Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Koos on parem

Koos on parem: 9 põhjust eelistada kooselu üksi olemisele

Üksi või kahekesi, kumba eelistada? Veel hiljuti poleks selline küsimus olnud aktuaalne, sest kooselu oli pigem normiks. Tänases ühiskonnas ei pruugi see nii enam olla kuna valikusse on lisandunud võimalus edukalt ka üksi toimetada. Kindlasti leidub inimesi, kes leiaksid hulga põhjuseid, miks eelistada üksi olemist kooselule, aga meie usume romantika võlusse ja vaatame teemat just sedapidi.

1. Koos olla on tervislikum
Erinevad uuringud toovad välja, et abielus inimesed elavad kauem kui nende vallalised kaasmaalased. Ka nende õnnetase on üldjuhul kõrgem. Isegi kui suhtega kaasnevad aeg-ajalt tülid, siis pigem mõjub see toonust tõstvalt. Üksi olemine pole kindlasti keelatud ja võib mõnele isegi sobida, aga abielu näib pikas plaanis tervislikum valik.

2. Koos on rohkem armastust ja enamatki veel
Need, kes loovad oma elus rohkem armastust, loovad ka rohkem võimalusi, raha ja rõõmu. Kui sinu kõrval on keegi, kes püüdleb samade eesmärkide poole, on eesmärkide saavutamine palju lihtsam ja tõenäolisem. 

3. Koos muutud paremaks
Suhted võivad aidata muuta meid paremaks inimeseks. Sageli on meil energiat teha asju teiste heaks, mida me ise omakeskis ei teeks. Armastus on sel moel võimas. Kui teie partner toob sinus välja parima, on ta just see õige sinu teine pool, kellest kinni hoida.

4. Koos oled tegusam
Jõuate rohkem tehtud koos meeldiva kaaslasega. Üksteist motiveerides on lihtsam teha ka kõige ebamugavamaid tegevusi. Vahel vajad lihtsalt head seltsilist võtmaks ette uusi sihte. Ühendades jõu ja südamed, saavutate koos kindlasti rohkem.

5. Koos on rohkem üllatusi
Võimalus teha kaaslase jaoks midagi toredat, lihtsalt heast peast ilma ühegi põhjuseta, muudab teie mõlema elu täiuslikumaks. Tee oma partnerile meeldivaid üllatusi ilma mõjuva põhjuseta ja tunne rõõmu kui saad kallimalt ootamatult midagi armast vastu.

6. Koos tunned ennast märgatuna
Tunned end kindlamalt kui sul on keegi, kes mõistab sind läbinisti. Kingitus on teadmine, et kõik need asjad, mida teed enda elus, ei jää märkamatuks, ja see annab sulle põhjust neid veelgi rohkem teha.

7. Koos oled õnnelikum
Romantika loob soojust, lootust ja õnne. Mida rohkem seda on, seda enam saad oma elust rõõmu tunda. See kõlab lihtsalt, kuid nii see on.

8. Koos on kergem eluraskustele vastu astuda
Elu ei ole alati lill ja tuleb ette raskemaid aegu - on see siis seotud tervise-, raha-,  vms probleemidega ja siis on hea kui sul on kõrval keegi. Kui asjad lähevad valesti, võimaldab teadmine, et tüürimees on sinu seljataga, läbi minna kõigest ja tulla jamadest välja tugevama inimesena.

9. Koos olete perekond
On hea teada, et sul on kodus keegi, kes sind ootab, kellega koos tähistada olulisi tähtpäevi, kasvada ja vananeda koos. Lastega või ilma, koos moodustate täiusliku terviku.

Peaasi, et oled koos õige kaaslasega, sest ainult nii saad tõeliselt nautida koos teel olemise võlusid. Hea suhe teeb teid mõlemaid paremaks inimeseks ja annab elule täiuslikuma mõõtme. Kui oled üksi, aga sooviksid leida kaaslast, siis tegutse juba täna, sest koos on parem!