Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees diivanil tülis

See pole sinu süü, kui partner pettis

Kui ta petab sind, siis ta ei armasta sind tõeliselt. Ei teinud seda enne ega tee praegu. See pole sinu süü. Sa oled piisavalt hea, tema on lihtsalt liiga katki, et seda vääriliselt hinnata.

Ja see ei loe, kuidas ta täpselt pettis, suudles, magas teisega või midagi muud. Iga petmine on petmine ja see pole andestatav. Ta lõhkus usalduse, mis teie vahel tekkinud, ja nüüd oleks õige samm talle „hüvasti“ öelda. Sest kui ta oleks see õige, siis ta ei teeks sulle sel viisil haiget.

See õige austab piire, millel pühendunud suhe põhineb, ega sea seda ohtu. See õige ei lähe eksiga õhtust sööma, et „nendevaheline asi lõpule viia“. Ta ei lähe äsja vallaliseks jäänud „sõpra“ lohutama, kes praegu end nõrgana või haavatavana tunneb. Sel õigel on kõik vajalik juba lõpule viidud, sest kui teie vahel tunded tekkisid, siis tundis ta, et sellest piisab.

Sa peaksid olema tema jaoks esikohal, prioriteet. Kui sa seda ei ole, siis peaksid otsima inimest, kes sind sobivalt kohtleb.

See õige ei lähe ega tee „kohutavat viga“, sest ta teab, mis teie suhet väärt on. Petmine on alati valik – see pole mitte kunagi vabandatav asi nagu õnnetu juhtum, libastumine, kogemata tehtud tegu, purjus peaga tehtud viga või muu sitt, mida enda õigustuseks öeldakse.

Keegi ei maga kellegagi kogemata, sellele eelneb terve rida valikuid alustades sellest, et tunned kiusatust, aga ei kõnni minema. See on alati valik, ja kui su partner valis kedagi teist, siis sa tead, millises seisus teie suhe on.