Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees tutvub
Tutvus  |  Amoremi

Mehed ilusamaks! 5 lihtsat asja, mis su naistele atraktiivsemaks muudavad

Kes poleks kuulnud „rahvatarkusi” stiilis, et mehe puhul loeb välimus vähem kui naise puhul. See ei ühildu aga paraku tavaelus tihti nähtava-kogetava tõsiasjaga, et kena mees saab alati palju kergemini ja rohkem tähelepanu kui ta (khm) tagasihoidlikuma välimusega suguvennad.

Mida siis teha, kui sind pole loodud nii pikaks ja kenaks nagu sarihullutajast räppar reket, vaid pead naistele meeldimiseks vaeva nägema?

Kus häda kõige suurem, seal sinu sõber AmoreMi kõige lähem! Toome välja viis lihtsat asja, mis sulle naiste tähelepanu kogumisel kindlasti kasuks tulevad. Ja nende teostamiseks pole isegi vaja pikka ettevalmistust ega toekat pangakontot!

Seisa/istu sirgelt

Hoolikalt valitud rõivad, füüsiline vormisolek ja tuunitud välimus tulevad muidugi alati kasuks. Aga kui nende hankimiseks pole aega (näiteks kohtasid oma järgmist unelmate tüdrukut kaks sekundit tagasi), siis ära unusta lihtsat asja: selg sirgu!

Korralik rüht on hea välimuse võti, see ülivajalik kirss tordilõigule, ilma milleta lihtsalt ei saa. Kui seisad ja kõnnid sirgelt ega lase õlgu längu või ebaühtlaseks vajuda, siis võid oma mütsi ära süüa, et seda märgatakse. Sa mõjud tugevama, enesekindlama ja pikemana. 

Kel rohkem aega ja vastupidamist, võib rühi parandamiseks tegeleda jooga või pilaatesega, aga usutavasti enamik meist on võimeline kasvõi paariks hetkeks sirgelt seisma, istuma ja kõndima, et rohkem tähelepanu pälvida.

Naerata

Kes on tutvunud meedia või interneti teel välismaalaste muljetega Eesti ja eestlaste kohta, on kindlasti märganud üsnagi tihtiesinevat tähelepanekut, et meie rahvas ei naerata. Loomulikult on kerge suunurgad üles tõsta, kui midagi/kedagi meeldivat näed, aga üldiselt (tänavapildis) ei ole see eestlastele omane.

Nii et naerata. Kui sa tunned, et pole millegi üle naeratada, siis on asi tõenäoliselt pigem sinu ebakindluses või halvas tujus. Naerata ja maailm naeratab koos sinuga – see pole vaid lihtsalt sõnakõlks. Naeratajad tõesti meeldivad teistele inimestele rohkem.

Hoia hambad korras

Ja kui juba naeratamisest juttu, siis ilusad hambad on kindlasti suur pluss, et tüdrukuid sinuga suhtlema meelitada. 

Sa ei saa ehk päevapealt muuta seda, kui palju sul hambaauke on või kas kohv ja/või sigaretid on kikud ära värvinud. Piparmündinäts igaks juhuks taskus on vaid pool võitu, lihtne viis pikas plaanis hammaste eest hoolitseda on neid igal õhtul niidiga puhastada, ja ikka igemeteni välja. 

Niiditamine võtab vaid minuti, aitab raha kokku hoida hiljem hambaarsti juures ja üldse – halb suuõhk on aktsepteeritav ainult inimestele, kellel lõhnatajuga lood kehvasti. 

Kas oled valmis panustama sellele, et kena tüdruk, kes su poole just pildi heitis, ei tunne sinu suu lõhna, kui talle lähened?

Kanna hästiistuvaid riideid

Sul võib ju olla Adonise järgi vormitud keha, aga kui halvasti istuvad rõivad selle ära varjavad või piisavalt esile ei tõsta, pole sellest palju kasu. Pole juhus, et jõusaalis käivad või ka muidu heas füüsilises vormis mehed liibuvaid või kenasti keha lähedale hoidvaid särke kannavad. See on sinu lihtne võimalus silma paista!

Kui sul pole raha ja mahti rätsepa juurde minna, et otse mõõtudele riideid hankida, siis kaalu ka sellist varianti nagu odavmoe- või second-hand-riidepoed. Seal võib üllatavalt väikese raha eest igati asjalikke kehakatteid leida. 

Karantiiniajal võivad poed muidugi kinni olla, aga juba kasutatud riiete ostmisel on üks suur eelis – näed juba poes, et kuidas see pärast läbipesemist välja näeb. Ei tule halbu üllatusi, et esialgu sobivat mõõtu rõivad pesust läbi käies kokku tõmbuvad või näotumaks muutuvad.

Leia sobiv soeng

Paljud mehed pole enda välimuse eest hoolitsemisel kuigi osavad ega viitsi sellele ka palju mõelda, kuna kogu see valdkond tundub liiga suur ja kõikehõlmav, et oskaks kuidagi peale hakata ja midagi asjalikku enda heaks ära teha.

Pole siis ime, et ka suhteliselt hea rühi, sobivate rõivastega ja naeratamisvõimeline mees ei pööra üldse tähelepanu oma juustele. Aga soeng on sama palju tähelepanu pälviv kui teised eelnevad punktid ja eriti tähtis mehele, kellel on juukseid vähe ja/või need on hõredad.

Niisiis paar praktilist näpunäidet, milleks pole vaja ka palju aega või raha kulutada. Kui sul on peanupp kenasti kaetud, siis kaalu soengut, mis su näo kenasti esile toob (vajadusel küsi soengu osas nõu tuttavatelt naistelt või juuksurilt). 

Kui sul on juukseid aga vähe või hõredalt ning sa ka ei tea soengut, mis sulle superhästi sobib, siis kanna neid pigem lühikesena või eelista üldse kiilast pead nagu filmitähed. Kindlasti ära jää  „poolele teele”, mispuhul pealagi on paljas, aga külgedel ja taga juukseid leidub (eriti kui need on pikavõitu)!