Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees voodis

Kuidas aru saada, et ta on huvi kaotamas?

Vahel on nii, et kahe teineteisele pühendunud inimese läbisaamine peaks justnagu sujuma, aga tegelikult on ühe huvi vähenema hakanud ning ta mõtleb kaaslasest eemaldumisele või suhtlemise lõpetamisele.

Kellegi huvi kadumine tuleb üllatusena ainult inimesele, kes ei taha või oska märke lugeda, sest selline asi on alati tajutav. Et taolist õnnetut olukorda võimalusel vältida (äkki annab ruttu sekkudes veel midagi päästa) loe Amoremi õpetust. Kehtib nii tutvuse alguses, suhtes kui ka pikaajalises suhtes!

Jäär (21.03-19.04)

Ta muutub sinuga suheldes kergesti ärrituvaks ja võib hakata isegi tüli norima. Kõik, mida teed ja ütled, ajab tigedaks. Võib ka juhtuda, et ta korraldab sinust vabanemiseks „stseeni” avalikus kohas.

Sõnn (20.04-21.05)

Ta hakkab hoiduma teie füüsilisest kokkupuutest: ei puuduta sind, kõrvuti istudes hoiab natuke vahet ja kui lähened, tõmbub eemale. Kui ta enam ei suuda jätkata, siis teeb sellest ise juttu – tõenäoliselt emotsionaalselt või isegi pisarsilmi.

Kaksikud (22.05-21.06)

Ta hakkab üha kauem venitama, et su (kiir)sõnumitele vastata. Vahel ta isegi ei vaevu vastust üldse saatma. Suhetele lõpu teeb ka tõenäoliselt pika sõnumi teel.

Vähk (22.06-22.07)

Ta ei taha enam rääkida. Kui sina vestlust algatad, pead seda ise ka üleval hoidma – tema võib selle ajal koguni peamiselt vaikida. Kui lõpp lähedal, siis teeb ta ettepaneku „pausi teha”.

Lõvi (23.07-22.08)

Lõvi eemaldub sinust aeglaselt – hakkab vaba aega veetma teiste inimestega. Kui olete juba eraldunud, siis kinnitab ta asja tõsidust sellega, et kustutab teie sotsiaalmeediakontaktid.

Neitsi (23.08-22.09)

Ta veedab üha rohkem aega sinust eemal ning vabandab seda tõenäoliselt töö või väsimusega peale töötamist. Lahkuminek tuleb aga kiiresti ja selgelt: „tõmbab plaastri ühe ropsuga maha”.

Kaalud (23.09-22.10)

Ta ei näe suhte nimel enam vaeva, halvemal juhul ei käi enne ühise õhtu veetmist isegi enam duši all. Teistega kohtudes aga teeb end korda. Eemalduda üritab sulle komplimente tehes, et sa väärid ikka kedagi nii palju paremat.

Skorpion (23.10-22.11)

Ta ei taha enam seksida – polevat tuju. Suhte lõpetab tõenäoliselt sinu peale karjudes.

Ambur (23.11-21.12)

Ta ei arvusta sind enam ega ürita „õigele teele” suunata. See on kindel märk, et Ambur enam ei hooli. Lahkuminekuks otsib mingi triki, mis meelitaks sind hoopis teda maha jätma.

Kaljukits (22.12-20.01)

Sinu jaoks ta justkui lihtsalt lahkub planeedilt, millel ühiselt elate. Kaob radarilt, ühendust ei võta ega lase ka sul, tänaval kohtudes ei vaata sinu poolegi. Kui see piisavalt kaua kestab, siis saad ka ise aru, et asi on läbi.

Veevalaja (21.01-18.02)

Kui kokku saate, siis ta lihtsalt passib oma telefoni- või arvuti- või telekaekraani ega paista su kohalolekust suurt hoolivat. Sotsiaalmeedia on korraga tähtsam. Sellest saab taktika, mille abil sinust ajapikku eemalduda.

Kalad (19.02-20.03)

Ta otsib sinu seltskonda ainult peomeeleolus (ka purjus), muul ajal sa enam ei kõlba. Lahkuminekut püüab algatada vargsi ja/või mitu korda, sest ei suuda selleks esimese hooga piisavalt vaprust koguda.