Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armunud paar voodis

15 nõuannet, kuidas armuelu paremaks muuta

Teame-teame, muutumine on alati raske. Kes aga tahab oma armuelu kvaliteetsemaks muuta, see ei saa lihtsalt ühte kohta pidama jääda, vaid peab ikka uutesse kõrgustesse pürgima. See kehtib muidugi samuti elu kohta üldiselt.

Siin on Amoremi 15 tänast nõuannet, kuidas armuelu kvaliteetsemaks muuta!

1) Unusta ideaalid. Sa ei pea igal suvalisel hetkel igas mõttes oma parimas vormis olema. Seksikas saab olla ka ilma kõigest hingest pingutamata. Loomulik keha on ka ilus, eriti, kui see on puhas.

2) Unusta raamid. Sa võid näiteks heteroks olla ja ikka vahel endamisi arutleda, mis tunne oleks “seda” teha sookaaslasega. Või fantaseerida mis iganes teemal, mis erutab. Kujutlusvõimet pole vaja piirata. Küll aga muidugi reaalseid tegusid, kui need peaks paragrahvi alla käima.

3) Seksisuhe on seksisuhe, ära oota sellest enamat. Kui sellist asja üldse proovida tahad, siis naudi ja ära hakka oma peas analüüsima, et kui palju sa talle tegelikult meeldid.

4) Ära kiirusta seksima. Te ei pea hakkama kohe alasti koorima, kui mõlemapoolne meeldimine on juba selgeks saanud ja ka huuled kohtunud. Mõistlikus koguses ootamine võib mõnusalt pinget kruttida.

5) Voodis ei maksa valetada. Kui miski takistab rahuldust saamast või hakkab üldse vastu, siis pead seda ka ütlema. Muidu kaotad sellest sina kõige rohkem.

6) Lõpeta enda kritiseerimine. Kes ikka täiuslik oleks? Kui ta on sinu jaoks õige, siis ta ei nori iga väikese asja kallal sinu või su keha juures.

7) Ära keskendu ainult orgasmi saamisele. Naudi hetke. Naudi seda, mis toimub. Vaimselt kohal viibimine on tähtsam kui lihtsalt lõpuni jõudmine.

8) Ära aja rekordeid taga. Ei sina ega tema pole alati ühesugused, nii et näiteks kolm korda nädalas või iga kord orgasmi saada ei saa olla miinimumstandard. Läheb nagu läheb!

9) Kui tahad midagi, siis küsi. Kui ta ei taha sulle seda anda, siis võib-olla ta pole sinu jaoks see päris õige partner. Või vähemalt saate teema läbi arutada.

10) Sina või tema ei pea alati seksi alustama. Esimesi samme võiks teha ikka see, kes parajasti rohkem “elevil” on. Ja vajadusel püüdma teist üles kütta.

11) Seksist võib rääkida küll. See ei pea olema tabuteema. Nagunii enamik tegeleb sellega, või vähemalt tahaks.

12) Lõpeta kritiseerimine. See aitab seksi suhtes üldse avatu(ma)na püsida, mis aitab omakorda enda seksuaalsust paremini tundma õppida.

13) Ära lase partneril alati seksi ajal kontrolli haarata. Või siis anna see vahel käest ära. Vastavalt kuidas sa tavaliselt teed.

14) Ära ole häbelik. Kui sa oled võimeline temaga seksima, siis peaksid olema võimeline ka üksteist alasti nägema ning nii enda kui ka teise keha nautima.

15) Kui ei taha, siis ära seksi. Sa ei pea seda tegema teise inimese rõõmustamiseks. Kui teil on hea suhe, siis ta soovib sinuga ka muidu koos olla – ilma seksita. Ja kui teil on juba hea suhe, siis on kerge samal ajal samasse “tujusse” sattuda.