Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armastus elus: süda rannaliival

Kust leida armastust? Spirituaalne vaatenurk

Mis on armastus ja kuidas seda leida – seda teemat on käsitlenud lugematud lood ilmselt aegade algusest peale. Igaks juhuks lisab Amoremi täna vastuse spirituaalsest vaatenurgast. Et oleks arvamuste paljusus ja sul ei tekiks soovi tüüplähenemisi ilma mõtlemata omaks võtta.

Niisiis, kust leida armastust?

Sa ei leia seda ainult teise inimese käte vahel, selle silmades, kes soovib oma elu sinuga jagada, intiimsel hetkel sosistatud asjades, kirglikus suudluses ja südametes, mis on üksteisega oma sügavaimaid sügavusi jaganud.

Sa leiad armastuse looduses. Tuules, esimeses varahommikuse värske õhu sõõmus, koidiku vaikuses, kui päike hakkab tasapisi pilvedest läbi tungima, kastmes, mis muru katab, lindudes, kes sulgi sahistavad ja hommiku esimesed säutsud kuuldavale toovad.

Sa leiad armastuse vaikuses ja mitte midagi erilist tehes. Vaata lihtsalt pilvi pärastlõunases taevas laisalt mööda purjetamas, või laineid rannal, või märgates, kuidas lained on küll võimsa jõuga, aga nende loodav meloodia on siiski rahustav. Või siis selles, kuidas sa rahulikult hingad ja end seda tegemas jälgid. Lihastes, mis su keha katavad, et sind edasi läbi elu viia.

Armastus peitub puudes. Rohelistes lehtedes, mis tuuleiil tantsima paneb. Autodes, mis tänaval mööda kihutavad. Kõrghoonetes, mis end aina ülespoole küünitavad. Lapse naeratuses, öötaevas vilkuvates tähtedes. Veiniklaasides ja naerus, mida sõprade vahel jagada.

Armastus peitub ka esimeses toiduampsus, kui oled näljane. Liiga kaua üleval püsimises, et armastatu häält kuulata. Selles, kuidas keha venib ja lõdvestub, et unele vastu minna. Tolmus ja liivas su varvaste vahel, päikesepaistes su näol, mõttejões, mis su peas voolab ja sinna lugusid paneb.

Armastust võib leida kunstis. Sõnades. Värvides ja muusikas. Muutumises. Esimeses hingetõmbes, mida sa siin Maal elu alustades tegid, ja viimases. Ootamatustes ja muutustes. Kõiges, mida inimesed võtavad endastmõistetavalt, kuigi ei tohiks.

Armastust võib leida paranemises. Selles, kui oled murtud ja end uuesti üles ehitad. Lõpuks mõistmises, et sa oled alati terve ja terviklik olnud, ükspuha kui kõvasti haigest said. Kõigis nois mööduvates lihtsates hetkedes, mis meenutavad, et sa oled praegu siin.

Armastus ei peitu ainult lähisuhetes ja partnerites, inimestes, kellele oma südame avad. See on kõikjal sinu ümber, sinu sees. Sina ise oledki armastus ja armastust täis – leia see ainult üles!