Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine lahkub

Naistepäeva eri: Kuidas armastatud naisest kindlasti ilma jääda

Naised on üldiselt alalhoidlikud ega kiirusta suhet lõpetama kohe, kui probleemid tekivad, isegi kui need osutuvad tõsiseks.

Kui aga tahad teada, mis viib selleni, et armastavast naisest kindlasti ilma jääd, loe neid „soovitusi“.

Ära pööra enam tähelepanu väikestele asjadele

Väikesed asjad on need, mis naisele üldse kinnitavad, et hoolid temast. Filmide põhjal võib jääda mulje, et eelkõige avaldavad muljet suured žestid, aga väikestel asjadel on õigupoolest suurem väärtus.

Millistel asjadel siis? Näiteks puudutad ta juukseid, lõpetad kõrvalise tegevuse, kui ta üritab sinuga rääkida, suudled teda hüvastijätuks…. Kui selline väike asi tuleb südamest, siis talle jääb see meelde.

Naise armastust tapab kõige tõhusamini, kui võtad teda millegi loomuliku ja endastmõistetavana, millest annabki märku muuhulgas see, kui sa talle enam väikeste asjadega tähelepanu ei pööra.

Ära tunne tema vastu sügavamat huvi

Kui naine jõuab mingil hetkel arusaamisele, et sa ei ole teda tegelikult tundma õppinud ega ürita seda teha, siis ta tõdeb, et ei lähe sulle enam korda, ja lahkub.

Tema välimust või muid väliseid omadusi kiites on võimalik naist lühikese aja jooksul kinni hoida, kuid naine pole loll ning saab kiiresti aru, kui teie suhe on tühi ja pinnapealne.

Talle muidugi meeldib, et sulle meeldib tema välimus, aga kui jäädki selle juurde pidama, ei pea ta sind ajapikku enam eriliseks. Lõppude lõpuks kuuleb ta meelitusi ja komplimente ka igal suvalisel peol või isegi tänaval.

Ära kuula teda enam

Või veelgi hullem – püüa midagi muud vahele rääkida, kui ta enda jaoks tähtsaid teemasid avab.

Naistele meeldib probleeme lahendada ja pingeid maha laadida, rääkides inimesega, kes tõepoolest kuulab. Kui oma mees ei kuula, siis naine räägib rohkem ja emotsionaalsemalt… kuni on sunnitud alla vanduma.

Kui naine endiselt su kõrval viibib, aga on muutunud palju vaiksemaks ja vestlusaltimaks kui enne, võid kindel olla, et su tähtsus tema elus on vähenenud.

Röövi talt turvalisustunne

Tõmbu kaitseseisundisse, kui ta sulle küsimusi esitab või sind testib. Naised testivad meest alati, enne kui julgevad vaimses mõttes lähemale tulla.

Mida rohkem naine sind armastama hakkab, seda rohkem ta sind testib; sinu sõnu, tegusid ja motiive kahtluse alla seab, et teha kindlaks su tõeline väärtus. See ei lõpe eales, olge te koos nädal, kuu või 30 aastat.

Mees, kes suudab naist enda juures hoida, ei lase testidel end murda või hinge minna. Ta teab, et selline rünnak pole isiklik, vaid viitab naise tunnete sügavnemisele.

Me kõik oleme varem haiget saanud, kõigil on hirme ja nõrku kohti. Aga sellel pole midagi pistmist sellega, et armastav naine sind testib. Kui sa seda välja ei kannata, siis ta sinu väärtuses veenduda ei saa.

Ära kohtle teda eriliselt

Flirdi teistega. Hoia oma võimalused avatuna. Seksi ka teiste naistega. Pea teiste naistega pikki vestlusi arvutis või nutitelefonis. Kui see piisavalt kaua kestab, siis saabki temast see, kellena teda kohtlesid: lihtsalt üks naine, kellega sa suhteliselt lähedaselt suhtled.

Näita oma armastust ainult läbi seksi

Suudle naist ainult siis, kui seksi tahad – ajapikku hakkab ta sind vastu suudlema ainult siis, kui ise ka seksi tahab.

Puuduta teda peamiselt ainult magamistoas. Ära püüa temaga tavaolukorras flirtida või teda võrgutada nagu suhte algusaegadel, aga oota temalt samas siiski samasugust kirglikkust kui päris alguses.

Ära püüa teda enam naerma ajada

Huumoril ja suutlikkusel koos naerda on suhte püsimisel oma tähtis roll. Kui hakkad end liiga tõsiselt võtma, igas torkes rünnakut nägema, siis sa kaugened naisest vaimselt ja võtad ära isegi võimaluse elu pisiasju nautida.

Kui see jätkub piisavalt kaua, siis naine annab sulle küll nõutud ruumi, aga kaugeneb samuti sinust vaimselt.

Ära püsi enam vaimselt tema juures

Kui usud, et su aeg ja tähelepanu on palju tähtsamad kui naise omad ning et tal pole ühiselt aega veetes muud soovi kui vaadata sind telefoni näppimas või kõnesid tegemas, siis ajapikku saadki täpselt seda. Esialgu natukeseks, hiljem igaveseks.