Amoremi tutvus- ja suhteblogi

tutvus mehega: atraktiivne mees

Tutvus mehega - milline mees on ligitõmbav?

Mis mehe atraktiivseks muudab? Millise mehega naised soovivad tutvuda? Jah, teame, see teema on tohutusuur ning viib kontekstist olenevalt väga erinevate vastusteni.

Jättes aga kellegi isiklikud eelistused kõrvale ja mõeldes võimalikult laialt, võib välja tuua kolm omadust, mis mehest alati hea mulje jätavad.

Atraktiivne mees on korrastatud välimusega

See, kuidas keegi välja näeb, läheb korda nii meestele kui ka naistele. Erinevus on aga selles, et mehed vaatavadki naistes esmalt eelkõige välimust, naised aga meestes „kogupaketti”.

Mis mehe täpselt atraktiivseks teeb, sõltub suuresti hindajast, aga leidub midagi üldist, mida absoluutselt iga mees saab enda kasuks tööle panna. See on enda välimuse eest hoolitsemine. Sul ei pruugi olla korvpallimängija pikkust ega laiu õlgu või näiteks vägevat juuksepahmakat – aga sul on võimalus enda välimust korras hoida.

Puhtad terved rõivad, korrastatud juuksed ja muud näokarvad, isiklik hügieen – kõik see teeb mehe alati nägusamaks ja tegelikult ka enesekindlamaks. Sest ta teab, et on andnud parima, et teistele positiivsel moel silma jääda.

Enesekindlus muudab mehe atraktiivsemaks

Enesekindel inimene ei pea kindlasti edev olema ja igal pool endale tähelepanu nõudma, aga see sisemine omadus tuleb varem või hiljem alati esile. Enesekindlus on alati seksikas ja selle lisamiseks on üks kerge nipp. 

See nipp koosneb kahest sõnast: hea rüht. Omanda harjutuste abil või teadlikult see lihasmällu salvestades hea rüht – selg sirge, õlad pole längus, sa ise pole kühmus. Tulemust polegi vaja spetsiaalselt teistele näidata, nad näevad seda ainuüksi sellest, kuidas sa kõnnid või kasvõi istud.

Mees peab tekitama naises turvatunde

Kõik tahavad end turvaliselt tunda, naistele on see veel ekstra tähtis, nii et neil on kombeks sellest isegi rääkida. 

Mõeldud pole muidugi seda, et mees peab olema kaks meetrit pikk ja lai ürgahv, kes suudaks naist pea igas olukorras füüsiliste ohtude eest kaitsta. Mõeldud on rohkem turvalisusetunnet, mis tema seltskonnas tekib. 

Sellise omaduse olemasolu ei saa tõestada, see tekib ise ajaga... või ei teki. See võib alata mehe füüsilisest välimusest, aga ulatub palju sügavamale. Kui sa oled ka vaimsel pinnal avatud ja stabiilne – mitte tülinorija, aga oskad enda eest seista –, tekitabki see tunde, et sinuga on turvaline olla. Siia alla käib ka viisakas käitumine, aga nagu öeldud, ulatub teema sügavamale.

***

Enamik mehi pole nii õnnetu välimuse või silmatorkava puudega, et lihtsalt peabki oma elu üksinduses veetma. Palju sõltub sellest, kas ta suudab just talle antud trumbid enda kasuks tööle panna – olgu need mis iganes. Nii et ära heida meelt, mees, vaid otsi ja rõhuta enda juures just seda, mis sinus meeldivat on.