Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Paar kahekesi koos mere ääres

Mis vahet on hästisobival partneril ja hingesugulasel?

Mõtisklus ...

Hingesugulane: viibib sinuga ühel sagedusel. Saabus sind äratama, väljakutset esitama ja sind raputama, et võiksid endast veel palju teadlikumaks saada. Kui tema toodud õppetund on omandatud, võivad teie teed ka lahku minna.

Hästisobiv partner: kaaslane, sõber, stabiilsust ja turvatunnet pakkuv inimene. Teie vahel võib leiduda nii austust, mõistmist kui ka armastust – kasvõi kogu eluks.

Inimene juhib oma elu samaaegselt kahel tasandil. Hingetasandiga paljudel meist tavaolukorras kontakti pole; seal paneme paika eesmärgid ja väljakutsed, mille nimel üldse Maale tulime. Et kõrgema tasandiga side luua, peab ennast süvitsi vaimselt uurima ja enda sees peituvast teadlikumaks saama. Kui see kontakt saavutatud, ei tundu meile enam, et asjad lihtsalt „juhtuvad“. Tavaelutasandil teeme aga kõik väiksemad, jooksvad valikud.

Hingesugulase leidmist soovib mingil määral vist igaüks. Selliseid võib saabuda aja jooksul rohkem kui üks, aga tal on alati sama eesmärk– sulle väljakutse esitada, et saaksid endast teadlikuks.

Hingesugulane saabub täpselt õigel ajal – ei hetkegi varem. Ta saabub, kui oled valmis tõesti pühenduma mõne eesmärgi täitmisele või lahendamisele, mis just kõrgemal tasandil endale seadsid.

Hingesugulane ei jää sinu kõrvale tingimata elu lõpuni, sest teie suhe võib osutuda lihtsalt liiga väsitavaks. Või hoiab teid koos karmasõlm, mille avamise järel ei tunne te enam tungivat vajadust üksteise lähedal püsida.

Teid ei pea tingimata siduma armusuhe; ta võib olla ka näiteks sõber või sugulane. Igatahes tunned sa temaga väga tugevat sidet. Meenuda võib isegi teie varasemaid kohtumisi eelmistest eludest.

Hingesugulane ei saabu lihtsalt küsimise peale. Pead olema valmis ennast vaimses plaanis uurima ja avastama, südame kutset järgima. Kui seda suudad ja teed, jõuadki hingesugulase kohtamiseks õigele sagedusele.

Kui hetkel aga ei soovi, suuda või taha hingetasandil seatud eesmärkidega tegeleda ja otsid lihtsalt hästisobivat kaaslast, võidki keskenduda hoopis sellele.

Ka sobiva kaaslase suhtes võivad tekkida väga tugevad tunded. Temaltki võib palju õppida, aga ta peamine eesmärk on olla otseses mõttes su partner. Koos astute vastu sellele, mida elul on pakkuda. Kasvõi surmani.

Sobiva partneri leidmiseks pole tavaliselt vaja vaimselt või energeetiliselt valmistuda. Küll peab valmis olema emotsionaalselt: et uus inimene oma ellu lubada ja seda temaga jagada.

Kauaks üks või teine su ellu jääb, pole kivisse raiutud. Hingesugulane võib olla ka see, kellega eluks ajaks kokku jääd. Ja hästisobivast partnerist võib kujuneda hingesugulane. Kõik sõltub teist – millise suuna ise võtate.

Vajadused ja soovid muutuvad ja seetõttu võib juhtuda, et otsime erinevates eluetappides eri suhteid. Seega hingesugulane ja eluks-ajaks-partner pole üksteisest paremad ega halvemad, vaid erinevad. Kumba parajasti vajad, saab kindlasti selge(ma)ks, kui tõesti kuulad, mis su hinges ja südames toimub.

Kuidas hingesugulast ära tunda
Mida rohkem ühist siit nimekirjast leiate, seda suurem tõenäosus, et võite olla hingesugulased:

+ Tunned tema suhtes tugevat vaimset tõmmet;
+ Tunned, et oleksite nagu juba kaua aega tuttavad – koged ehk isegi deja vu hetki kohtumistest, mida teil pole selles elus toimunud ;
+ Mõistate üksteist ja mõtlete sarnaselt ;
+ Teil on suuri sarnasusi: nõrkused, harjumused, elustiil, väljakutsed enne täiskasvanuks saamist ;
+ Teievaheline side on intensiivne – suhe võib liikuda äärmuste vahel ;
+ Tunnete ka eraldi viibides, et olete ühel lainel ja mingis mõttes koos ;
+ Tunnete, et teil on elus ühine eesmärk täita ;
+ Saate aru, mida teine võib mõelda ja tunda ;
+ Suudate mõista teineteise mõtteid ja tegusid ;
+ Teie suhe on tundeküllane, väljakutset esitav ja võib teis välja tuua omadusi, mille olemasolu võib teid endidki üllatada ;
+ Hingesugulase väljailmumine võib kaasa tohutuid muutusi elus ;
+ Teie suhe ei pruugi kesta, aga armastustunne jääb püsima.

Kuidas eluks-ajaks-sobilikku-partnerit ära tunda
Ka siin kehtib reegel, et mida rohkem ühist nimekirjast leiate, seda suurem tõenäosus, et võite olla kogu eluks sobivad partnerid:

+ Olete üksteisele füüsiliselt atraktiivsed;
+ Teil on samad hoiakud ja väärtushinnangud;
+ Naudite üksteise tundmaõppimist nii heas kui ka halvas – kõik tundub nii põnev;
+ Saate üldiselt hästi läbi – suhe ei kaldu äärmustesse;
+ Teie suhe põhineb loogilistel või intellektuaalsetel otsustel;
+ Koosolemine toob mõlema ellu rohkem stabiilsust;
+ Teie suhe on tugev, kui saate reaalselt palju koos olla ja ühiseid mälestusi luua;
+ Tunnete vajadust abielluda või koos pere luua, et suhe „tugevamaks“ muuta.

Kokkuvõttes
Olgu nende definitsioonidega nagu on - oluline on, et sul oleks kõrval keegi, kellega tunned end igapäevasel mugavalt ja hästi. Ja kui tunned, et ei ole valmis enda elu jagama kellegi muu kui iseendaga, siis ka see on variant. Ole avatud erinevatele võimalustele ja leia enda ellu see keda või mida vajad kõige enam.