Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Õnnelik naine lilledega

Otsi ainult südamega radu

Sa oled veetnud tohutult aega – momente, tunde ja lausa kuid – lootes, et tema huvi sinu vastu naaseks. Oled põdenud ja isegi nutnud, põsed pisaratest tilkumas, lootes, et valu su katkises südames varsti kasvõi killukese võrra väheneks. Ja enamgi veel – oled mõelnud aastaid nende peale, keda sinu elus enam pole, jahtides oma mälestustes sidemeid, mis pole enam ammu mõeldud elus püsima. 

Aga ma loodan, et 2020. aastal asi muutub. Et sa hakkad kuulama seda, mida su süda sulle ütleb. Lased lahti neist, kes sind ei hinda, valust, mis peaks ammu unustatud olema, ja meenutad omaenda väärtust.

Loodan, et aastal 2020 kogud sa endas piisavalt jõudu, et vajadusel minema jalutada. Adud lõpuks, kui tohutut hulka valu sa oled mõttetult kaasas kandnud – valu, millest enam midagi õppida ei ole ja mis tekitab vaid üksildast tunnet. Ja lased minna ka mälestustel, sõnadel ja tunnetel, mis südamesse valu on toonud, kättemaksuihal, mis jätab lõpuks lihtsalt jõuetu tunde. Loodan, et usaldad end piisavalt, et jätta hüvasti nendega, kes sulle kunagi samaga ei vasta, ja astuda vastu uuele õnnele.

Loodan, et nüüd oled valmis elama omaenda õnne nimel. Et hindad iga hetke, mis põsed rõõmust punaseks muudab, silmad ootusärevusest kissi tõmbab. Loodan, et levitad oma elujanu, aga keeldud oma meelerahu nende ohvriks toomast, kes sind vaid kurnavad. Et taasavastad kire, mis südant täidaks. Et taasavastad elu lihtsalt naudingud, mis toovad südamesse rõõmu ja tänutunnet lihtsalt elus olemise vastu.

Loodan, et 2020. aastal leiad tõelise armastuse – iseenda vastu. Et õpid endale oma elus erilist kohta andma, mida sa väärid, kaitsed oma pehmet südant ja püha hinge, ja ootad kannatlikult inimest, kes on nõus sulle pakkuma armastust, mida väärid. Et taasavastad oma ilu ja võlu, et pakud õhinal maailmale kõike, mis sul pakkuda on.

Sa veetsid 2019. aasta suvalisi lõbusid taga ajades, ihaldades väärtusi, mis polnud määratud  kestma jääma, lootes, et keegi tuleb ja su murtud meele parandab. 2020 aga toogu põletavat soovi omaenda südant püüda – õppida valust eemale astuma ning omaenda kehas ja hinges armastusväärset leidma.