Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tähemärgid: Kaksikud

Saame tuttavaks: Kaksikud – millised nad on kaaslasena? 

Kaksikud on õhumärk, mille juhtplaneet on salapärane Merkuur. Seda tähemärki esindavad inimesed, kelle sünnipäev jääb vahemikku 22. maist kuni 21. juunini.

Kaksikud võivad olla suurepärased suhtlejad. Nad on võimelised paljudega ühise keele leidma, mida toetavad nende loomuomased avatud meel, soe suhtlusstiil ja kiire kohanemisvõime.

Kaksikud on inimeste ühendajad, nii mõnigi seltskond püsib (paremini) koos just tänu neile. Neil on suutlikkust erinevaid inimesi liita, nii et kõik võiks end mõnusalt tunda. Kus on Kaksikud, seal hakkab nalja ja lusti saama.

Aina uusi asju proovima ja tutvusi sõlmima – uusi sõpru, kolleege ja õpetajaid leidma – tõukab paljusid Kaksikuid tunne, et mingi tähtis osa neist (teine pool) on puudu või kaduma läinud. Halval juhul võib see tekitada pingeid juba olemasolevates (lähi)suhetes.

Teistele võib jääda ka mulje, et Kaksikutes on peidus nagu kaks inimest korraga. Kogu oma avatuse juures võivad nad seletamatult endasse tõmbuda, mõtlikuks ja tõrjuvaks muutuda. Eriti juhul, kui nad tunnevad, et ei saa suhtes iseendaks jääda ja peavad aina hoopis teisele meele järele olema.

Kui Kaksikute esindaja sinusse armub, siis teeb ta mida iganes, et su eest hoolitseda. Andmine ja isetus on Kaksikutel sügaval loomuses ja teise inimese õnnelikuks tegemine rõõmustab ka neid. See avaldub eri viisidel: ta tahab sulle süüa teha, pidusid korraldada, tööpäeva lõpus helistada, et küsida, kuidas läinud on jne.

Kaksikud käituvad üldse väga hästi inimestega, kellest hoolivad. Nad ise on püsisuhtes õnnelikud, kui saavad partneriga vabalt suhelda ja tundeid väljendada ning teie vahel on hoolimist ja särtsu.

Kaksikud on samas parajad sariflirtijad ja neile meeldib ka kohtingutel käia. Nad otsivad täiuslikku partnerit ja on valmis enne selle leidmist paljusid variante „läbi vaatama“ – et leida inimene, kes on võrdselt nutikas ja energiline.

Arvestades kõike eelnevat võib mõjuda üllatavalt, et Kaksikud ei tunne end mugavalt sellega, kuidas digivõimalused on kaaslase otsimise nii kiireks ja lihtsaks teinud. Nad ei oska meeldivate hulgast seda üht ja õiget valida – neile tundub, et kui valik ära teha ja ühele kindlaks jääda, siis lipsab midagi isegi paremat samal ajal minema.

Kaksikute nõrkus võibki olla muutlikkus ja otsustusvõimetus. Halval juhul muudavad nad aina meelt – nii selles, mida suhtelt ootavad kui ka elus üldisemalt. 

♊ KAKSIKUD (kokkuvõte)
Kalendris: 22.05–21.06
Suhtetugevused: energiline, otsib kontakti nii vaimselt kui ka füüsiliselt 
Suhtenõrkused: närviline, muutlik, otsustusvõimetu
Sobivaimad partnerid: Ambur, Veevalaja

Kuulsatest eestlastest on Kaksikud näiteks Tuuli Roosma (sünniaeg 26. mai), Heiki Nabi (6. juuni), Marko Reikop (19. juuni) ja Ewert Sundja (12. juuni); mujalt maailmast Angelina Jolie (4. juuni), Johnny Depp (9. juuni) ja Nicole Kidman (20. juuni).