Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Suvel koos kallimaga kiigel

SUVI SÜDAMES: 3 põhjust, miks just suvi on suurepärane aeg uue kaaslase leidmiseks

Kuigi suvi algab kalendri järgi 21. juunil, on tavaline eestlane juba ammu sukeldunud suvistesse meeleoludesse ning naudib täiel rinnal iga suvehetke. Päike soojendab südameid ja innustab meid olema aktiivsemad. Valged ööd ja soojemad õhtud lausa kutsuvad meid uutele seiklustele ja avavad uued võimalused tutvumiseks.

Tutvumiseks on alati põhjust, kuid siinkohal toome välja 3 põhjust, miks just nüüd on parim aeg õige kaaslase otsimiseks.

1. Avatud ja lõõgastunud meeleolu 
Suvi toob kaasa lõdvestunud ja positiivse meeleolu, mis muudab inimesed avatumaks uutele kogemustele. Inimesed on rohkem valmis suhtlema ja tutvuma teistega, sealhulgas potentsiaalsete kaaslastega. Ära üllatu, kui saad kerge vaevaga jutule sümpaatse inimesega mõnel välisüritusel, kohvikus või laadal. Kui oled avatud ja seltskondlik, on kõik võimalik!

2. Rohkem aega ja võimalusi
Suvel on tavaliselt rohkem vaba aega, kuna paljud inimesed võtavad puhkust või on tööga vähem hõivatud. See annab rohkem võimalusi kohtumisteks ja koosolemiseks uute inimestega. Suvised tegevused nagu õues söömine, rannas käimine, festivalidel osalemine või matkamine pakuvad suurepäraseid võimalusi uute tutvuste loomiseks. Suvi on täis üritusi - ole kohal, naudi ja anna saatusele võimalus!

3. Positiivne ja rõõmsameelne atmosfäär 
Suvi on aastaaeg, mil loodus on täies õiteilus, päike paistab ja päevad on pikad. See loob rõõmsameelse ja positiivse atmosfääri, mis võib aidata kaasa uute suhete loomisele. Suvised tegevused ja puhkusest tulenev rahulolu suurendavad inimeste heaolutunnet ja suhtlemisvalmidust. Suvine loodus pakub iseenesest võimalusi meeldivalt aja veetmiseks ja kerge vaevaga korraldatavateks kohtinguteks, millega võluda kaaslase südant.

Kui sa oled üksi ja soovid leida kaaslast, siis suvi on tõepoolest ideaalne aastaaeg tutvumiseks. Suvel on palju võimalusi ning inimesed on keskmiselt avatumad uutele suhetele. Seega ära raiska aega, sest suvi möödub kiiremini kui me sageli sooviksime, ja tegutse kohe. Tutvumiskeskkond Amoremi.ee 🖤 on alati avatud kõigile üksildastele südametele, et saaksid leida selle ÕIGE juba sel suvel!😉