Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tutvus naisega algab korralikust riietusest

Soovitus meestele: tutvudes naisega riietu kohtingul korralikult

Võib vist üldistada, et naised pööravad välimusele ja riietusele rohkem tähelepanu kui mehed ning näevad igatahes rohkem vaeva, et võimalikult atraktiivsed välja näha.

Naised hoolivad lisaks enda välimusele siiski ka sellest, kuidas nende kaaslane välja näeb. Ja seda eriti esimesel kohtingul, sest esmamuljet saab jätta ainult ühe korra.

Sestap leiab AmoreMi, et meestele kuluks ära üks nõuandeartikkel, kuidas kohtingule minnes riietuda. Lühidalt võib selle kokku võtta ühe lausega: riietu korralikult. Nagu tõeline mees.

Kuna räägime just kohtingust kui planeeritud ja kokkulepitud sündmusest, võib eeldada, et sa võtad kohtama kutsutud naisterahvast tõsiselt ja tahad, et ta sama tunneks. Seega riietu pigem soliidselt ja korrastatult – viisil, mis paneb ka naist ära tundma, et võtad teda tõsiselt.

Korralikult riietumise eelised:

1) Välimus loeb. Naistele läheb välimus korda ja neid tõmbavad ligi mehed, kes näevad välja terved ja võimalikult hoolitsetud. Rõivad katavad 90% su kehapinnast, nende abil saab oma keha atraktiivsemaid osi esile tõsta ja vähem atraktiivseid (osaliselt) peita.

2) Korralikult riietumine näitab austust teiste suhtes. Sa ei saa kontrollida, mida naine sinu isiksuse või üldise ligitõmbavuse kohta arvab, aga sa saad näidata parimast küljest, milleks võimeline oled. Kui tema näeb välimuse nimel vaeva, siis võid nii palju vastu tulla, et talle kohtingu ajal vääriline partner olla.

3) Korralikult riietumine viitab, et oled seltskondlik tüüp ja hoolid sellest, millise mulje jätad. Naised jälgivad nii seda, kuidas temaga suhtled, kui ka seda, kuidas teiste inimestega suhtled. Mehe suutlikkus seltskondlik ja teistele vastuvõetav olla on tähtis pea igale naisele, sest varem või hiljem jõuate koos avalikkuse ette. Ilmselt vähesed ihkavad meeskaaslast, kes suudab funktsioneerida vaid uhkes üksinduses.

4) Korralikult riietumine aitab eesmärgile keskenduda – kohting pole lihtsalt ajaveetmise vorm, vaid projekt teist inimest tundma õppida ja testida tema sobivust pikemaajaliseks partneriks. Enda korrastamine ja riietuse läbimõtlemine aitab end juba eelnevalt vajalikku meeleollu viia. Seda nii naistel kui ka meestel.

5) Hästi valitud rõivad võivad sinu mehelikkust rõhutada. Või mis iganes kehalisi omadusi või iseärasusi sulle rõhutada meeldiks. Ka siis, kui need kohtingukaaslasele sinu isikuomadustega võrreldes vähetähtsaks jäävad, ei saa vaielda hästiistuvate rõivaste võluga. Riided pole lihtsalt kehakatted, vaid osa täiskomplektist, mida sa oled kohtingule esitlema tulnud.

Mida iganes aga keha katmiseks valid, pööra tähelepanu ka jalatsitele. Võid kindel olla, et iga kohtingule tulev naine jälgib, mida mees jalas kannab ja kuidas selle eest hoolt kannab. Kui tuled kingadega, olgu need puhtad ja korras. See kehtib tegelikult igat tüüpi jalatsite kohta.

Üldine reegel soengu osas on esimesel kohtingul mitte eksperimenteerida – soeng olgu see, mida üldiselt kõige paremini välja kannad, ja see käib ka muu näokarvastiku kohta. Praegu pole just parim moment uusi stiile katsetada.

Lõhnaõli vali selline, mis sulle hästi sobib – kui ise ei tea sobivat, küsi sõpradelt ja lähedastelt. Igatahes ära sellega üle pinguta, pane pigem vähem kui rohkem. Eriti kui teie kohting kulgeb suletud ruumis nagu kinos või toidukohas. Oluliselt tähtsam on puhas ja hoolitsetud olla, kui tugevalt lõhnata, eriti kui akende avamine värske õhu juurdevooluks pole võimalik.