Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine tutvumisportaalis rahul ja õnnelik

Amoremi jagab nippe: loo endale parem tutvumisprofiil!

Kohtingusaitidel käimiseks või -äppide kasutamiseks on vaja endale mingisugune tutvumisprofiil valmis meisterdada. See koosneb tavaliselt piltidest ja infokildudest, mida enda kohta jagada soovid.

Mida keegi enda kohta välja toob, on muidugi tema enda asi ja sobiv partner ei lase end kindlasti häirida, kui su profiil ei anna talle infot kõige kohta, mis teda huvitada võib.

Et aga kõigil huvilistel oleks, mida vaadata, jagame sulle mõned nipid, kuidas endast põnevamalt välja pakkuda.

Olgu pildid su tugevus!

Fotod, mida endast postitad, räägivad sinu kohta vähemalt sama palju kui tekst – kui mitte rohkem. Ideaalne profiil oleks see, mis sinust kena igakülgse kokkuvõtte teeb, seega võiksid pildid peegeldada seda, milline põhimõtteliselt oled ja millega tegeled.

Kui täieliku kokkuvõtte loomine tundub liiga ambitsioonikas, siis mõtle lihtsalt, mida sulle vabal ajal teha meeldib. Näiteks kui kord kanuutamas käisid ja see oli küll lahe, aga enamasti piirdub kehaline tegevus rulluisu- või rattasõiduga, siis tasuks pilt lisada sinust ratta seljas, mitte paadis.

Heal profiilil võiks olla näiteks 3 fotot, mis näitavad sind erinevast küljest ja julgustavad huvilist sinuga suhtlus alustama. Tutvumiskeskkonnas eristuvad paremini fotod, mis on tehtud professionaalselt ja miks mitte suisa fotostuudios. Tulemus on seda väärt!

Milliseid riideid sa kannad?

Pildid võiksid peegeldada ka seda, milline tavaelus välja näed, aga siin tasub esitada mitmeid eri variante.

Ära lisa pilte ainult endast spordidresse kandmas, vaid vahelduseks näiteks midagi smart’i ja casual’i. Sa ei kanna ju kogu aeg ainult spordidressi või pidulikku õhturiietust, eks.

Ära end üle kaunista

Sulle tuleb kasuks end näidata nagu oled. Kui keegi sinust tõsiselt huvitub, ei taha ta näha ainult esinduslikemat võimalikku varianti sinust, vaid ka seda, kuidas sa tavalisel päeval välja näed.

Ära seega näiteks meigiga üle pinguta, kuigi punase vinnikese ninal tasub ju muidugi digitaalsete abivahenditega eemaldada. Vaevalt see seal enam alles on, kui reaalselt kellegagi kohtingule lähed.

Ütle enda kohta midagi huvitavat

Kõige toredamad profiilid on sellised, mis iseloomustavad inimest ennast, mitte ei loetle ainult seda, mida ta tulevaselt kaaslaselt ootab.

Seega ei maksa rõhuda nimekirjadele stiilis “partneri puhul häirib mind…” või “partnerilt ootan…” Meenuta endast pigem mõnda toredat isiklikku lugu, mida lugedes võiks suga kuidagi samastuda või üldse isiklikku sidet luua.

Kui otsustad loo jagamise asemel ennast lühidalt kirjeldada, võiksid lisada põnevaid detaile, sest need muudavad sind meeldejäävamaks ja isikupärasemaks.

Näiteks: ära kirjuta lihtsalt, et sa oled romantik, see ei ütle eriti midagi. Kirjuta midagi, mis sind kui  romantikut iseloomustab – a la “Olen seda tüüpi inimene, kes tahaks partnerit küünlavalguses õhtusöögiga üllatada ja siis koos tähtede all tantsida” või “Ma olen sportlik ja minu meelest oleks tore esmakohting ühine jooksmaskäimine / rattasõit linna teise otsa.”

Aga liiga pikk ei peaks tekstiline osa olema. Jäta midagi kohtingu ajaks ka avastada. Ära avalda elulugu või pikka ülipõhjalikku ülevaadet oma isikuomadustest, karjäärist või hobidest. Kes ikka seda võõra inimese puhul lugeda viitsib, kui kümned või sajad veel avastamist nõuavad.

Hoia avatud meelt

Kõige parem, kui sul pole kohtinguprofiili luues nägemust, millist inimest täpselt kohata soovid (“oma tüüpi”). Meil kõigil on loomulikult mingeid eelistusi, aga neile eeldustele tuginedes võivad paljud toredad inimesed tähelepanuta jääda.

Lisaks võib see mõne toredaid isiku eemale tõugata, kui reastad täpselt asju, mida ootad või ei salli. Küll aga võid nimetada oma eriti soovitud asju boonustena. Näiteks: “Eriti tore, kui sul on sinised silmad!”

Jäta minevik minevikku

Parem oleks endisi partnereid piltidel mitte näidata ja end tutvustavas tekstis neid mainida. See võib potentsiaalsele partnerile ebameeldivalt või hirmutavalt mõjuda. Sinu eesmärk on ju keskenduda olevikule või tulevikule, mitte sellele, mis juba seljataga.

Kui sul on näiteks mingi eriti vahva pilt, kus eks ka peal on, siis võid ju digivahendite abil teda välja lõigata ja pilti ikka maailmaga jagada.

Veel parem oleks poseerida piltidel ainult inimestega, kes kohe kindlasti su endiste partnerite moodi välja ei näe. Kust võõras peaks teadma, et kutt või neiu, keda pildil südamlikult kallistad, on tegelikult näiteks su vend või õde?

Esita oma profiilis küsimusi

Esmapilgul tundub soovitus, et esita oma profiilis küsimusi, kuidagi tobe. Sa peaksid ju enda kohta midagi teada andma, mitte teiste kohta küsima, eks.

Tegelikult võib sellisest küsimusest aga kujuneda hea võimalus sulle läheneda või võimalikke kohtinguid sinuga planeerida.

Näide: kirjuta “Mulle meeldib ka suviti jäähallis uisutamas käia, mõnus värskendav vaheldus kuumale päevale. Aga Sulle?”

Ole enda üle uhke!

Parim nõuanne tutvumisprofiili koostamiseks: ole, kes sa oled, ja selle üle uhke. Parim võimalik partner ei taha sind nagunii näha ideaalsena, sest ta teab, et ideaalset pole olemas – vaid täitsa normaalse inimesena, kes sa kahtlemata oledki.