Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Üksik naine on pettunud telefoniga
Tutvus  |  Suhted

Mida teha, kui sina tunned huvi, aga tema tõmbus tagasi

Teie vahel on ilmselgelt tõmmet ja näiteks esimene kohting või hoopis ühiselt veedetud öö tundus täielik õnnestumine, nii et sa ei osanud kuidagi oodata, et ta seejärel lihtsalt tagasi tõmbub ja kaob. Aga nii just juhtus. Mida teha?

Olukord on kindlasti ebameeldiv taluda. Sa ei suuda vabadel hetkedel eriti muust mõeldagi, meenutad, kaalud ja analüüsid, käid oma peas igast tähendusrikkamast hetkest ja detailist eraldi üle… Teievaheline side tundus nii tugev!

Paraku järgnes meeldivale algusele vaikus. Ta lihtsalt kadus radarilt. Sellel on kolm võimalikku põhjust ja Amoremi aitab sul asja paremini mõista, et suuta kõige tõenäolisem seletus välja valida ja eluga edasi minna.

Esmalt tekib muidugi mõte, et äkki ma tegin midagi valesti. Kas ma olin liiga otsekohene? Kas tundusin liiga pealetükkiv? Ma kindlasti ütlesin mingi hetk midagi solvavat, jah? See võimalus on muidugi olemas, aga pigem vähetõenäoline. Usu meid, asi on ilmselt temas.

Kaks esimest stsenaariumit on mõistetavad, selliseid asju ikka juhtub. Kolmas on paraku masendav, seda tüüpi kogemus, mis võib kibestunuks muuta.

Esiteks talle lihtsalt meeldibki flirtida ja natuke lõbutseda ning siis ohutusse kaugusse tõmmata, sest ta pole valmis midagi sügavat ja kestvat looma. Võimalik ka, et tal on korraga erinevaid huviobjekte ja sina sobisid mingil põhjusel just selleks õhtuks. Ta ei plaaninud midagi püsivat, aga on liiga arg või südametu, et seda ausalt öelda.

Teiseks võib olla, et tal tekkis tugevam side kellegi teisega. Teievaheline tõmme oli täitsa reaalne, kuid paraku jäi sinu jaoks tugevamaks kui tema jaoks. Keegi teine pani tema südame valjemalt põksuma. Ta ilmselt ei saanud arugi, et teie ühine aeg sulle nii tähtis oli, kui senine tutvus oli lühike.

Kolmandaks (see halvim variant) võib olla, et sa tõesti meeldisid talle. Kohe nii, et ta nautis sinu juures isegi väikeseid asju, nagu kuidas möödaminnes tema pead sasisid. Nii et ta tahab sind, tõesti tahab, aga lihtsalt ei suuda sind ligi lasta. Ta on varem nii haiget saanud, et kellegi tahtmisega seostub ka mälestus varasemast piinast ja ta lihtsalt ei usalda oma südant enam kellegi kätesse. Vähemalt mitte veel, siin ja praegu sulle.

Selle stsenaariumi juures on muidugi kõige kibedam see, et sa ei teinud midagi valesti. Ta lasi lihtsalt oma hirmul ja ebakindlusel teie vahele jääda. Ta arvab, et teeb eemaldumisega sulle head – annab sulle šansi tutvuda mõne uue inimesega, kes on sinu jaoks tõesti valmis.

Võtagi seda inimest nagu ta oli – märgina, et sina oled tõsiseks suhteks valmis. Inimesed jõuavad meieni, et midagi õpetada. Tema eesmärk oli õpetada, et sa oled valmis ja ei peaks endas kahtlema. Ja see õige partner on tulekul, kui juba elult sellise märgi said.

Ela see kaotusvalu läbi, mossita ja nuta end tühjaks – siis võta jalad alla ja mine edasi. Õige partner on tulekul ja su süda peab temaga kohtumise hetkel avatud olema.