Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees teeb naisele süüa
Tutvus  |  Suhted

11 meeste omadust, mida naised tõeliselt armastavad

Mis naistele meeste juures meeldib, sõltub muidugi kindlast mehest ja kindlast naisest, kuid on siiski üldisi omadusi, mida võib sellel teemal rääkides esile tuua.

Loetleme siin omadusi, mis suhtesse astunud naisele väga hästi mõjuvad ja panevad teda oma meest tõeliselt armastama. Või siis senisest isegi rohkem armastama.

Planeerimine

Planeerimisel on hämmastav mõju. Kui mees teeb kahe eest plaane, on see naisele pea sama elevusttekitav kui abieluettepanek.

Planeeritav asi ei pea olema midagi väga suurt – kasvõi nädalalõpuretk, pärastlõunane jalutuskäik või kohting – aga naist rõõmustab see kindlasti.

Planeerimine tõestab naisele, et mees on võimeline mõtlema ja tegutsema meie-vormis, mis näitab omakorda sügavat hoolimist.

Kuulamisoskus

Mees, kes oskab kuulata – see on naise jaoks tõeline aare. Veel parem, kui ta asju ka meelde jätab ja selle põhjal teinekord üllatusi valmistab. Näiteks toob kingiks šokolaadi, mille kohta naine kunagi mainis, et see on suurepärane.

Näitab haavatavust

On üsna ebatavaline, et mees räägib oma tunnetest naisega avatud ja ausal moel. Veel parem, kui ta teeb seda ilma pingutuseta ja tunneb end mugavalt.

Selline mees võib naisele mõjuda nagu tunneteloterii peavõit.

Oskab naist seksuaalselt rahuldada

Naise jaoks on teda seksuaalselt rahuldav mees väga tähtis. Mees, kes oskab ja tahab naist rahulduseni viia ning end nautima panna.

Ekstra kiitus mehele, kes teeb ka asju, mis talle endale ehk väga pinget ei paku, küll aga naisele. Kasvõi pärast seksi silitamine ja väikesed suudlused seljale.

Kokkab naisele

Mees, kes oskab süüa teha ja tunneb end köögis enesekindlalt, on naiste meelest väga armas.

Kui mees keskendunud ja tõsise näoga rooga ette valmistab, on ta naise meelest lausa nii nunnu, et võiks ta lausa nahka panna. Lisaks, kokkamine nõuab kannatlikkust, mis on ka eraldiseisvalt mehe juures hea omadus.

On nõus šoppama minema

Šoppamine on naiste meelest väga tore, kuigi mitte tingimata hea pangakonto seisule. Kui aga mees on nõus kaasa tulema, ostude suhtes kaasa mõtlema ja isegi arvamust avaldama, on see kindlasti pluss.

Natuke nohiklikkust ei tee paha

End diivanile kerinud mees raamatuga võib naisele teinekord heldimuspisara silma tuua. Kui ta enda jaoks huvitavat teemat või raamatut õhinal loeb ning maailma lausa unustab, on see ikka päris nunnu.

Läheb kompromissile

Naisele läheb korda, kui mees on võimeline kompromissile minema ja tegema midagi sellist, mis on talle ebaoluline või isegi vastumeelne, kuid naise jaoks tähtis.

Hellitab

Mees, kes puudutab ja hellitab naist ka ilma seksile mõtlemata, on suurepärane leid. Võtab ootamatult kaissu, hoiab lihtsalt niisama kätt – ilma hea põhjuseta – või üllatab väikese musiga. Sellised asjad panevad naise südame kiiremini põksuma.

Saab läbi naise perega

Kellel poleks imelikku peret või pereliikmeid. Kui aga mees nendega läbi saab, on see naise jaoks nagu eraldi suur saavutus.

Oskab mees olla

Mees peab oskama õigel ajal ja õiges koguses domineerida, juhtkohta haarata. Teatud kogus “50 halli varjundit” kulub ära iga naise ellu. Kui mees suudab ära tabada, millal juhtimine üle võtta, sulab naine tema käte vahel nagu või pannil.