Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Süda kohvitassis armunute käte vahel

17 tõdemust, kuidas oma armuelu paremaks muuta

1. Vali hoolega, kellele südame kingid. Ta peab olema valmis seda hoidma. Vastupidisele viitavad märgid ei jää kauaks peitu.

2. Ole sama vastutustundlik teiste suhtes. Kui keegi sulle oma südame avab, pea meeles, et sellega hooletult ümberkäimine teeb talle palju haiget.

3. Õige aeg on õigel ajal. Sel pole tähtsust, et üks su sõber abiellus 23-selt või teine sai lapse 31-selt. Sul on oma tempo, mida pole mõtet teiste omadega võrrelda.

4. Siduda end kellegagi kartusest üksi olla pole armastus, vaid isekus ja hirm.

5. Seisa enda eest, kui sul on õigus. Ära karda vabandada, kui selgub, et oled eksinud.

6. Ära kuluta aega inimestele, kes tekitavad sinus tunde, et sa pole piisavalt hea või pead end neile sobivaks muutma.

7. Hea suhe jätab inimesele ka vabadust ja iseolemise tunnet.

8. Kui sa tahad armuõnne tunda, siis pead olema valmis end avama, millega kaasneb oht haiget saada.

9. Ka haiget saamine on parem kogemus kui südame ümber müür ehitada ja mitte üldse kogeda, mis tunne on seda teistele avada.

10. Sa ei pea oma armuasju kellelegi selgitama või mõistetavaks tegema, kui ei taha.

11. Kuula inimesi, keda usaldad, aga lõpuks tead ainult sina, mis sulle parim on.

12. Partner ei aita sul tegelikult üksindusest ja kurbusest võitu saada. Kui sul pole endaga hea, siis teine ainult kohati leevendab seda, aga mitte enamat.

13. Kui keegi meeldib, siis ütle talle seda. Selles pole midagi imelikku. Kui sa talle samal moel vastu meeldid, siis saad vähemalt ruttu teada, et kas tasub energiat kulutada.

14. Pea meeles: tõeline armastus tähendab teise vigade nägemist ja ikka armastamist. Üksteise toetamine sel viisil muudab teievahelise sideme ainult tugevamaks.

15. Kõrged standardid on kasulikud, kui need ei meelita kõigile “ei” ütlema, vaid aitavad leida inimesi, kes sind hästi kohtlevad.

16. Kiusatus oma armuelu teiste omadega võrrelda on kõigil. Aga see on ajaraisk: sul pole iial piisavalt infot, et sel viisil informeeritud otsuseid teha. Keskendu endale ja sellele, mis just sinu elus toimub.

17. Armasta end piisavalt, et valida armastamiseks hea inimene. Sa väärid seda.