Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Lahkuminek

Kuidas head partnerit kaotada (ilma ise arugi saamata)

Mõnikord on nii, et uus inimene su elus tundub sulle igati tore ja sobiv, aga ta tõmbub miskipärast järsku ise endasse ja eemaldub. Mõnikord on see just sinu viga. Loe, milline käitumine teisi eemale tõukab – ja tee omad järeldused, kas see on jätkusuutlik.

Jälgi tema tegevusi sotsiaalmeedias ja kinnita seda like’idega, aga jäta tema sõnumid pikalt lugemata või kõned vastamata. Lase tal oodata, kuni sinust jälle kuuleb. Lase tal nuputada, mida kõik need vastakad signaalid küll tähendada võivad. Veel parem, kui ta nuputab, et kas ta on sinu jaoks ikka piisavalt hea.

Ole upsakas ja eelda, et ta jätkab sinu nimel võitlemist lõputult, sest ta tahab ju nii väga sinuga koos olla. Tühista plaane viimasel minutil, ignoreeri tema sõnumeid, flirdi tema juuresolekul teistega. Mis ta ikka teha saab kui ära kannatada!

Käitu temaga isekalt ka siis, kui sul on tema vastu tugevad tunded ja ta on pidanud juba piisavalt kaua su halvimat poolt taluma. Ta ei murdu kunagi, sa oled ju nii äge!

Tunne end võidukalt, kui ta muudkui peab ise sinuga kontakti otsima, ühiseid õhtuid või öid planeerima, üldse kokkusaamisi paluma. Eelda, et tema elu keerleb sinu ümber ja selle alalhoidmiseks pole vaja sinul vähimatki pingutust teha. Ta on ju nagunii teie tutvuse algusest peale end sinu soovi järgi voolinud.

Usu kaljukindlalt, et tema tundeid sinu vastu ei muudaks miski. Veel parem, kohtle teda nagu varuvalikut, sest ta on lasknud seda sul ka varem teha ja solvumise või pettumuse alla neelanud.

…Aga mida sa selle kõige juures ei näe, on see, kuidas frustratsioon selle kõige juures aina kasvab. Esialgu kannatab ta ilma suure nurinata. Ta ehk isegi süüdistab ennast, et pole sinu jaoks küllalt hea. Ent mingil hetkel ta adub, et asi on sinus. Sel hetkel ta lõpetab enda põlgamise ja pöörab selle sinu suunas.

Ta saab aru, et pole mõtet su sõnumile kohe vastata, kui tema on pidanud vastust lausa päevade kaupa ootama. Ta saab aru, et pole mõtet kogu aeg sinust mõelda, kui sina valid, millal talle tähelepanu pöörad ja millal ta sulle tähtis on.

Ta saab aru, et pole mõtet sind prioriteedina kohelda, kuna sina oled teda kohelnud varuvalikuna, või isegi kolmanda valikuna.

Kui see juhtub, siis on murdepunkt juba seljataga. Sa ei suuda teda enam meelitada enda juures püsima samade trikkidega nagu seni, nagu temaga aktiivselt flirtimine või andekspalumine koos lubadusega end muuta.

Ta ei usu enam sind – sinusse. Ta otsustab hoopis, et on juba piisavalt aega raisanud.

Kui sa ta kaotad, siis sa soovid, et oleksid teisiti käitunud, sest ta tõesti hoolis sinust. Oli aegu, kus ta oleks sinu heaks lausa mida iganes teinud. Ta oleks võinud olla parim, mis sinuga on juhtunud – kui sina poleks olnud halvim, mis temaga juhtuda võis.