoliselt üsna pidevalt lähenemiskatseid. See, et ka sina seda praegu teed, ei aita sul kuidagi massist esile tõusta.

Mis aga aitab, on viisakas käitumine. Kuna paljud kutid tunnevad end naiste lähedal ebakindlalt, eriti kui too meeldib, võivad nad muutuda ebameeldivaks: jämedaks, väljakutsuvaks, pealetükkivaks, hakata lollitama jne. Kui sina jääd viisakaks, pöörad talle tähelepanu ja ei suru end peale, võib sellest juba väga hea mulje jääda.

2) Võltsenesekindlus ei vii sihile
Seda punkti võib käsitleda eelmise teemapikendusena. Olukorras, kus mees läheneb naisele, maskeerivad paljud oma ebakindlust bravuuritsemise või hooplemisega. Paraku on vähe tõendeid, et see taktika üldse kunagi töötab.

Varem või hiljem – tõenäoliselt varem – näeb naine seda läbi. Tal on selliste asjadega kogemusi, sa oled vaevalt esimene kutt, kes püüab šefim välja paista kui ta tegelikult on. Ja siis muutub isegi tähtsamaks see, kui viisakalt ja meeldivalt sa üldse mõjuda suudad.

Vahel mõjub paremini, kui oma tugevusi kohe mitte „letti laduda“. Sa ei pea naisele ruttu ütlema, et oled väärt sportlane või teenid hästi või sul on kena auto. Anna talle võimalus avastada sinu plusse omas tempos. See on alati atraktiivsem kui kui uhkustamine.

Üleüldse: ära keskendu ainult endale. See on lausa üllatav, kuidas paljud mehed räägivad ainult endast, oma saavutustest ja plaanidest, ning ei paista huvi tundvat naise vastu, kellega tahavad lähedust saavutada. Ole sa kui lahe iganes, sinu kõrval peab leiduma ruumi ka tema mõtete ja isiku jaoks.

3) Ebakindlus
Halb on ka enesekindluse puudumine. Mõistlik kogus enesekindlust on üldse naiste jaoks mehe juures ligitõmbavaim omadus – tähtsam kui välimus, raha, huumorimeel vms.

Enesekindel mees ei uhkusta. Ta ei tunne selleks vajadust. Ta on suuteline otsuseid tegema ja mitte selle käigus pikalt kõhklema. Ta on teiste suhtes aupaklik, nii väljavalitu kui ka näiteks ettekandja vastu. Ta käitub inimestega nagu tahaks, et temaga käitutaks. See on ideaal, mille poole iga kutt sisimas püüdleb, või vähemalt peaks.

4) Ta peab end sinu jaoks liiga heaks
Pole parata, meil kõigil on teatud ootused elu suhtes ja mingi üldine ettekujutus, et umbes kui lahe me partner peaks olema.

Mida kenam naine, seda rohkemate „kosilaste“ hulgast ta valida saab. Ja seda tõenäolisemalt on tema peas välja kujunenud mingid standardid partneri välimuse, edukuse ja muu säärase suhtes, mida ta tähtsaks peab. Vahel on mõistlik lihtsalt kaotusega leppida ja proovida õnne teise naisega, kelle ootused on teistsugused või veidi madalamad.

Samas proovima peab. Mõnikord jääb kena neiu just seetõttu tähelepanuta, et keegi ei julge talle läheneda. Kui suudad loomulikuks ja tervislikul määral enesekindlaks jääda, proovi oma õnne!

5) Kanna enda eest hoolt
See võib tulla üllatusena, aga paljud mehed ei kanna enda eest sugugi hoolt. Korrastatud välimus ja hügieen on juba väärtus omaette.

Kui rõivad on terved ja puhtad, hambad korras, pea kammitud, küüned lõigatud, habemetüügas maha aetud, keha või suu ei haise, oled omandanud juba parema positsiooni kui enamik mehi!

Aga arvesta lisaks alati võimalusega, et võib-olla sa lihtsalt ei meeldi talle ja kõik. Ja jäta siis endast vähemalt meeldiv mälestus, mitte ära muutu jämedaks, kui edu ei saavuta.

6) Sa pole voodis kuigi muljetavaldav
See kehtib mõistagi siis, kui suutsid naisega juba seksini jõuda ja jätsid talle mulje, et ei ole talle pikemas plaanis rahuldav partner.

Tema rahulolematusel võib olla palju eri põhjuseid. Äkki on asi selles, kui kiiresti sa lõpuni jõudsid, või sinu keha iseärasustes, või isekas lähenemises, või hoopis milleski muus, mis sinust ei sõltugi. Kui talle tundub, et pole mõtet paremaid tulemusi ootama jääda, võid naisest ilma jääda ka pärast voodisse jõudmist.

Õnneks on paljud naised mõistvad ega tõtta esimese paari soorituse põhjal veel kaugeleulatuvaid järeldusi tegema. Välja arvatud muidugi juhul, kui suudad tema jaoks tõelise dealbreakeri lagedale tuua, näiteks tõesti lühikese noku või ebameeldiva loomuliku kehalõhna…

Kokkuvõtteks. Hoolitse oma välimuse eest ja käitu viisakalt, pööra talle tähelepanu ja arvesta võimalusega, et vahel lihtsalt ei saa asjast asja, ürita siis kui palju tahes. Sa ei saa kontrollida, mis talle põhimõtteliselt meeldib või vastumeelne on. Küll aga saad endast parima anda.