Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Vaba naine kutsub mehe välja

Kas naine peaks meest ise kohtingule kutsuma?

Mõnigi naine on kinni hoiakus, et kõigi ja kõige võrdsuse ajastul olgu suhte alustamisel aktiivne pool ikkagi mees ja ainult mees.

Mees peab lähenemiskatseid tegema, vajadusel kannatlik olema, kui naine pole tema suhtes kohe kindel, kohtingule kutsuma (selle eest ka tõenäoliselt maksma) jne jne. Hiljem peaks ta ka näitama esimesena huvi voodisse jõuda, esimesena ütlema „ma armastan sind“, abiellumiseks ettepaneku tegema…

Paraku pole kõik mehed sellistes asjades aktiivsed, vähemalt sel määral, mis naistele meeldiks. Aga see ei tähenda muidugi, et mees on kindla naise suhtes külm. Mõnel juhul ta pole lihtsalt aru saanud, et sümpaatia võiks olla vastastikune, või kulub tal oma sammu tegemiseks aega.

Vahel on naine aga kannatamatu ja tahab asjale omalt poolt hoogu anda. See, kui mees pole püüdnud temaga kahekesi jääda ja aega viita, ei pea ju tingimata tähendama, et huvi napib. Uurime, kas naine võiks ise meest kohtama kutsuda.

Siin peitub tegelikult korraga kaks küsimust ja neile tuleb kaks eraldi vastust anda.

Esiteks: kas naine võiks mehe kohtama kutsuda? Sellele on vastus pigem „ei“. Paljud mehed näeksid selliselt käituvat naist pealetükkiva, agressiivse, meeleheitliku või mehelikuna. Pole mõtet riskida, et kas konkreetne huviobjekt on natuke liberaalsema mõttelaadiga.

See ei tähenda, et naine peaks mehe suhtes käituma abitult või passiivselt. Seda mitte. Ta peaks kasutama hoopis oma naiselikke võlusid, et meelitada mees teda välja kutsuma. Lisaks vanale heale flirtimisele leidub palju võimalusi, kuidas seda teostada.

Kui märkad näiteks peol meeldivat võõrast kutti, võid tema lähedalt mööda minna, silmsidet otsida ja talle naeratada. See on tema jaoks võimalus sinule läheneda ja ennast tutvustada. Tulemus: naine alustab, mees teeb oma käigu, naine omab toimuva üle teatavat kontrolli, aga ei muutu pealetükkivaks ega mehelikuks.

Teine küsimus: kui mees ei kutsu naist kohtama, kas ta pole siis tegelikult eriti huvitatud? See sõltub täiesti kutist. Mõni on sisimas ebakindel või naistele lähenemiseks uje. Kui nendele vähemalt poolele teele vastu ei lähe, siis pole lootust, et nad ise nii-öelda värava taha jõuavad ja koputada julgevad.

Kui mees on aga enesekindel ja oskab naistega suhelda, oleks parem lasta temal esimesi käike teha. Ta on sellega tõenäoliselt harjunud ja võib end imelikult tundma hakata, kui naine kontrolli üle võtab. Sellisele tee ainult sissejuhatus lihtsamaks. Näita, et oled saadaval: flirdi, istu tema lauda, viibi tema lähedal, mis iganes hetkel sobilik. Kui ta näeb, et oled talle meeldiv, ei jää ta sobivat momenti liiga kauaks ootama.

Ja kui ta ikkagi ei muutu aktiivseks? Kutsu ta ise välja. Mis on kõige hullem, mis juhtuda saaks? Et ta keeldub? See pole suur asi. See on kõigest äraütlemine. Kutid peavad sellega igapäevaselt ja läbi elu kokku puutuma.