Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Õnnelik suhe

Kas see on halb, kui suhe mugavaks muutub?

See, et suhe muutub mugavaks, ei tähenda automaatselt halba. Ei pea kartma, et inimene loobub igasugusest pingutamisest, kaasa arvatud kenasti riietumine, ühiste ürituste planeerimine ja sek si algatamine.

Mugav suhe võib olla hea asi. See võib näidata, et olete väga lähedaseks saanud.

Mugavus võib tähendada, et sa ei muutu automaatselt murelikuks, kui kaaslane kohe kõnele või sõnumile ei vasta. Sa ei pruugi isegi märgata, et pidid tükk aega ootama, sest sa ei näpi murelikult telefoni ega mõtle, et millega ta nüüd tegeleb.

Sa elad hoopis oma elu edasi ja oled sisimas kindel, et küll ta vastab, kui aega saab, ja meelega ta sind ei ignoreeri. Sa usaldad teda piisavalt, et teada, et ta ei kao kuhugi.

Mugavus võib tähendada, et sa ei püüa alati võimalikult hea välja näha, sest sind ei häiri mõte, et ta näeb sind sellisena nagu oled. Sa tead, et ta hoolib sinust ka siis, kui oled just ärganud, kaenlaalused higised, suus paha hais ja põis pungil täis.

Mugavus tähendab ka seda, et sa julged end väljendada nagu tõesti mõtled. Kui ta ütleb midagi, mis sind häirib või haavab – või millega sa lihtsalt ei nõustu – siis julged seda ka öelda.

Sa ei tunne vajadust end tsenseerida, sest ei karda, et ta tagasi tõmbub ja sind hülgab. Sa tead, et ta pigem tahab kuulata, mida sul öelda on, ja asju arutada, mitte lasta sul vaikides kannatada.

Mugavus tähendab, et sa ei pea tema läheduses alati positiivne ja energiast pakatav olema. Ei sunni end naeratama ja teesklema, et tunned end hästi, kui tegelikult ei tunne. Te olete mõlemad tutvunud teise nii heade kui ka halbade omadustega ning ei lase end häirida sellest, kui teisel on parajasti halb tuju või paha olla. Või soov vait olla ja endasse tõmbuda. Sa võid tema läheduses lihtsalt oleskleda ilma vajaduseta mõelda, et kuidas teda lõbustada.

Mugavus tähendab, et sa julged olla autentne – sina ise. Sa ei püüa ainult oma parimat välja näidata. Sa ei tunne vajadust valetada, et kui palju raha teenid või paljudega sa varem maganud oled. Sind ei hirmutaks, et kuidas ta reageerida võib.

Mugavus tähendab, et sa loobud kogu aeg pingutamast. Sa ei nuputa, kuidas iga sõnumi sõnastus täpselt olema peaks. Sa ütled välja asju, mis lihtsalt pähe tulevad. Sa ei muretse, et kas talle sobib see, kuidas sa suudled – lihtsalt naudid seda tunnet, kui teie huuled kokku puutuvad. Sa ei nuputa tunde või päevi, mida tema ootamatu žest või lause tähendada võis. Kui vaja, siis lihtsalt küsid, et mida ta mõtles.

Sa lihtsalt usaldad teha. Sa võid tema peale loota. Sa lubad endal igavesse armastusse uskuda, sest tead, et ta tahab olla koos just sinuga.