Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees hoiab naist kaisus
Tutvus  |  Suhted

8 märki, mis ütlevad, et seda inimest tasub hoida

Pealtnäha tundub, et iga inimene on millegi poolest lahe ja millegi poolest nõme – kui jätta kõrvale need äärmuslikud näited, kus keegi tundub koosnevat ainult ebameeldivast.

Kuidas aru saada, milline neist osutub väärt partneriks ka pika aja jooksul? Tuleb jälgida kindlaid omadusi või märke, millest on kasu nii praegu kui ka – veelgi tähtsam! – just pikas perspektiivis. Luba Amoremi ajaveebil end nõustada!

1. Ta teeb kompromisse, kasvõi väikestes asjades. Ta mõistab, et suhtes nii saadakse kui ka antakse, ja on nõus sulle andma seda, mida vajad. Ta tahab sind õnnelikuna näha, sest see lisab ka tema õnnetundele.

2. Ta toetab sind. Sa ei pea temapoolset toetust välja kauplema, sest see on nagunii olemas. Aga ta on ka valmis ütlema, kui su püüdlused on ebarealistlikud.

3. Ta innustab ka halvas olukorras head nägema. Sest tal on ka kombeks sel moel maailma vaadata.

4. Ta julgeb sinuga eriarvamusel olla. Ta ei hakka oma mõtteid ja arvamusi selleks peitma või muutma, et sinuga ühel nõul olla. Selline iseseisvus mõjub pikas suhtes värskendavalt.

5. Ta tolereerib su lähedasi. Ta mõistab, et nad on sulle tähtsad ega vingu nende suhtes, kes talle vähem meeldivad.

6. Ta lepib su minevikuga. Ta hindab teie suhet selle põhjal, kuidas sa praegu käitud ja temasse suhtud, mitte selle põhjal, et kellega sa koos olid ja mida tegid varem. Ta hoolib eelkõige sellest, kes sa oled siin ja praegu.

7. Ta muretseb sinu pärast. Sest ta hoolib.

8. Ta näitab oma hoolimist väikestel viisidel. Tõelisi tundeid ei näita eelkõige suured žestid, vaid pigem väikesed – näiteks hommikukohvi kõrvale jäetud tervitussildike, kui ta on enne sind välja läinud, lihtsalt kuulamine ja mitte targutamine, kui sul on raske, jne.