Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tähemärgid: Sõnn

Saame tuttavaks: Sõnn – milline ta on kaaslasena?

Sõnn on praktiline ja stabiilne maamärk. Samas on tema juhtplaneet sensuaalne Veenus, nii et ta tunneb vajadust olla ümbritsetud armastuse ja iluga ning püüdleb naudinguid, kaldudes lausa hedonismi. Seda tähemärki esindavad inimesed, kelle sünnipäev jääb vahemikku 20. aprillist 21. maini.

Tüüpiline Sõnn suudab kergesti ühele eesmärgile pühenduda (kaasa arvatud suhtes) ning on lojaalne ja kaitsev. Sellele vastukaaluks ei pruugi ta aga taluda kiireid muutusi ja kriitikat, sest ta sõltub üllatavalt palju endale tähtsate inimeste tunnetest ja reaktsioonidest.

Võib kindel olla, et Sõnnis on palju sensuaalsust, aga suhetes – eriti voodis – ilmneb see siis, kui ta end juba turvaliselt tunneb. Teda ei saa tagant kiirustada, aga kui piisav lähedus on juba tekkinud, muutub ta vägagi naudinguhimuliseks. Sellele võib järgneda soov partneri külge klammerduda, mis võib veidi väsitavalt mõjuda.

Pikaajaliseks suhteks valib Sõnn tõenäoliselt inimese, kes kuulub samasse seltskonda või suhtlusringi ning on samal “leheküljel” ka intellektuaalselt. Ta hindab traditsioonilisi väärtusi, nii et soovib materiaalselt heal järjele püsida, millega peab kaaslane arvestama. Sõnn tunnebki suhtes end õnnelikult, kui tunneb end väljavalitu kõrval turvaliselt ning elus on ilu ja naudinguid.

Kui Sõnn sinusse armub, siis ta kuulutab teie lähedusest kõigile. Ta armastus on tuline ja veendunud: kui kord tema südamesse pääsed, siis sinna ka jääd. Siis käitub ta sinu suhtes kaitsvalt ja tahab, et inimesed alati kõikjal teaksid, et lähedased olete. Sõnni lausa häirib, kuidas paljud on tänapäeval hakanud justkui pühendumist kartma ja kulutavad terve igaviku, et kindlalt kellegi kasuks otsustada.

Sõnn ei kannata, kui teine pool järsku suhtlemise lõpetab ja selgitustest hoidub. Üks asi on see, kui keegi tahab tema juurest lahkuda, teine asi on mitte seletada põhjuseid. Sõnn lihtsalt peab teadma, mida tema valesti tegi (partneri arust).

Kui ta aga muutub oma suhtes ebakindlaks, võib see kallutada petmisele. Petab Sõnn võimalusel inimesega, kellega tunneb end mugavalt, näiteks sõbraga. Siis jääb talle see tunne alles, et seksile eelnes juba lähedus.

Sõnn on partnerina soe ja armastav, aga võib eemale peletada oma jonnakuse ja intensiivsusega. Ta ei suuda asjadel lihtsalt minna lasta (isegi kui partner vabandab) ning halval juhul ootab kogu aeg ideaalseid tulemusi. Kui seda ei saa, võib ta olla üsna paindumatu.

SÕNN ♉ (kokkuvõte)
Kalendris: 20.04–21.05
Suhtetugevused: praktiline, stabiilne, usaldusväärne
Suhtenõrkused: põikpäine, omandihimuline, kompromissitu
Sobivaimad partnerid: Skorpion, Vähk

Kuulsatest eestlastest on Sõnnid näiteks Mart Laar (22. aprill), Hannes Võrno (1. mai) ja Ott Lepland (17. mai), mujalt maailmast Adolf Hitler (20. aprill) ja Ühendkuningriigi kuninganna Elizabeth II (22. aprill). Nooremast põlvkonnast Channing Tatum (26. aprill), Gal Gadot (30. aprill) ja Adele (5. mai).